bugün

bir ara cff ile sözlenmiştik ama olmadı.
Pimi çekilmiş el bonbası..
Her an patlayabilecek evlenme turudur.
Düğünde nickaltı bırakılacak evliliktir.
midesiz bir erkek oldugunuzun göstergesidir , fiziksel ozelliklerden bahsetmiyorum , hadi yatmayı anlarimda bu ruhu orospulasmis sanal pazar ürünü bir kizla evlenmek için bayağı sağlam bir mide ve yıllarca kadın kız yüzü gormemis olmak lazım .
Bunları zırvalarken bir bilseniz nr kadar düzgün güzel kaliteli insan burdan da rastlanabiliyor.
Sanal ortamda baslayan iliskinin reel hayatta resmiyet kazanmasi durumu.

Bildigim bir kac yazar var böyle.
Düğüne de çağırın da ayıp etmiş olmayın bari.
hayallerde yaşıyor bazı ibneler.
Oğlunuz olursa adını da zall koyarsanız tadından yenmeyecek durum.
son derece keyifli olabilir.
görücü usulü evliliğe bin basar evlenme yoludur. tabi sözlükten tanışıp evlenmelere de bin basar evlilikler vardır, anlatıp can çektirmeyelim.
çocukları birleşme zirvesinden olacak evlilik.
http://galeri.uludagsozluk.com/r/439578/+
Doktor adayı olan, en az 2 enstrüman çalabilen 1.75 boylarında evlenilecek erkek arayan hatunlar bana mesaj atar..... şaka şaka evlenmiyeceğim
(bkz: sözlüğün hayırlı işlere vesile olması)
(bkz: işte bunlar hep yokluk)

mantıksızdır, eski msnden tanışıp yapılan evliliklerden farkı yoktur. fakat yine de çiftler mutlu olsun o bize yeter, kime ne.
(bkz: sözlük-ü izdidaç)
1.45 boyunda 95 kilo, işinde başarılı, güzel yemek yapan, içki sigarası olmayan, aldatmayı sevmeyen bir erkek isteyen sözlük kızı varsa yarın istemeye gelirim.
(bkz: sözlük evlendirme sitesi oldu amk)
o yazarın coşmuş olması anlamına gelir. iyi aile kızı yazar, karması dolgun iyi, işi gücü olan bir erkek yazarla evlenmiş kime ne.
yemek yapmayı bilmeyen, dağınık, ağzı var dili yok, 169 Cm boyunda, az göbekli ama cılız erkek arayan kadınlar bana mesaj atabilirler.
Sürekli dışardan yemek söyleyen, ayda bir banyo yapan, en son ilkokulda flüt çalmış olan, 1.70 boyunda, Göbekli evlenilecek erkek arayan hatunlar bana mesaj atarlarsa bunu gerçekleştirebiliriz.
yemek konusunda çok iyi olmayan, temizlik yapabilen, 1 tane bile enstrüman çalmayı bilmeyen, 1.93 boyunda, geniş omuzlu evlenilecek erkek arayan hatunlar bana mesaj atarlarsa bunu gerçekleştirrebiliriz.*
sözlükte kız olduğunu sanan yazarın isteği. lan biri şunu uyandırsın biz hepimiz sapız, mental mastürbasyon yapabilmemiz için bazı fedakar arkadaşlarımız kız/kadın yazar gibi davranıyor o kadar. evlilik falan zor yani toplum kaldırmaz.
ilginç bir fantezidir. tabi kişi kendisi için doğru insanı bulmuşsa neden olmasın ki.