bugün

Bi erkek için kız düşürmeye çalışmak hayatın tek gerçeğidir. Hayatınız yaptığınız diğer şeyler ve kız düşürmek olarak 2'ye ayrılır. Başka türlü bi anlamınız olmaz.
Sözlükte gerçek kız yok beyler rahat olun.
yalvarmadan düşürün ibneler sonra dalga geçiyorlar.
Afferin size.
orospu çocuğudur. net..
sunay akını hiç görmeyen bir edebiyatçı(galiba) askerdeyken onun şiirlerini okuyunca tüm askerlik dönemini onu arzulayarak geçirmiş. terhis olunca iletişime geçmiş çünkü evlenmeyi kafaya koymuş ancak ne yazık ki ismine aldanıp sunayın kadın olduğunu zannetmiş. burada da nicke aldanıp hemcinsine yavşayan çoktur muhtemelen.
Kızı görmese bile, kısa sürede sevgili olan erkektir.

Lan nasıl kısa sürede sevgili oldunuz?

ilkokul bebesi gibi;

- xxx nickli kız bana selam yazdı artık o benim sevgilim, evlencez biz onunla.

Ne oldu italik yazı stiline mi aşık oldun, noktalama işaretlerini kullanış şekline mi yoksa dahi anlamındaki de yi ayırmasına mı amk.

Hayret bir vakasınız olm siz.
ilk taşı günahsız olanın atması gereken erkektir. doğasının gereğini yerine getirir. bunu kınayan ibneler ya iki yüzlüdür ya da meriç'in kare köküdür.
oha nasıl yapılıyo lan biri göstersin.
Kız düşürmek için gelen kızlar bile olduktan sonra, erkekler çoktan gelir.
Urangu mudur nedir o sanırım . Düşürdüm diye gitmiş sonra kandırıldım diye geri gelmiş .
Geçmiş olsun şimdiden artık sevmeyecegim şarkısını dinlemeye başlasın efenim. Görmeden aşk mı olur azizim.
görsel
Yokluğa düşmüş erkektir. Olsun o da kardeşimiz kınamayın. Evet.
Adam wifilerden kız düşürmeye çalışıyor bu insanlar için sözlük çok normal birşey.
"düşürmeye çalışmak" çirkin bir ifade. kastedilen tanışmak, sevgili olmaksa normal bir erkektir. bir entryden yola çıkılarak konuşulur, dertleşilir, istenirse görüşülebilir. kadınların ve erkeklerin beraber bulunduğu ortamlarda bu normal. sözlükte buna dahil.
http://3.bp.blogspot.com/...-m2URNMws/s1600/indir.jpg
yapmamalıdır. bu tür ortamların tadını kaçırır.
Mal erkektir sosyal hayatı yoktur.
düşürmeye çalışmıyorum ama gelene de gelme demem, gidene gitme demediğim gibi..
niye yadırganıyor burası flört sitesi değil mi ? ben onun için üye oldum.