görsel
görsel

görsel
görsel
görsel
görsel

Artık kabül edilmesi gereken gerçektir, gördüğüm kadarı ile sözlükte eli yüzü düzgün benden başka erkek bir yazar yok gibi, olsada muhtemelen foto atacak özgüveni yok, yıkın artık şu özgüven duvarınızı. Tüm benliğinizle sizde foto atın, ismet gürbüz 'de olan cesaret sizde yokmu yoksa.
bir realitedir. evet.
Haksız değilmiyim True 'la 007 desen profile gravat takıp bırakıyor adamı 1 yıldır öyle görüyorum , mel mel bakan gibson yine aynı şekilde tuhaf profil fotoları koyuyor.
görsel
Şu şekile, şu alfalığa, şu karizmaya, şu şemale bu entelektüel erkeğe hangi kız dayanabilir.
Tabi herkesin sus, pus olması normal, hakikat olan gerçektir çünkü.
bu salağı çaylak yapmayan moderasyona kafam girsin.
Sersem herif yakışıklılığım seni öyle bir etkilemişki artık senin başına vurmuş, bu varken kızlar bana bakmaz diyorsun tabi haklısın normal karşılıyorum bu durumu.
Yokmu aranızda ben senden yakışıklıyım ulan diyebilen bir yazar.
(bkz: tabi lan manyak mısın)
Excornist bile kabül etti bunu, kız olsaydım kesin ilk sana verirdim abi dedi.
Kabül et içim içim kendini yiyorsun, çünkü benim gerçekten ikon olan kudurtucu bir tarzım var, ayrıca çok yakışıklıyım, kıskanıyorsun nasıl laf sokabilirim aşağılık kompleksimi nasıl saraca 'ya kusabilirim onu düşünüyorsun.
görsel
007 başta olmak üzere, tanrım benim neden böyle bir tipim yok diye içim içim kendinizi yiyorsunuz, sizin olmayan profil resimlerinizin arkasına saklanıp, asosyal bir yaşam sürüyorsunuz.
Halkısın kadreş. Sen sölzüğün ne yakılışlı amadısın. Kazirman bine koç tekiledi. Nekdimi aspıttım. Ne diceyeğimi beli tunutum.
Bakın işte bunun en büyük kanıtı cedidacer, çocuk benim gibi alfa bir erkeği görünce ağraz olmuş konuşamıyor bile, dili tutulmuş adeta şuna bakın yazamıyor çocuk artık, böylesine karizma bir erkeğe kim çarpılmaz.
Sözlükteki herkes görme engelliyse neden olmasın.
Tamam kardeşim vallahi en iyisi sensin. Acayip yakışıklı farkli bı karizma falan.
Ama artık paylasma bak,nazar değecek.
Paylaşma kardeşim, göze gelirsin.
Paylaşma artık yeter.
Paylaşma amina koyacam artık ama.
Alfa erkeğin ne olduğunu bilemeyen asosyal çocuk seni, lider erkek anlamına gelmektedir. Genellikle liderlik özellikleri taşıyan, bir topluluğu yönetebilecek vasıflara sahip olan erkekler için kullanılmaktadır,
Ayrıca çok entelektüel konuşmasını bilen ağır başlı, bir bakması ve aurası ile kadınları adeta büyülüyen bir duruşum vardır.
eksi ruyalar, saracayı beğenmiyorsun da sen nasılsın acaba merak ettik seni.
Beni bilen bilir true, bilmiyorsan senin sorunun *

Edit: Benim kendisine dış görünüşü üzerinden saldırma nedenim, kendisinin geçmişte kadın fotoğrafları kullanması ve kendini saçma yerlere şoplaması daha doğrusu kalitesiz trollük yapmasıdır.

O kadın keşke saraca yı bulsa.
Eksi ruyalarda o özgüven yoktur birşeyede benzemiyordur bence, bunlar profillerinin arkasına saklanan asosyal tipler bunlar True.
Güneş gözlüğümü içeride takıp fotoğraf çekinmediğim için özgüvensizim evet.

Ahahajah.
Saraca eğer pipisini kestirip bu halden o sarışın kadın haline geldiyse doctor çok başarılıymış puhaha.
Liderlik derken, başkalarını ezerek prim kasmak değildir, alfa erkek tanımı yapmak istemiyorum şimdi size, kardeş bak yine sen kendi tezini kendin çürüttün, onuda burada yazarak yaptın,sana batmış bazı şeylerki yazma isteği duymuşsun.