bugün

ankara da bilkent ve cepa da birer mağazası bulunan bayan giyim mağazası.
bu aralar indirimde 14-30 lira arası fiyatlarda harika jean pantolonlar bulabileceğiniz mağazadır.
ankamall de de bir adet mağazası bulunan marka. az önce internet sitesinde bir elbise gördüm. dibim düştü o derece bayıldım. lütfen ben ankara'ya dönene kadar bitmesin. zaten en son bu kadar çok beğendim bir elbise bitmişti de kahrolmuştum. yine aynı şeyler olmasın.
2010-2011 sonbahar-kış reyonu müthiş olan mağaza. özellikle montlar ve kabanlar inanılmaz. o kadar şık ve zarifler ki. yerim yerim. ayrıca 20 liraya da çok hoş kotlar var.

tüm ürünleri için kullanılabilecek en doğru tanımlama sloganında söyledikleri gibi: totally sexy. bir de internet sitelerinde gösterdikleri kıyafetlerin hepsini türkiye yede yollasalar daha da çok seveceğim. ama bu haliyle de seviyorum gerçi.
feci sexy elbiselerin bulunduğu mucizevi mağaza.
80-90 liraya çok hoş montlar bulabilecek olmanıza rağmen bazı dandik parçaların da gereksiz pahalı olduğu marka. beden kalıpları da oldukça küçüktür. yine de tercih edilesidir.
kıbrıs'ta şubesi bulunmayan ve benim ankamall da tanıştığım, dibimi düşüren mağaza...
her zamanki gibi yine harika kıyafet ve aksesuarlarla pre-spring sezonuna başlamış mağazalar zinciri. pre-spring böyleyse spring nasıl olur tahmin edemiyorum. çok heyecan yaptım. bir an önce onları da görelim. bu arada çok makul bir fiyata dünyanın en cici babetlerini almış bulunmaktayım şimdi karların tamamen erimesini bekliyorum giyebilmek için.

yalnız ankuva'daki mağazasında cepa ve ankamall dekilere oranla daha güzel kıyafetler bulunmaktadır. ankamall de zaten genelde eski sezon kıyafetler bulunuyor nedense. ayrıca ankuva'daki mağazadaki görevlileri de çok şirin. yakında kanki olacağım gibi kendileriyle.
çok fazla allı pullu kıyafeti bulunan, benim tercih etmediğim mağaza. yani aradan hoş parçaları çıkıyor evet, ama benim sevdiğim gibi salaş kıyafetleri yok. kıyafetlerin her yerinden pullar, boncuklar sarkıyor. bu yüzden ankamall 'daki yan komşusu pull and bear 'den alışveriş yapmayı tercih ediyorum.
bilkent subesini cok sevdigim magaza. Fiyatlari oldukca ucuz. cok sirin karanlikta parlayan iphone kaplari yapmislar bide.
20 liraya çok şık topuklu ayakkabılar bulabileceğiniz bir mağaza.
Çok güzel elbiseleri olan ama ankamall mağazasına ne zaman gitsem denediğim elbisenin fermuarı patlak oluyor. Benim mi şansım hepsi mi öyle bilemem. Cepayla bilkente de uğrayıp durumu çözmeyi düşünüyorum.
kalıpları küçük... olmakla kalmayıp kendi kalıp sistemini kendisi kurmuş olan, bi nevi iç işlerinde bağımsız, dış işlerinde bağımlı, yani özerk bir mağaza. mağazalar zinciri. dünyayı sarmış pembe kılıf.

pantolon almaya gittim buradan. kız diyor ki kaç beden giyiyorsunuz... ablacım dedim kasarsam 36, nerden baksan 38, en fazla 40 dedim.. ne güzel dedi getirdi pantolonları.

36 sı bileğimde takıldı
38 i bacağıma dolandı
40 ını giymeye çalışırken pantolonun bir dikişi attı sanırım.

sonra ben kabinde sinir krizine girdim.. kızlar dışarı çıkardı pembe koltuklara oturttular falan... oradaki bir askıyı aldım gözüme sokmaya çalışıyorum. "bırakın beni! bırakın ölücem! bırakın lan!" diye bağırıyorum.. görevliler anca sakinleştirdi "hanfendi üzülmeyin bizim kalıplarımız dardır. ama toğtili seksidir" diye. neyse bir süre sonra sakinleştim. rejime başlamaya o koltukta otururken yemin ettim. dikişini patlattığım ve 10 kilo verdikten sonra giyebileceğim pantolonu aldım ve dükkandan çıktım.

yani en azından... pantolon bedenlerini görünce... bunları hayal ettim.. öyle diyelim.

totally sexy ama. gerçekten. nefesiniz kesilecek. özellikle giysilerin içine girmeye çalışırken.
En ise yaramaz giyim magazalarindan biri. Ciplak dolasin daha iyi.
salas giysiler bulunmaz bu magazada, motto zaten dar giyim. pantolonlari müthis kesime sahip, ceketleri harika olan marka. deli veli diyenler de var.