bugün

sene 3000 olsa bile josep ck gibi ön yargılı insanlarla dolu bir ülkemiz araştırmayı sevmeyen bir halkımız var bu yetmez mi ?
Bu adam sanatçıyım diyor,belinde silahla geziyor.pkk terör örgütünden çıkarılsın diye avrupa'ya demeç veriyor.

nevruda osman kavala'dan bahsediyor.osman kavala'yla soros projesini gerçekleştiriyor bu adam.
yönetmen ya da oyuncu olarak kalsaydı iyiydi.
son açıklaması
"Önder, çözüm sürecini CHP ve MHP ile yürütebileceklerini söyleyerek "Yeter ki ciddiyet olsun" dedi. "
şaka gibi.
nerden nereye.
körü körüne düşmanlık insanı kimlerle dost yapıyor, celladıyla bile.yazık.
Yardırıyor şimdi.

açıklamaya "anadolu ajansına bakalım " diyerek başlayıp yarmıştır.
Hdp yeni meclise girdiyse bu adamın ne işi vardı mecliste dediğim milletvekili.
görüyorumda şu adama itici demek için bir çok sebep aramışsınız. ırksal bişey söylememek için hdpli olmasından dolayı siniriniz adama orası belli de iyi ki adam türkmen soyuna sopuna küfür edemiyorsunuz. kimi konuşamıyor demiş kimi itici demiş. kürt olsa kodumun kürdü diyecektiniz .
pişkin bir pkk lı, ne lan millet pkk lılara laf mı diyemicek kodumun köpekleri. pişkin ama çok pişkin, buna küfür et sana gülerek laf sokmaya çalışır. laf olsunn diye demiyorum müthiş pişkin bu.
okyanus ve ötesinin biriciği, gözdesi. apo ilen aynı fakülteden meeezun. tesadüf işte. kıps.
ulan diyorum ya işte adamın soyuna sopuna küfür edememekten hep bunlar biri 52 yaşında diğeri 67 yaşında aralarında 15 yıl var ama aynı fakülte tabi , cidden komikleşiyorsunuz. keşke kürt olsa diğerleri gibi rahatça soyuna sopuna küfür edebilsenizde salak saçma beyanlarda bulunmasanız.
Eğer mhpliler ırkçı olsaydı bu adamı türkmen olduğu için severlerdi ama biz insanları vatan sevgisine göre sınıflandırırız o yüzden vatan hainidir.
en sevimli hdp li.

haniymişşşşşş benimmmm sürahimmmmmm..
resmi terörist, bebek katili varisi.
an itibariyle kanal d de devrilmiş kürt ağızıyla acitasyon sergiliyo.
iyi bir kürt oyuncu. Oyuncunun altını çiziyorum bu arada.
Türk annelerini tehtid eden sözde humanist özde katliamcı birisidir.
(bkz: pkk)
kuracağım kelimeler tanım yapmaya yetmez.
t.t.k
toplumsal duygu mastürbatörü. rahatlatır ama pişmanlık da verir. devlete faydalı olaacağını sanmıyorum. devletten kastım akpe değil tabi.
kendisi adeta kaçarak yemin ettiği kürsüden ayrıldı.
bu adamın da ayrı bi fanı var amk. heralde bugün gurur duymuşlardır yemini esnasında.
Zihnimde hala "bir gün asker gelip kapıyı çalar, üzülen siz olursunuz" sesleri.
yemin ederken bile samimiyetsizliği yüzünden akıyor, bugünleri de mi görecektik, yazıklar olsun.
apo'nun nadide göt kılarından biridir efenim. durumuna bakılınca konuşlandığı yerde ağarıncaya kadar duracak gibi görünüyor
oyuncudur aynı zamanda.
Adam der noktayı koyarım. Üslubu bir numara. Şuanki durumdan dolayı yazmıyorum geniş çerçeve ile bakıyor ve söylüyorum.