Alakaya maydanoz nickime kurban olunsun. Evet.
çözüm: nicki değiştir.
ben varım panpa.
Bununla övünenler kadar boş tipleri başka yerde göremezsiniz.
Evde, yolda, okulda, işte ve tabiki burada. Harika bir duygu.
Sadece sozluk degil hayatta da yalnizim.
Bütün yalnız insanlara ufak bir tavsiyem. 7 senedir burada bir dünya insanı görüp, tanıma fırsatına sahip oldum. ve o güzel insanlar her zaman arkasına bakmadan gidiyorlar. yani alışın buna. hem burada hem normal yaşantınızda.
Yalnız her yerde yalnızdır.
bir süre sonra alışmaktır.
alışınca hissetmemek, hissetmeyince köreltmektir, hisleri, duyguları.
sevdigim 3 yazar da hesabini silmis be. bir tane daha uyuz oldugum hatta muhtemelen engelledigim biri var ki dogru muydu thy stuttgart ta calisan biriydi, ego kasiyordu, ne yalan söyleyeyim can sıkıntısından onu bile özledim.
hiç de dert edilmesine gerek olmayan durumdur. burada arkadaş edinmenin bir önemi yok.
Bir iki güzel insan vardı onlar da yok.
Yalnız olmak kötüdür. Ama;
Kimseyi tanımazsın kimse de seni tanımaz ve gül gibi yazarsın. Kafa rahat olur.
merhaba benim adım yalnız. hepinizi selamlıyorum sözlük.
iki yıldır sözlükteyim hep birileri olurdu konuştuğum silik yediler hesap kapattılar falan kimse kalmadı.sözlük sohbet arkadaşlık yeri değil ama böyledi yalnız hissediyorum mk.
çok zevklidir. Kimsee hesap vermek zorunda değilim oleyy.
Niye bir entryi 3 kişinin birlikte girdiģi bir sistem varda bizim mi haberimiz yok? Sözlükte yalnız olmak nedir ya.. Yazın geçin işte icat çıkarmayın.
Yalnızlık Allah'a mahsustur.. Kimse yalnız değildir. Illaki bir takip edenin vardır.
epeydir şu sözlük işine girmeyi düşünüyordum sağolsun bi serseri arkadaş uludağ sözlük hesabı varmış da verdi bize... sözlükte yalnız olmak nası bi duygu bilmiyorum daha yeni geldik zaten..
Sozluge kafa dinleyip, icindekileri yazip rahatlamak icin gelmis insanlarin isidir.
peeehh hiç umrumda olmayan, içinde ikamet ettiğim vaziyet.
(bkz: kutup ayıları çok yanlız)
abartılmayacak bir durumdur. bu sözlükler yalnızlar için değil mi zaten?
(bkz: iguanalar çok yalnız)
şuan yaşadığım durum bugün nedense kimse özel mesaj atmıyor.
kalabalıkların içinde yalnız olmak. koca bir boşluk.