bugün

konuşması felan çok itici geliyor bana.
PKK terör örgütü'nün meclisteki uzantısı olan partide görevli değişik.
insanlıktan bahseder, teröre hizmet eder.
nüktedandır.
Dün gördüm.

Meclis başkanlığı yapıyordu.

Terörist değil miydi ya bunlar alla alla ! Chp de seçilmedi halbuki…

Hdp’nin desteklediği kişiye oy vermem diyen gerizekalılar eğleniyor musunuz?

Ne değişti?
bu malı iktisat kongresinde konuşturacak kadar kürt yalakası olmuş bazı chpliler bir daha çağırın arkadaşı bakalım.
Yüzüne bakınca yılan gördüğüm bir varlık.
terör sempatizanı partinin sinemacı üyesi.
laik, çağdaş ve aşşırı atatürkçü şehrimiz izmir'de atatürk'e hakaretler yağdırdı salondan çıt çıkmadı.

10 kasımda otobanda yol keseriz atatürkçü sanarlar kim nereden bilecek mk.
Chp'yi gerçekten de paramparça etmiştir.

Not: sözünün eri.

Bir diğeri için:
(bkz: mehmet cengiz)
Türkiye sosyalist hareketinin, özellikle sosyalist tabanlı Kürt siyasal hareketinin kilit isimlerinden biri. Adıyamanlı Türkmen bir aileye mensup olmasına rağmen, azınlık psikolojisini özümsemiş, içkin adalet anlayışı ile haksızlığa, zulme karşı durmuştur. Ankara Üniversitesi SBF'de bir süre eğitim gören Önder, dönemin çalkantılı siyasal zemininde eğitimini tamamlayamamıştır. 12 Eylül darbesi ile beraber hapse girmiş, yoğun işkence ve baskıya maruz kalmıştır.
Türkiye halklarının barış ve demokrasi içinde yaşaması için kendi gibi dava arkadaşlarıyla ağır bedeller ödemiştir; fakat Türkiye'deki mevcut iktidarlar hiçbir zaman Kürt gerçekliğini kabul etmemiş, çözüm hususunda kararlı davranmamışlardır.

(bkz: çözüm süreci)
görsel
Bunu ve erkan şeyimin başını gezi'ye verdikleri destekten ötürü övüyorlar. Bunların doldurduğu pkk ve dhkp-c militanlarının vandallıkları yüzünden (gezi olaylarından ötürü irtifa kaybetmek üzere olan) akp ayağa kalktı. Bugün o vandallıklar ve rezillikler gösterilip bütün geziciler suçlanıyor ve 100 kanalın 90'ına sahip akp hükümeti istediği propagandayı yapabiliyor. iyi bok yemişler.
espiri yapıp kendini uyanık zanneden ağır pkklıdır.
7 sene önce başlayan gezi eylemlerinde bir nevi fitilini yakan vatan haini..

Amk böylelerini sallandiracaksin Taksim meydanında..
çok eski bir kitapta okumuştum; devlet bazen düşmana yakın durmanızı emreder.

o kadar mevzusu var kelepçe takmadılar. neyse fanteziye gerek yok.

atatürk düşmanları ile iş birliği yapan atatürk düşmanı vekil.
akp nin tutuklatmadığı ve vekil maaşı ödediği pkkcı.
gözümde enes kanter'den daha aşağıdadır.
Meclis peşmergesi, sevmiyorum nokta.
"chpyi parçalayacağız." cümlesinin sahibi, apocu, pkk müttefiki, feto sempatizanı bir kımıl zararlısı.
bu kürdü türk medyasındaki entel dantel cihangirci sosyalist ekip cilalayıp parlatıp önümüze sürdü..
milletvekili seçilmesi için kampanyalar düzenletti ve radikal'de yazar ve film çekerken meclise girdi..
bu parazit, gezi zamanında sonradan pkk yandaşlarını kendilerinin sokağa döktüğünü itiraf etti.
yobazların ve yüzlerce sivil insanın kanına girmiş pkk katillerinin ortağı olan bu zırtonun ona "abey" çeken hayranları var..
neymiş, çook şakacı ve espritüel imiş. neymiş, ne güzel şiveli konuşuyormuş..
şu an ortalarda yok. çünkü demagoji yapacak alanı yok. ağası olacak osman kavala'da içerde.

yine de kendisine dikkat etmek gerek, bir şeyler çeviriyor olabilir.
akp'ye yalakalık olsun diye "chp'yi paramparça edeceğiz" dedi.

şimdi ise akp tarafından ebesi düzüldü.

duruş ve tevazu önemliymiş değil mi sırrı bey ?

keşke chp koyunları da o günleri hatırlayıp seni adam yerine koymasalar. *
pkkıcı ve terörist. bırakılması mahkeme rezilliğidir.
(bkz: vatansız)
Bu bana Kolpaçino filmindeki bir repliği hatırlattı.

--spoiler--
Utanmıyor musun lan o çorabı giymeye.
--spoiler--
tebessümün de asabiyetin de çok yakıştığı güzel adam. beynelmilel filmiyle tanımıştım kendisini ve o zamandan beri sanki kendi akrabam gibi takip ediyorum. gezi parkında yaptıklarıyla benim için efsaneleşti.