entry'ler (125)

sabah erken kalkacağını bile bile geç yatan insan

(bkz: sıçtın mavisi)

giden sevgiliye söylenecek son söz

gitme şarkılar eksik kalır.

kıskanmak

bir zeki demirkubuz filmi.

uzun saçlı erkeklerin sık karşılaştığı sözler

kaç yılda uzadı?

yaran facebook iletileri

superman olsan toplayamazsın: 2364618464591 + 9484131846763.

dünyanın en karaktersiz insanları

insana yakışmayan şekilde davranıp,insanlığına ihanet edenlerdir.

kıyamet kopmak üzereyken intihar etmek

'ulen nasıl olsa hemen geri dirilicez bari ölmek nasıl birşeymiş' diye meraktan yapılabilecek davranış.
(bkz: ben yapmam)

17 eylül 2011 göztepe karşıyaka maçı

Göztepe'nin hakettigi ama berabere biten maç.
izmir derbisini özlemişiz be,inşallah süper ligde de izleriz.

sinemada en çok tercih edilen gıda maddeleri

amerikan filmlerin buyuk çogunlugunda hamburger,turk filmlerinde genelde kotu adamların yediği koca but parçası,sosyal içerikli yeşilçam sinemasında çocukların yediği kuru ekmek ve tabi ki bir de sezercik'in 'bi gun ben de yiycem' dedigi sekerler.

türk futbolunun unutulmaz üçlüleri

ilker yasin,ömer üründül,gökmen özdanak.

kaçırılmaması gerekilen 5 dünya derbisi

boca juniors-river plate
real madrid-barcelona
lazio-roma
glasgow rangers-celtic
fenerbahce-galatasaray

erkeklerin duymak istemediği şeyler

farketmez.

gelmiş geçmiş en etkileyici film

al pacino

(bkz: scent of a woman)

consume obey die

üç kelime,al sana hayat işte!

tüm zamanların en iyi yabancı dizileri

bir zamanlar hbo'da yalınlanan ama türkiye'de de cine5'in verdiği OZ.

erkek olmanın 50 bin güzel yanı

bakıyorum da erkek olmanın güzel yanları hep belli şeyler etrafında dönüyor! nasıl 50bin olucak bu acep??
hadi onada kendim cevap veriyim;galiba 4 5 tanesinden türetip türetip bişiler yazarız artık,su ana denk yaptıgımız gibi...

köyün en güzel kızının kızı

kibar feyzo filminde başlık parasını denkleştirmek için kızını satışa sunan!! kemal sunal'ın sözleri.şöyle de devam eder '' koyun en güzel kızının kızı bunun üstüne birde benim güzelliğimi ekleyin bakın ozaman ne affal bişey çıkıyo ortaya''

taksim i kazandık sıra devrimde

taksim'i kazandık!!bilmem farkında mıyız ama sendikaların ve sol örgütlerinin taksim'i geniş kapsamlı bir kutlama için istedikleri son derece açık. buna karşın 1 mayıs günü taksim'e valilik tarafından bildirilen makul sayı kadarıyla girişlere izin verildiği de ortadadır, bu durumda da taksim'i kazandık demek, demenin nasıl bir uyutma, aldatma oldugu son derece aşikardır. nezaman taksim'de geniş kapsamlı bir kutlama ve anma töreni düzenlenirse taksim ozaman kazanılmış olur, kimse kimseyi taksim'i kazandık diye kandırmasın..sıra devrimde ozaman hadi tartışmaya başlayalım sovyet sosyalistligini mi uygulayıcaz çin sosyalistligini mi?? bu ve buna benzer bir çok tartışmadan dolayı yurdum sosyalistleri bir türlü biraraya gelemiyecekleri yine anca birbirimizi yemekle meşgul olucaklar. en basiti taksim'e çıkan kuruluşların, içlerine diğer sol örgütleri sokmaması, istememesi de bunun en büyük örneği değil mi??

(bkz: yeter artık birbirimizi yemeyelim)

alessandro del piero

o bir fenomen.

türkiye de taraf olmak

taraf olucagın tarafı iyi seçmek lazım sonra bakarsın alıverirler ergenekondan içeri adamı!!yani sitem der ki bizden değil misin ee ozaman sen hiçbişeysin!!