bugün

hepimiz aynı bokun yeşiliyiz. kaç kişi varda orantılı sevinen çıktın da laf atıyorsun? Fenerbahçe' liyim rakip takım adına da en küçük bir lafım olmadı. olamazda. hak eden hak ettiğini almıştır.
Beşiktaş Futboluyla Haketmiştir Lakin Geneli Sevinmesini Bilmiyor Sıkıntı bu.
atıp tutmaya geldi mi yardıran sonrasında ağlayan bir grup zavallı.
dara gelince basketbola sarıyorlar demiş bir yazar.Bebeğim lütfen basketbolda finale kalın sonra konuşalım bu kıyaslamayı.
fener ağlama
fener ağlama

(img:#1)
hepsini seviyoruz hepsini anlıyoruz, ama son kez faa.
görsel
Fenerbahçeliyim fakat bir Türk takımının Avrupa maçında yenilmesinden ötürü üzgünglrkdkdkrkdkrldmdksnajabhagagahdjejrjehrjejekejakdjsıdjsjdjsahajahahhahqhqja.
sitemim var la onlara.
ben fener dipteyken entrylerimle takımı desteklerken ve karmam rakipler tarafından düşürülürken sessiz kaldılar.

neyse geçti o günler.
hepsine selam olsun.
buradayım.

tarafsız bakmaya çalışıp ona göre kendi bilgim dahilinde yorum yapmayı tercih ediyorum. sırf diğer takım taraftarlarını kışkırtma amacıyla yazan holiganlardan renk farketmezsizin nefret ediyorum.

önce çuvaldızı kendine batırmalı insan.
şimdi bak açık yazayım. taraftarlık, takımı her şart altında desteklemektir. tabi kimseye küfür etmeden ama hunharca kızdırmak bu işin hamurunda var. kızsın banane, alt tarafı oyun. çok kızıyorsa bi süre ilgilenmesin.

ne dedik takımı her şartta desteklemektir dedik. örnek barcelonayla oynuyorsak. maç öncesi, 2-0 alırız diyebilmektir. sen bunu demessen, tribüne gidip susan taraftar olursun.
o yüzden fenerbahçemizi abartarakta olsa destekleyen kim olursa olsun, entrysini artı oylamak lazım. şahsım öyle yapıyor.

ve hiç unutmamak lazım ki futbol bir oyun. kavga çıkaracak bişey değil. küfür kullanılacak bişey değil.
aralarında zamanında derbi deplasmanlarıyla birlikte kadıköydeki her futbol maçına, yeri geldiğinde kadın basketbol voleybol maçlarına, uzun yıllardır yalnızca erkek basketbol karşılaşmalarına giden, futbol maçlarına passolig (yaz aylarına kadar +aziz yıldırım) protestosu sebebiyle gitmeyen, yaşının da getirdiği olgunluktan olsa gerek holiganlıkları çocukça bulan, ayakları yere basarak yani kafasını kullanarak yazmayı tercih eden insanları da barındırır.

rakip takım taraftarını kızdırmak elbette her oyunun doğasında var, ancak tek amaç tahrik olunca ve yazılan yazılarda zeka kırıntısına rastlanmayınca ne kadar keyif alınabilir ki bu oyundan?
an itibarıyla psikolojileri..

görsel
pazarın değil la mezarın fenerlisiyiz. Herkesi kendiniz gibi nesrin topkapı'ya rahmet okutacaklardan mı sandınız ?
sürekli aynı başlıkları açıp galatasaray taraftarını hedef alıyorlar şu sıralar. ulan takımınız mağlup olmuş ibine az üzülsenize. ikidir galatasaray taraftarı ağlıyor başlığını görüyorum sanki tuttukları takım değilde galatasaray mağlup oldu aq.
Bugün bukalemun misali renk değiştirmekten çatlayacaklardı az kalsın.

Allah kimseyi bu hale düşürmesin.
Hepsi degil 3 bilemedin 4 tane bukalemun var.
kalp krizi riskine karşı sözlükten çıkış yapmaları rica olunacaktır.

görsel
Son damlasına kadar kötü gün taraftarları bilmez.
an itibariyle sesi soluğu kesilmiş yazarlardır. evet.
görsel
geçen sene küme düşmekten siyasi nedenlerden dolayı son anda kurtulmuş takım taraftarları. formalarındaki yıldız sayısından da utanmıyorlar.
haftaya fena ağlayacak yazarlardır. şimdiden geçmiş olsun. ahahahahah. evet.
maçın başından beri içtiğim sigaranın haddi hesabı yok.
Çok üzülmesinler bu mağlubiyet onlar için hayırlara vesile olacak. Bu vesileyle galatasaray mağlubiyetinden dolayı sözlükteki tüm fenerbahçeliler e geçmiş olsun diliyorum. Biraz mütevazi olsanız ve ayaklarınızı yere basmış olsanız aslında iyi çocuklarsınız.

Açık ve net evet.