bugün

evlilik gibi ciddi bir işe bulaşmak istemeyen erkektir.
babayı alacak erkektir. siktirsin gitsin kendi götünü siksin şerefsiz ibne.
Yakın zamana kadar öyleydim. Baktım üniversiteden sonra işlemiyor bu durum. Ukraynalı karılarla takılıyorum.
daha iyisini bulana dek elimin altında dursun diyen erkektir. daha iyisini bulamazsa buna kalacaktır. muhtemelen.
Her iki cinste de bu tür karakterli kişiler vardır. Ki kendilerine çok rastladım.

Kız ile bütün yıl kol kola gezdik, eğlendik, romantik anlar yaşadık. Sonra yazın kıza açıldım, Kız reddetti. Sebebini sorduğumda sana kesin bir sebep veremem dedi.

Bunu yapmayın. Erkek veya Kadın olun, cinsiyeti farketmez. Lütfen yapmayın. Bizim de duygularımız var. Oynamayın onlarla.
(bkz: tek tespit yaptığı alan erkekler olan kadın)
iyidir.

Başa bela olmaz. imza attırıp ömrünüzün sonuna kadar sizi sömürme hakkına sahip olmaz. Ne yemek yapsam diye düşündürtmez. Bayramda sizinkilere mi bizimkilere mi kavgası olmaz. Çocuk da kitlemez başınıza. Flörtün güzel tatlılığını yaşatıp iyi hatıra yaptırır. iğrençleşmeden, en güzeli. Bir erkekten daha fazlası beklenemez zaten. Kapasite flörte kadar.
ilginç bir erkektir.
Evlerden ırak erkektir.
Aman yarabbim sen koru.
fuckbuddy olalım demenin farklı bir versiyonu.
Etrafta cok vardir.
Benim.

Meali; sen yeterince iyi değilsin daha iyisini bulana kadar civarımdan ayrılma.
(bkz: askı)
benimdir mesela. Birden fazla kız arkadaşım vardır ve hepsi ile vakit geçirmek istediğim için ciddi bir ilişki aramam.Ne var bunda?
(bkz: Yeni ben)
(bkz: inanma seni sikecek)
aradığım erkektir. ibneliğin alemi yok.
en güzel olan ilişki metodunu benimsemiş erkektir. ilişkide yalana dolana gerek duyulmaz, her şey açıktır samimi ve güzel bir arkadaşlık kurulunur her şeyden öte.

kafalar rahat olur, ilişki güzel ve mutlu yaşanır, gereksiz tripler yaşanmaz, kimsenin hayatına kimse karışamaz, herkes birbirini olduğu gibi kabul eder ve sorunlar ardışık bir şekilde çıktığı an zirvede bırakılınır. iyi bir anı olarak kayıtlara geçer ilişki.

bir kere devam edip uzun, ciddi ilişki yaşadım insanların halini anlamak için, bir daha aynı hatayı yapmamayı düşünüyorum ama öyle de çok güzel oluyor ama güzel olan her şeyin aynı oranda acısı da çıkıyor. o yüzden en iyisi bu cidden. yani ciddi ilişki yaşasanız da sizi olduğu gibi kabul etmemeye başladığı an özellikle asla kabul etmeyeceğiniz şeyleri sizden istemeye başlayıp restleştiği an mutlak suret bırakın.

yeni sistemimde bunun ikisinin karışımı bir şey ortaya çıkarmaya çalışıyorum. baya zor olacak ama başarabilirsem algı operasyonlarımla insanlığı da oraya çekip bu ilişki muhabbeti çeşitlerine son vereceğim.
içinde seks varsa fakbadi diyor yabancılar buna.
Hassas'dır. Karşısında ki insana kendini açmaya, içini sarmaya sarılmaya çok ihtiyacı vardır. Ama karşısında kini tam tanımadan kendini bir yabancıya bırakıp üzülmek yara almak istemez.
Üzmez de kimseyi, çünkü sevgili olmak yanında topyekun sorunlar ile birlikte ayrılmayı da getirir..

Ayrılmak derken yolda yürüyen iki arkadaşın görüşmemesi değil arkadaşlar, en mutlu anlarınızı paylaştığınız, gülerken gözlerinizin içine baktığınız, elinizle yüzünü sevdiğiniz, eşsiz ve defalarca güzel anılarınızın olduğu insan ile ayrılıyorsunuz.

takılalım ama sevgili olmayalım; Çünkü hayatıma giren insanları artık kadın, erkek egoları yüzünden çıkartmak istemiyorum. Yara vermek yada almak istemiyorum, Emek verip sadece iyi şeyler yaşamak daha cezbedici.

takılalım ama sevgili olmayalım; Sorumluluklarımın farkında olup kendi kendime yete biliyorum, bu tarz işler için bir kadına ihtiyacım olmamalı.

işin bir diğer tarafı kadın çok, ama hata yapan kadın da çok. yüreğimize dokunan yok.
evlenmeye kendini hazır hissetmeyen bunu da dürüstçe karşı tarafa söyleyen erkektir.
(bkz: Fuckbody)
Açık sözlü insanları severiz, saygı duyarız.
Evlenme veya başka bir beklenti içine girmemesi gerektiğini, kıza açık açık söyleyen, dürüst erkek.
Her haltı yiyelim ama bağlanmayalım asla diyenle kapışır.
bütün karıları bunlar götürür bakmayın kızların ay ben hoşlanmam öyle erkekten dediğine, hep bunların kucağa atlarlar.