bugün

ilginç adam. işginç çıkışları var. Metiner’i de kötü bozmuş bu akşam. Enteresan.
saçsız bakan.
“Ömrümde iki kaşıkla yemek yemedim” derken ne demek istedi anlamadım doğrusu. Bu sözü söylemeden hemen önce “hayatı risk içerisinde olan bir adamım” Dedi sayın bakan. ikiSi arasında nasıl bir bağ Var acaba.
görsel
görsel
Bayram namazı kılmayı öğrendi mi?
görsel
Başkaları gibi halka karşı gaddar değil, hainlere karşı amansız!

Başkaları gibi kâfire karşı tavizkar değil, halkına karşı mahçup!

Başkaları gibi Yunan bayrağına basmama tiyatrosu oynamaz, teröristlerin başını ezer!

Hainlerin, kahpelerin, kancıkların korkusundan rahat uyuyamadığı Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en iyi ve ileri içişleri bakanı.
Adamı sevmeyen vatanıda sevmiyormuş!!!!
Yani vatanı sevdiğimi göstermek için Erdoğan hakkında söylemediği laf, etmediği hakaret kalmayan biri koltuğu alınca 180 derece dönerek Erdoğan'ın yoluna kurban olduğunu söylese bile o adamı sevmem gerekiyor, doğru mu anlamışım?
Edit: dallama kardeş, sen eksi verince o yukarıda saydıklarım olmamış kabul edilmiyor, hatırlatayım dedim.
kendisine kel diyen gazeteciye dava açan şahıs. ara sıra numaradan istifa eder inanmayın.
istifa ediyorum
hayır kabul etmiyorum,
sahne oyunundan sonra pişkin pişkin koltukta oturmaya devam eden zat.
Kılıçdaristlerin ve HDP'lilerin sevmediği vatan-millet sevdalısı insan.

Gerçi her ikisi de aynı otun laciverti olduğu için böyle vatan-millet sevdalısı bir insanı sevmemeleri gayet normal.
erdoğan dan sonra çok büyük ihtimalle cb olacak kişidir.
Samanyolu tv’ye çıkıp ‘Kürt’lerin Meclis’e girebilmeleri için seçim barajı düşürülmeli’ diyen şahıs.
Siz hdp ile mücadele ettiğini sanmaya devam edin cahiller. Ahahaha.
isteyene linkini atarım.
Adamdır diyen açsın seyretsin. Bir daha seyretsin. Bir daha seyretsin. Sonra sözlükte"adamlık" kelimesinin anlamına bakıp bir düşünsün.https://youtu.be/4WzS6DH_FBc
Twitter’da müthiş teşkilatlı yalnız...

Troll ordusu emrinde...

En ufak bir şeyde normalde yazı bile yazmayan üyelikler kayıtsız şartsız destek mesajları atmaya başlıyor.
nasıl döndü hala bunu düşünüyorum.
bir genç kızın hayatına mal olan tecavüzcü orospu çocuğu başçavuşunu koruyan bakan. evet sadece bakıyor.
geçtiğimiz senelerde torbacıların bacaklarını kırın gibi bir açıklaması vardı, aynı açıklamayı tarikatçilerin kafasını koparın diye bekliyorum.
akp döneminden sonra da içişleri bakanlığına devam etmesi gerekir.
tacizci 'şeyh'in müridlerince tehtid edilmiş içişleri bakanı. r.t.e yide tehtid etmişler yanında.

görsel
görsel
görsel
Seyh pedofili müridi bakan tehdit ediyor hoşgeldin yeni Türkiye AKP zamanında olmuştur.
"besle kargayı oysun gözünü, besle yetimi siksin götünü" diye bir atasözümüz var bizim.

şimdi devir değişti.
"besle sofiyi, badelesin seni" ye dönüştü iş.

ulan akp'liler.
koskoca bakanlar...

hala siz akıllanmadınız mı?

fetö'yü yıllarca beslediniz, az kalsın kellenizi alacaklardı.

fetö'den sonra dönüp bir de bunları beslediniz.

bakın, ilk size saldırıp, sizi tehdit ediyorlar yine.

neden?
çünkü siz bu pisliklere muhtaçsınız.

tarikat sohbetlerine, tarikat yurtlarına, şeyhlerin ayağına falan biz hiç gitmedik, tek bir sohbetlerine bile katılmadık.

ama maşallah sizler bunlardan hiç ayrılmamışsınız.

şimdi beslediğiniz canavar sizi yemeye uğraşıyor işte.

oh olsun lan size...
Uşaki tarikatı üyesinin söylediğine göre ‘ağızlarına bir parmak bal çalmak için taciz haberlerine erişim yasağı koyduran’ bakan.
Gelişmiş bir ülkede bu istifa sebebi. Türkiye’de normal ama bu işler.
bu tarikat "hoca bizim değil, ismimizi kullanan bir sahtekar" dememiş miydi?
laftan anlamaz söz dinlemez ülke adına bir çivi bile çakmamış sol güruha diz çöktüren gelmiş geçmiş en iyi dış işleri bakanıdır.
Kardeş, bu millet o kadar alışık ve tepkisiz ki belirli kişilerin rezilliklerine, tehtidle falan birşey elde edemezsin.
Not: kardeş dedim,senin gibi kardeşin a.q.