bugün

ancak hapisten yeni çıkmış 60'lık bir sözlük erkeğinin yapabileceği şey. sözlükteki kızlarla evlenilir mi?
sözlükteki kızla yapılacak en manalı şey beraber portakal soymaktır, ya da fasulye ayıklamaktır.
bilgili, kültürlü, marjinal iki sevenin evlenmesidir, ortada ilginç bir durum yoktur.

(bkz: zall ile izdivaç)
normal bir durumdur aşkın yeri ve zamanı yoktur.
sözlükten kız almak sevapların en büyüklerinden biridir.
feysbuktan bile varsa sözlükten olması hiç anormal olmayacaktır.
ayrıca da iyi reklamı olur sözlüğün ha!
zall sponsor olmalısın.
kaz gelicek yerden tavuk esirgenmez hocam.
eğer rakip sözlükten bir kızla evleniyorsanız, sözlükarası ayar davaları son bulabilir, diye düşündürten.

dedirten yazmadım dikkat ederseniz, düşünüyoruz da yazıyoruz. *
evlendikten sonra entrylerle birbirine girip boşanma nedeni olan bir evlilik türü.
Sözlük te evlenirler şahitler sözlükten seçilir.Ortak hesap açılır hayatlarına devam edilerek entry girerler.
- aşkım, nasıl buldun ilk gecemizi?
+ sana puanım 9 kanka.
- allah cezanı versin.
+ seovin olurum, akıllı cümle kur!
sözlüğün günlük hayata yansımasıdır. diyaloglar kaçınılmaz olur.
-ehehe artılıyorum seni aşkım.
-@Kocacım iki ekmek al gel.
-çocuklarımız için hemen ekşiden bir hesap alalım. büyüyene kadar anca yazar olurlar.
bir düğünde, kafede ve ya barda tanışılıp evlenilen kızdan farkı yoktur. bu sadece kendini yazıyla da ifade edebilen kız modelidir, iyidir.
ilginç bir fantezidir. tabi kişi kendisi için doğru insanı bulmuşsa neden olmasın ki.
sözlükte kız olduğunu sanan yazarın isteği. lan biri şunu uyandırsın biz hepimiz sapız, mental mastürbasyon yapabilmemiz için bazı fedakar arkadaşlarımız kız/kadın yazar gibi davranıyor o kadar. evlilik falan zor yani toplum kaldırmaz.
yemek konusunda çok iyi olmayan, temizlik yapabilen, 1 tane bile enstrüman çalmayı bilmeyen, 1.93 boyunda, geniş omuzlu evlenilecek erkek arayan hatunlar bana mesaj atarlarsa bunu gerçekleştirrebiliriz.*
Sürekli dışardan yemek söyleyen, ayda bir banyo yapan, en son ilkokulda flüt çalmış olan, 1.70 boyunda, Göbekli evlenilecek erkek arayan hatunlar bana mesaj atarlarsa bunu gerçekleştirebiliriz.
yemek yapmayı bilmeyen, dağınık, ağzı var dili yok, 169 Cm boyunda, az göbekli ama cılız erkek arayan kadınlar bana mesaj atabilirler.
o yazarın coşmuş olması anlamına gelir. iyi aile kızı yazar, karması dolgun iyi, işi gücü olan bir erkek yazarla evlenmiş kime ne.
(bkz: sözlük evlendirme sitesi oldu amk)
1.45 boyunda 95 kilo, işinde başarılı, güzel yemek yapan, içki sigarası olmayan, aldatmayı sevmeyen bir erkek isteyen sözlük kızı varsa yarın istemeye gelirim.
(bkz: sözlük-ü izdidaç)
(bkz: işte bunlar hep yokluk)

mantıksızdır, eski msnden tanışıp yapılan evliliklerden farkı yoktur. fakat yine de çiftler mutlu olsun o bize yeter, kime ne.
(bkz: sözlüğün hayırlı işlere vesile olması)
Doktor adayı olan, en az 2 enstrüman çalabilen 1.75 boylarında evlenilecek erkek arayan hatunlar bana mesaj atar..... şaka şaka evlenmiyeceğim
http://galeri.uludagsozluk.com/r/439578/+