bugün

Bazende sürekli aynı kiyafeti giymiyordur insanlar öyle zannediyodur. Siyah tişörtun çeşit çeşidini giyersin anlamazlar.
bazılarının siyah tişört fetişi de olabiliyor
(bkz: cem yılmaz)
(bkz: acun ılıcalı)
üniversite hayatımı tek bir gömlekle bitirmeyi başardım.çok anısı biriktiği için atamıyorum şuan.
çok çalışan patronlarda da görülür.
yarına ne giysem endişesi olmayan insanlardır. alış verişi de kolay oluyordur hem. bedenin sabitse mağazaya girince doğruca aynı reyona doğru gidersin.
Jobs'ın 100'ün üzerinde tshirt ve kot pantolonu olduğu bilinir.Aynı renk.
kılık kıyafeti sultanhamam dan kiloyla alıyoz

dolayısıyla az biraz benzerlik oluyor.

ayrıca hala nokia 3350 kullnıyorum.
üst üste 5 6 gün aynı kıyafetle gördüğünüzde hijyeninden şüphe duymaya başladığınız şahıstır. ha yakından tanıyor ve temiz biri olduğunu düşünüyorsanız çok da bir önemi yoktur.
Aynı şeyleri olmasa da tarzım sabit olduğu ve hep siyah giydiğim için öyle göründüğüm tiptir. Bütün pantolonlarım siyah ve yakın modeller tüşört-kazak desen onlar da gri-siyah falan yani minimal bir tarzda nasıl her gün farklı farklı giyineyim ki? Yazın yine biraz değişiyor. Bir an önce kış gelsin.
ola ki mapushane yolu düşerse yabancılık çekmesin diye antreman yapan tiptir.
ola ki mapushane yolu düşerse yabancılık çekmesin diye antreman yapan tiptir.
bir hafta aynı kıyafeti giymek nedir bunun yoklukla alakası yok. tamamıyle zevksizlik ve temizlik yoksunluğu.
Ya parası yoktur ya da aynı elbiseden beş kusur tane vardır. Parası olmayan insanı hor gormekte hiç hoş bir davranış değildir.
minimalist olmayı seçmiş olabilir. steve jobs, mark zuckerberg, albert einstein' ın bu şekilde giyinmeyi seçmiş olduğu bilinir.
zeki tiptir. diğer insanlar ne giysem de şu işe başlasam diye düşünürken bu tip çoktan siyah tişört giyip yolu yarılamıştır.
süper kahraman olamaz mı ?

(bkz: bi de böyle düşün)

allah aşkına biraz geniş düşünün.
barış özcan'ın bir videosunda da paylaştığı gibi, seçimlerini azaltmak isteyen bir tip olabilir. https://www.youtube.com/watch?v=13Ck4tQzucQ
(bkz: steve jobs)
(bkz: acun ılıcalı)
(bkz: Albert Einstein)

Başarılı insanlardır.
üniversite yıllarında sınıfımda bir kız vardı. kızın saçları hep fönlüydü, pahalı çantalar takardı, altında o zamanın en pahalı arabalarından biri vardı, pahalı mekanlarda takılırdı ama abartısız neredeyse her gün aynı şeyleri giyerdi, sınıfta teoriler üretilmeye başlanmıştı hatta bunun için, hala hayatımda nedenini en çok merak ettiğim olaylardan biridir.
(bkz: üniforma)
benim, kıyafetim yok amk Napalım yani.

not: almayı da düşünmüyorum.
valla sikimde degil kimin ne giydigi. Asil, surekli insanlari tepeden tirnaga alici gozuyle suzup giydikleri seylerle kategorize eden tiplere ayar oluyorum. Amk parmak arasi terligine bakip ona bi kulp bulup oradan gol atmaya calismalar falan. Cidden var boyle mal insanlar.
Olm kici kirik terlik lan iste ordan ne bulacan da gol atacan karsindaki insana sikik!
paramız olamayabilir be kardeşim .
pistir burda hiç duyar kasmaya gerek yok. parayla alakalı bir durum zaten yok ortada. 5 tlye tshirt var bu memlekette, temiz insan her türlü temizdir. zaten her gün aynı kıyafeti giyen kişi muhtemelende ayda bir yıkanıyordur. pis olduğunun göstergesidir.
"Kapsül gardırop" akımına uymuş insan olabilir. Genelde başarılı insanlar tek tip kıyafet giyerler. Hayatlarını sadeleştirip, düşünmeleri ve karar vermeleri konuları en aza indirmeye çalışırlar.

(bkz: Mark Zuckerberg)
(bkz: steve jobs)
(bkz: cem yılmaz)
(bkz: obama)
(bkz: simon cowell)
(bkz: michael kors)