bugün

Vurulan şahıs o değildir.

Paylaştığı fotoğrafını gördüm. Kesin bilgi.
izmirde taksicilik yapıyordu geçen hafta aracacında arkadan kurşunlanan kişi olduğu idda ediliyor ne kadar doğru bilemem ama ortalıkta da yok yoksa ölen kişi bebek mi lan.
reisin verdiği 5bin lirayı beraber ezmeyi teklif ediyorum.
eyi para.
Frank sapkın hayal dünyanda sana başarılar dilerim. lütfen pislik zihniyetini nick altumdan al ve uza.
asıl sen git ak parti gitsin diye postal yalamaya devam et. bu ülke adına ne verdin de ne istiyorsun sen gibi nankörlere maaş bile vermek caiz değil.

görsel
Frank git çanağına yalamaya devam et. Ne nankörü lan!? ben yıllarca cebimden prim ödedim, bana akplilere verdigi gibi, sadaka vermiyor. hakkım olanin yarisini gaspederek veriyor.

On milyon asalak'ı besleyecek diye, ceremesini bizden mi çıkaracak?.

Ekonominin kitabini yaziyordu ne oldu?. Kol gibi vergileri geçirdi, çıtiniz çıkmıyor. Benim için emekli maaşı ek gelir, o kadar ama bu ülke de yüz binlerce calisamayacak durumda yaşlı emekli var, onlar ne yapacak bunun cevabini ver.
https://m.uludagsozluk.com/e/46520554/

Yapacaksınız tabi.

Zengin hayatı yaşayıp orta ve fakir sınıfa nankörsünüz diyemezsin mk..

Devran dönecek, düşüceksiniz elbet..

Tarihte bolca örneğiniz var. Adnan menderes, süleyman Demirel, turgut Özal vs vs. Örnek çok. Aynı yolun yolcususunuz
tipik nankör izmirlilerden biri. ak parti emekli maaşlarını 1800 den 7500 tl ye çıkarınca burada misket havası oynuyordun bir sefer bile ak partiye teşekkür etmedin ama by sefer zam yapmayınca şeytanın partisi oldu değil mi ? nankörsünüz çok nankör hemde umarım kuru ejkmeğe muhtaç olursun.
hayırlı bayramlar . sağlıkla nice uzun yıllara
soydaş ...
Lucas yine döktürmüş. Kardeş derdin ne senin?. Ben akp'yi de, chp'yi de sevmem. sözlükte de sık sık dile getiriyorum. Ben kişilerin peşinden koşmam partilerin peşinden koşmam.

Yıllarca mhp'ye oy verdim. AKP ile ittifak yapınca, bir daha oy vermedim. Bu seçimde sinan ogan'a Oy verdim, o da AKP ile anlaştı, ona da oy vermeyeceğim.
bir adam sarrafı olarak teoride iyi gibi görünen ama gerçekte kendin pek geliştirememiş derinlemesine analiz yapamayan allahın snırlı şekilde üretip üretim bandından indirdiği zevatlardan biridir.

görsel
Seri fav'cı ve hızlı bir taksici olan yazar.

görsel
Frank lucas dozunda her zamanki gibi..
dipçik gibi bir abimizdir.
Sevdiğimiz bir yazar. Fikirleri hemen hemen uyuşuyor. iyi yazmalar olsun efenim.
çok kıymetli bir insan . efendi bir yazar .
türk tabii . hürmetler .
ilk intiba denen bisey vardır, sevgili frank. Sonra yazdıklarına bakarsın, degerlerinle ortusuyorsa adamdır diyebilirsin. illa oturup çay içmek gerekmiyor. Sataşmaya gerek yok, herkesin fikri kendine.
oturup konuşmadığı çay içmediği sanaldan gördüğü tiplere adamdır diyen diyebilen zavallının biridir. ülke bu gibi tiplerin yüzünden geri kaldı yazık..
taksici olması çok güzeldir. sempatik bir yazar.
telefonundaki kayıtlı şifrelerini görebilmenin bir yolu olmalı. bu yolu bul ve sözlüğe dön ey taksici.
Çok güzel bir şehrin çok güzel bir insanıdır.
herkes takside bir şeylerini unuturdu, bu sefer taksici unutmuş..
Ne iyi adam ya bak bizi bilgilendirmek için gelmiş. Abim be.
Barış ve kurgan arkadaşlarım, teşekkür ederim iyiyim. Teknik bir sorun yaşıyorum, ondan sözlüğe giremiyorum. Yeni telefon aldım, sözlük şifrem eski telefonda kayıtlı, otomatik giriyordum. Hal böyle olunca ben de şifremi unuttum. yeni telefon olduğu için, otomatik giremiyorum. Bu entry'i de eski telefonumdan, sim kartı takarak girdim. Ilginiz için tekrar teşekkür ederim.
game of thrones taki kerhaneci daha karizma.