bugün

'kızlık zarını icime cektim bir tatlıydı ki sorma'' tarzında entryleri gören yazar kişisinin midesinin bulanması sonucunda baslattıgı kampanyadır.
(bkz: tiz vurun çükünü)
(bkz: hep destek tam destek)
(bkz: sozlukteki yobazlar uçurulsun kampanyası)
formata uygun davrandıkları için gerçekleştirmesi zor eylem.
kimi zaman tek bir nokta üzerinden geyik yapmak noktasına odaklanır ve sözlükten belli bir çoğunluk bu şikayetlerini entry yoluyla bir yürüyüş şeklinde dile getirirse, format mormat dinlemeden moderasyon tarafından şutlanabilecek yazarlardır. var bunun yakın zamanda bir örneği, bi dakika.. şurda olacaktı...

(bkz: 21 temmuz 2008 sirinler muhtirasi)
moderasyonun da desteğiyle olumlu sonuç alınabilecek kampanya.
sözlükten 18 ya$ından küçüklerin uçurulması gibi imkansız bir eylem.
dııııııt edit : abiciğim kurallar öyle, beni niye tahrik ediyorsun ki senin psikolojini düşünüyor zall ve uludağ sözlük aa.
(bkz: ucur beni yavrum)
(bkz: zevkten uçmak)
sapıkça bir kampanya. bu ne lan adamların sapık olup olmadığını belirlemek kimin tekelinde olabilirki? seks konusunda ihtiyacımız olan yalnızca birazcık empati.
abazanların istediği şey. sadece abazanların. zira adamlar seks içerikli entry görmeye dayanamıyorlar.
katılınmaması kötü sonuçlar doğurabilecek durumdur. Bazı entrylere dikkat edilirse +18 değil +30 olsa nafile.
kimi yazarların anlaşılan şirazesi kaymış.
önce sapıklar uçuruldu sözlükten, savunmadık onları. çünkü yazdıkları hoşumuza gitmiyordu.
sonra yobazlar uçuruldu sözlükten. onları da savunmadık. çünkü hayat biçimlerini sevmiyorduk, bizden farklıydılar.
sonra bölücüler uçuruldu sözlükten, onları savunmamız zaten düşünülemezdi. bizden farklı düşünüyorlardı çünkü, başka ırktandılar.
en son bizi ucurdular sözlükten, kimse bizi savunmadı. çünkü savunacak kimse kalmamıştı sözlükte.
Sözlükten atmak kolay, keşke onları kazanmanın yollarını arasak bulsak. sığlığın içi boşluğun anlamsızlığını anlatabilsek, zihinlere kirlenmeden ulaşabilsek. malum bataklık örneğinde olduğu gibi...
bluevelve yi akla getiren önermedir.
sözlüğü haremliğe çevirecek kampanya.
(bkz: abazan hareket engellenemez)
(bkz: sözlükteki kaşarlar uçurulsun kampanyası)
desteklediğim kampanyadır. hiç uçağa binmedim ben ya.
uçmayı gözlere sokabilecek kampanyadır.
sözlüğün %80'inin uçurulmasına sebep olacak kampanya.
kantarın topuza kaçırılmayacaksa, sözlük adına yararlı olacak kampanyadır. şöyle ki;

ayıptır söylemesi sözlüğün ilk açıldığı günlerden beri buralarda serseri mayın gibi dolaşıyorum. yazıyorum, okuyorum, bazen yazmaya ara veriyorum sonra geri geliyorum falan filan... uzun lafın kısası sözlüğü, hakkında objektif bir değerlendirme yapabilecek kadar uzun bir süredir takip ediyorum.

bugün dönüp sözlüğün ilk zamanlarına baktığım da bugüne göre içerik olarak daha yetersiz olsa da kalite olarak çok daha iyiydi. inanılmaz derecede kaliteli muhabbetler dönüyordu burada. içerik de yavaş yavaş genişliyordu. neyse.

ne zaman oldu, nasıl oldu bilmiyorum ama sözlük ayağa düştü. kimse kusura bakmasın ama tam olarak böyle oldu. ne olduysa da ondan sonra oldu.

trolleri oldum olası sevmişimdir ama yeni nesil troller için aynı duyguları besleyemiyorum. ne bilim hacı, böyle bir yavşaklık akıyor üzerlerinden. kimseler kusura bakmasın ama her şeyin kalitelisi makbuldur.

heh! bu yüzdendir ki eğer kantarın topuzu kaçmayacaksa böyle bir temizlik sözlük için hayırlara vesile olur.
(bkz: uçur beni aşkitom) *
sözlük bünyesinde türk halkının preslenmiş bir formatı mevcut. bu nedenle çok zor. bunlar gitse de yerlerine benzerleri gelecek...