bugün

kendileri kankam olmakla beraber en sevdigim arkadasimdir. yani ben oyle goruyorum, oyle olmasa bile.
beşinci nesil fundamentalist
mağaradan inme bir ayının sözleriyle tahrik olmayacak yazardır.

''karşı cinse mesafeli durun'' diyen birinin eşcinsel olduğunu söylemiştir, haksız da değildir.
dağda kala kala ya köpek s*kersiniz ya da pekekeli arkadaşlarınızı sevgili teröristler, bu böyle..
helaaaal denilecek yazar. severek okunmakta kendileri.

hafif bile bunların hepsi.
sevdiğim delikanlı bir yazardır. nerde entrysini görsem artı oy veririm kendisie. şunun şurasında milletine sahip çıkan sözlükte kaç kişi kaldık.
nickini her gördüğümde irrite olduğum. Yoksa başka rakamlı makamlı niklerle mi karıştırıyorum. Dur bir bakayım ben ona.
(#9311288) entrysi ile kendi içinde loop olmuş şahsiyet.
edit:silmeseydin de bu entry de boşa gitmeseydi.
hemşerim!!
(bkz: #9956677) hayatın da tek bir ayar veremediğini bu şekilde itiraf eden ergen.
el yumruğu yemeyen, bileğini balyoz sanırmış.
akplilere ayar verip duran yazar. renkten renge sokuyor adamları. yoldaşlarımı rahat bırak kardeş. kınıyoruz efendim.
(#9968402) bilgi eksikliği var kendisinde. türk ırkı büyük patlamadan beri vardır. lütfen ırkımızı, milletimizi küçük göstermeye çalışmayalım. bu ve bunun gibi türk düşmanlarının bir an önce aklını başına alması umuduyla...
tarihin dünyanın var oluşuyla başladığını zanneden bebelere çok gülen yazardır. bu yazarlar gidip ilkokul dördüncü sınıfa tekrar başlayıp tarihin tanımını öğrenseler çok iyi olur.
tarih yazının bulunuşu ile başlar ve türkler tarihin öncesinde de vardır. daha bunu bilmeyen ezikler gelip nick altına sıçmasın lütfen pis kokuyor.
kendi alemdi uçmuş yazar.

Gerçeklere dön.
(bkz: düz mantık)
#10026759 sayılı paylaşımında güzel bir noktaya değinen yazan.
bilmeyen bir sussun hesabı.
türkçü duruşuyla dikkatimi ilgimi çeken yazar...
(#8770494) entrysini desteklediğim yazar.
çok sevdiğim bir yazardır.
Bugun kendisini farkettiğim degerli bir yazardır. yazılarının devamını bekleyecegim ulkemin degerli insanlarından biri...
(#10063662)(#10063653).
(bkz: #8316653)nolu entrymden dolayı beni pkk sempatizanı ilan etmiş yazardır kendisi.mhp ile hepar'ın ortak özelliklerini belirtmenin nesi pkk sempatizanlığı?
(#10094781) dar görüşlü yazar..
"benim görüşümden değil o zaman hastadır" muhabbeti çekilen kişidir. ırkçılığını takdir ettiğim biri. türk ırkının üstünlüğüne inanmış, amacı vatanına ve milletine hizmet etmek olan biri. keşke herkes vatanına değer vermeyi öğrenebilse. gördüğümüz kadarıyla kimisi arap için kimisi rus için çalışıyor...

(bkz: ne mutlu türk doğana)
kürtlerin topluma zarardan başka hiçbir şey vermediği gerçeğini bildiği için yok olmaları halinde ülkenin daha hızlı kalkınacağını söylemiştir. bunun aksini iddia edene güler.

tabi soykırımdan önce gelen çözümleri de var mesela sürgün gibi..

edit: vurun vurun. adam yaşıyor. sizin vurmanızla mı yıkılacağım ey odun kafalılar?
eger haklı olsa idi dünyada almanlardan başka ırk olmayacagını kavrayamayan yazar.

bırakın kendi haline belki düzelir.