bugün

tally weijl

kalıpları küçük... olmakla kalmayıp kendi kalıp sistemini kendisi kurmuş olan, bi nevi iç işlerinde bağımsız, dış işlerinde bağımlı, yani özerk bir mağaza. mağazalar zinciri. dünyayı sarmış pembe kılıf.

pantolon almaya gittim buradan. kız diyor ki kaç beden giyiyorsunuz... ablacım dedim kasarsam 36, nerden baksan 38, en fazla 40 dedim.. ne güzel dedi getirdi pantolonları.

36 sı bileğimde takıldı
38 i bacağıma dolandı
40 ını giymeye çalışırken pantolonun bir dikişi attı sanırım.

sonra ben kabinde sinir krizine girdim.. kızlar dışarı çıkardı pembe koltuklara oturttular falan... oradaki bir askıyı aldım gözüme sokmaya çalışıyorum. "bırakın beni! bırakın ölücem! bırakın lan!" diye bağırıyorum.. görevliler anca sakinleştirdi "hanfendi üzülmeyin bizim kalıplarımız dardır. ama toğtili seksidir" diye. neyse bir süre sonra sakinleştim. rejime başlamaya o koltukta otururken yemin ettim. dikişini patlattığım ve 10 kilo verdikten sonra giyebileceğim pantolonu aldım ve dükkandan çıktım.

yani en azından... pantolon bedenlerini görünce... bunları hayal ettim.. öyle diyelim.

totally sexy ama. gerçekten. nefesiniz kesilecek. özellikle giysilerin içine girmeye çalışırken.
güncel Önemli Başlıklar