bugün

bunlardan birisi şudur;

(bkz: cherry no kokimiyoi)

ayrıca, futboldan nefret ederim o yüzden beni fenerbahçe ülkerli sayın*.
(bkz: supersumo) **
yaşam biter, destek asla.
işte ben.
camianın en asil taraftarlarıdır, mütevazidirler, olgundurlar. istisnalar da kaideyi bozmaz. istisna az birazı demektir.
(bkz: kesmeshecker)
(bkz: clay)
en asil duyguların en asil takımını tutan en asil insanlardır. * *
ordu büyükşehir belediye spor'a gönül vermiş sözlük yazarlarıdır.
(bkz: coxcomb)
(bkz: biri beni çağırıyor)
(bkz: ahtep)
sözlükteki galatasaraylılar tarafından azınlık statüsüne konan ve her galibiyet sonrası avazları çıktığınca "hahahayttt" nidalarıyla kahkahalar savuran sorumsuz güruh.
kendini direk belli eden camiadır.
galatasaray başlığına bakınca zaten anlaşılır.
ama ben fenerbahçe taraftarının zeki çevik ve çirkef olmayanını severim.
bu yıl herşeye rağmen takımının derbilerdeki bariz üstünlüğü sayesinde bol bol kapak takmışlardır.

ancak bir fenerbahçeli olarak ititraf etmem gerekir ki en büyük kapağı aragones bize takmıştır.

ancak bu ayrı bir entrynin konusudur.
her biri birbirinden sevimli seovilere sahip yazar grubudur. çoğunlukla buna gülümserler; son 10 sene içinde ezeli rakipleriyle en çok yakınlaştıkları an olan derbilerde neler olduğu ortada olduğundan onların bu hazımsızlık sıkıntısını anlayışla karşılarlar.

derbilerde gs ve bjk yi 10 senedir dövmekten beter eden takımlarına 'artık yeter birazcık da onlar sevinsin be fenerbahçem' diyecek duruma gelmişlerdir; yoksa dostluklarımıza seovi gölgesi düşmeye devam edecek be sözlük. *
nedendir bilinmez uludagsozlukte gs lilere oranla bir birlerini hiç desteklemeyenlerdir.

(bkz: şu an aglıyorum)
üç küçük bir büyük etmez diyenlerdir.
(bkz: balabey)
(bkz: sözlükteki fenerbahçeliler)
beşiktaş maçı sonrası entry girmeyip sadece oylama yapan türkiye kupası mağdurları.*
her şeye rağmen sonuna kadar takımını destekleyenlerdir. gururla ben fenerbahçe liyim diyebilenlerdir. sarı lacivert için ne gerekiyorsa yapabilecek olanlardır.
(bkz: nil nil nil)

edit: eksileyen sevgili yazar arkadaşlarım! sanırım fenerli olmamız ve bundan gocunmuyor olmamız size battı. biz takımımızı seviyoruz ve onunla gurur duyuyoruz. bu durumda size ne oluyor? elalemin derdi hesabı.
gayette entry giren yazarlardır. bizim başımız dik, elin zikiyle gerdeğe giren ezikler utansın.

edit: ne o zoruna mı gitti ? senin kaderin bu be koçum.
(bkz: buyrun benim)

"buradayız arkadaşım, bir problem mi vardı?" diyen yazarlardır.
şu sıraalr aşırı derecede ezilen,dalga geçilen kendilerini sözlükten soyutlayan utanan azınlıktır.
şahsım. (bkz: fenerbahçeli olmak gururdur)