bugün

(bkz: vahdettin)
(bkz: uzun adam)
elbette vahdettin dir. sadece hain değil, korkaktır aynı zamanda.
dedelerine 85 yıl önce bu gün

izmirde zorunlu yüzme eğitimi vermiştik.
ismet+kemal+liman von+enver=bu vatana ihanettir.
4. murad giray.
(bkz: uzun adam)
hain olduğunu söylemem ama en büyük korkaktır vahdettin.
Ota boka vatan haini diyen kişilerdir. Memleket hain ğaynıyor amuğa ğoyum diyenlerdir.
vahdettin çaresiz kalmış zavallı bir adamdır. gemiyi ilk terkedenlerdendir ama hain lafı ağır olur, hain olsa küpünü doldurup giderdi oralarda sefalet çekmezdi.
Kara kağandır. Türk toprağını Düşmana ilk o açmıştır.
sadettin köpek.
her seçim sonrası yurtdışına gitme hayalleri kuran kemalist tayfa.
kendi partisine oy vermeyenlere vatan haini diyen kim varsa onlar en büyük vatan hainidirler.
(bkz: ikinci abdülhamid)
pe dir. kendisi çinlilere casusluk yapıp onlara istiharat verip daha sonra hunların ikiye bölünmesine sebep olmuştur.
Kesin türk değildir, türk vatan hainliği yapamaz.
Şahsımdır. Türk lirasını değersizleştirip ülke ekonomisinin içinde gezdirdim. Sayemde döviz kuru türk erkeğinin penis boyu ortalamasıyla aynı seviyeye geldi. insanların arasına nifak tohumları serperek her kesimden insanı birbirine düşürüp düşman etmeyi başardım. Bunu da yeni aldığım saray yavrusu evimden izledim gülerek. Siz açlıktan geceleri yatağa ağlayarak girerken ben o fakir rüyalarınızda bile göremeyeceğiniz arabalara bindim. Siz parasızlıktan evlenemezken, sevgilinizle güzel bir yerde tatil bile yapamazken ben eşime 40.000 dolar değerinde çantalar aldım. Afedersiniz ama Sizleri dış güçler yalanıyla uyutup çocuklarımın hepsini abd'ye eğitim için gönderdim birikmiş dolarlarımla. Ne yapayım hacılar, kızmayın. Adamların eğitim sistemi bizimkinden daha iyi. Binlerce kez özür dileyerek söylüyorum, sizi daha böyle çok salak yerine koyup üzerinizden geçindim ama yoruldum yazmaktan. Hem hanım da çağırıyor içeriden, ejder meyveli smoothie yapmış. Gideyim de içeyim soğuk soğuk. Siz de bir çay falan için kendinize gelirsiniz. Hadi selametle.
Ayakkabıyı kutusuyla alır.
(bkz: o kendini biliyor)
istanbulda oturan çok yakından tanıdığım gözlüklü kişidir..
Çoooooook uzun boylu birisidir.
boyu ortalamadan uzun, eli boyundan da uzun biridir.
kardeş rizeli sanırım. evet.