bugün

inzivaya çekilmeden belirtmek istedim efenim. doğrudur. şu an sözlük tam kıvamındadır. tamam bilgiye yönelik pek bi bok yok ortada ama anlamsız siyasi çekişmelerden uzak lekelemelerden uzak ta son derece formundadır sözlük. mutlu uyuycam sayenizde dostlar. sağolun varolun. ancak şu pastırmalı yumurta muhabbetini unutmuş değilim. bi yerlerim düştü düşcek. sırt üstü yatıcam bu gece. *
(bkz: senden ötürü mü benden ötürü mü) *
anlamsız bir şekilde doğrudur. öğlen ve akşama doğru çok sıkıcı olan sözlük, sabaha doğru bir neşelenir, bir keyiflenir. çıkasım gelmiyor yeminlen.
kesinlikle doğrudur. son 1 aydır tüm entry'lerimi saat 03.00dan sonra girmişimdir zaten.
aahh ahh nerede o eski istanbul beyefendileri der gibi hissediyor insan. günün diğer kısımlarında bu anları özlüyor haliyle.
(bkz: bu saatlerde sözlüğün kafa açma sorunsalı)
sözlüğün saçmalık yayıcı beyinlerden arınmış olmasından kaynaklanan durumdur kanımca.
temizdir, paktır, bir çeşit beyin detoksudur, iyidir.
gecenin sessizliğinde daha iyi mi entry giriliyor ne.
kafaların güzelleşmesinden kaynaklanan durumdur. *
bedeni geceye teslim etmeyen aktif zihinlerin az yorgun uçları törpülenmiş uzlaşmacı tavrındandır, güneşin yakan ateşi değilde ayın serin şavkı vuruyordur sanki sözlüğün doğasına.
ergenlerin uyku vakti olduğundan mütevellit meydana gelen durumdur. insan gönül rahatlığı ile at koşturabiliyor efenim.
tam tersi sol frame nin azıtmasıyla daha iğrenç bir hal almasıdır.
bir eli klavyede, bir eli mikinde entry giren yeni yetmeler orgazm olmuşlar yatmaktalar.
yarasa yazarlara kalan meydan neticesi olmalı.
günün belli bir kesimini kayıran önerme. burda bence o saatte yazan yazarlara bi' yalanma durumu var hacı, kimse kusura bakmasın.
nedenini bu saate kadar vaktini sözlükte geçiren güzel yazarlardan dolayı kaynaklandığını düşündüğüm olay.
uykuluyken her şey kopyasının kopyasının kopyası gibi... demiş şizofrenin teki. bu vakitte yazan yazarın hayata bakış açısı hayatın baya bir dışındadır. öyle ki ortaya koyduğu çoğu entry the dreamworks işbirliğiyle hazırlanmıştır.

saygılar...
çok doğru bir önermedir.
hı hı çok eğlenceli. mal mal çenemi elime koyup salak salak yazılanlara bakıyorum.
(bkz: eğleniyormuyuuuuuuuuuuuuuuzzzzzzzz)
tamamen saptırmadır. öğlene doğru gören olur başlığı bir şey kaçırdım zanneder. gerek yok böyle şeylere.
aynı tas aynı hamam. hepinize bayılıyorum o ayrı.
uykusu işi gücü olmayan yazarların buluşmalarından kaynaklanır efendim. lan sürüne sürüne yatağa geçicem birazdan ne eğlencesi. orada 6. nesil birinin 5 yıl önceki entrylerini okudum da insanların başlarından neler neler geçmiş lan, boş yaşıyoruz amk. sözlüğün formatı sikkolaşmıştı ben de katkıda bulundum sanki, biraz dök içini rahatla (dir) gibi oldu ama neyse milletin sevgilileri anası babası kardeşleri göçüp gitmiş ne hayatlar var diye bana sabahın 6sında felsefe yaptırtıyor hayat. yatsak mı ne yapsak.
(bkz: hadi kopuyoruz gençler)
böyle giderse yakında sözlüğü rüyamızda bile göreceğiz.