bugün

Bir tane fotonu at la , şerefsizim taşşak geçmeyeceğim hüso bak sana erkek sözü.
Hüsamettin bir fotonu sende atta birde senin o üstün ırktan gelen , saçlarını görelim olmazmı.
ya bu türk düşmanı alagavat hüsamettin, kendini kelt sanıyor, keltler irlanda ingiliz kırması anglosakson kökenli bir halktır yani sarı aryan ırktandır, at bir tane fotoda görelim şeklini şemalini, benim tipimle taşşak geçiyorsun 'ya en azından ırkına bakalım.
Olum ben sana her zaman diyorum fake hesabınla gelme.
kudurtan yazar ,seni hem kınıyorum hem de eleştiriyorum.

https://www.uludagsozluk....1-saracad%C4%B1r-2332803/

kırıkkırak galeta yiyordum kafa fotoşop entrisini gördüm ,gülme tuttu boğuluyordum.

yapmayın bana kastınız ne.

salak saraca ,hakikaten kafa montaj gibi, ottan olabilir mi ?

çok eskiden kesik başın intikamı filmi vardı ,aynısı.
Sen niye böyle oldun hüso la, olum hiçmi sana ana sütü vermediler, sende baya zeka geriliği var çünkü.
Fake hesaplarınla gelme bana çocuk.
Hüsamettin öncelikle çok uzun yazmışsın tuşlara basan ellerin konuşsaydı ne derdi merak ediyorum, kısa kes huur çocuğu diyendemi olmadı olum, sen nasıl bir trollsün lan, sendeki aklı kuşa taksak kuş ters uçar la, siyasi sarmalın içine batmış bir ruh halin var çünkü.
kudurtan arkadaş ile okuduğum kadarı ile bazı şeyleri aynı yazmışız ,birde karadenizli imiş,fakat anladığım kadarı ile (meymenetsiz saraca iyi oku) yaşam soldan bakan biri değil,ya ulusalcı vatansever yada merkez sağ görüşe sahip..

yani benim marksist görüşüm ile yakın uzak ilişkisi yok. sözlükte akıllı islamcılarda bana yakın olabiliyor.

ben islamcıları temeli 80'lere dayanan kaba anlamda eleştirmem ,tartışırım, çünkü bizi marksistlerin din- giyim ve cami le sorunu yoktur. bunu 80 öncesi gösterdik.
biz ateistte değiliz ,komünistiz ,stalin'e ateistlik aftederler bence yanlış esas taist hitler'di.

ulusalcı atatürkçüler ile de kavgamız yoktur ,leninizm ilerici burjuva devrimlerine karşı değildir. küba devrimi örnektir. küba devrimi burjuva devrimidir ,sonra sosyalist devrime evrilmiştir. (huber örneği basit kanıttır)
vietnam devrimi de aynı,bugün vietnam'da kapitalist üretim vardır ,sosyalist değil.

dersim isyanında tkp ,sbkp ve komüntern ,yeni cumhuriyetin yanında olmuştur. şekip hüsnü yazılarını okumak gerekir.

anti-faşist yada faşizme karşı birleşik cephe konusunda , ülke işgal tehlikesi altında yada allah korusun işgal edilmişse vatansever her unsurla işbirliği yapılır ..
milli mücadelede ,yüzbaşı hüseyin'in (komiser) 200 + fazlası kişilik bolşevik birliğinin önce kuvayi milliye'ye sonrada düzenli orduya katıldığını bilmek yeterlidir.

bizim işbirliği yapmayacağımız unsurlar ırkçılar ve köktendincilerdir.

kudurtan arkadaşla bu yüzden asgari müştereklerde kendiliğinden bir oluşumuz bundandır.
arbutus arkadaşta aynıdır ama sözlükte dolmuşa geliyor, kendinden uzaklaşıyor .ulusalcılık ilerici görüştür,kaba milliyetçiliğe karışırsa yoldan çıkar, örneği perinçek'tir.

klarnetçi bana uzaktır ama halkın dostudur.
yağmurcu arkadaş eski islamcılar gibi, anlamak edip yüksel'i okuyun siyasal islam karşıtıdır.

yani saraca gibi dansöz değiliz,bir siyasal islamcı ,bir milliyetçi, bir kemaliz,olmadı atatürkçü, sonra abaza hasan paşa. (bu sabah anti-faşist bir entri yazdı onu da yazayım,beğendim.)

bu arada saraca çirkinsin ayrıca salaksın.

bu yazdıklarımı sana değil kamuya yazdım.

not; muhatapları yanlış tanımladı isem ikaza açığım.
Hüso şu sahte fake hesabınla gelme bana, la olum sen ne aşağılık adamsın la, adam fake hesap açmış bana ve millete saldırıyor. Akıl akıl gel sikime takıl hüso.
ya bu türk düşmanı alagavat hüsamettin, kendini kelt sanıyor, keltler irlanda ingiliz kırması anglosakson kökenli bir halktır yani sarı aryan ırktandır, at bir tane fotoda görelim şeklini şemalini, benim tipimle taşşak geçiyorsun 'ya en azından ırkına bakalım.
Hüsamettin ne oldu rengin soldu, çünkü tip felan yok arkadaşım sende, hatta hiçbirşey yok sende. Bomboş bir adammışsın onu öğrendim bugün kudurtucu tarzım var nickli fake hesabınla'da saldırma bana.
Hüsamettin embesili daha iyisi sende varsa delikanlıysan at lan bir fotonu nasıl birşeysin bir bakalım, valla çirkinsende taşşak geçmeyeceğim, sonuçta sen seçmedin o tipi, anlayışla karşılayacam söz veriyorum sana bak.
banu balkon'un buruşmuş götüne kalemle kaş göz yapsam ,saraca'dan daha güzel olur.
saraca denilen zırtoda meymenet kalmamış, suratına bakın yamuk duruyor, lise öğrencilerine geometri dersinde yamuk örneği diye bunu gösterse bari maarif.

bunun yaşlılığı nasıl olur ,rezalet...
Hüso kendi hesabınla gel buraya, fake hesabın olan kudurtucu ile başlık altı yapma.
Kudurtucu kıskanma olum, belki iyi bir çocuk olursan hem şirinleri görebilir, hemde benim gibi yakışıklı bir adam olabilirsin.
Hüso sen adammısın önce bana onu söyle, adamlık namına birşey göremiyorum çünkü, birde tam donanımlı Türk düşmanısın lan kabül et artık bunu işte, türklük lehine birşey yazdığını görmedim senin.
Buraya gelip birikmiş egoist, narsist kininizi buraya yazarsanız, elbette hep sol başlıkta olurum.
Sözlük yazarlarının ne kadar metaryalist olduğunu gösterir bu durum, demekki çok şekilci yazar var aramızda. Sırf kız diye iremga 'ya çok beğeni gelmesi gibi tam tersine, burayada insanlar kinlerini kusuyorlar.
Hakikaten ya, olum benim tipimden size ne, niye başlığa gelip kininizi kusuyorsunuz manyakmısınız siz.
Aynen kardeşim.

görsel
bu başlık 3 gündür niye bu kadar gündem oldu ki? ne zaman girsem bu sözlüğe sol tarata bu başlığı görüyorum.
görsel
Şu tip, şu karizma, şu olağandışı çekicilik kimde var arkadaşlar, soruyorum sizlere.
bu saraca gibi 10 kişi only fans'ta olsa onlyfans iflas eder.
bu ne aq. afgan gibisin biraderim.