bugün

entry'ler (71)

yanlış minübüse binen insan

verdiğin parayı haklı bir şekilde geri isterken utana sıkıla istersin, aslında böyle olmaması gereken bir durumdur.

kız çocuk doğuran kadını tekme tokat dövmek

eşşekliğin ta kendisidir. geçmişte kaldığı ya da azaldığı düşünülse de o hayvanlar hala aramızda..

sözlükte yalnız olmak

epeydir şu sözlük işine girmeyi düşünüyordum sağolsun bi serseri arkadaş uludağ sözlük hesabı varmış da verdi bize... sözlükte yalnız olmak nası bi duygu bilmiyorum daha yeni geldik zaten..

konuşmak

ilkel bir eylem. bir içgüdü, bir refleks. ancak gel gelelim, zor! niye zor? bilsem kendimi kesicem. bilmiyorum. neden bilmiyorum? çünkü konuşulmuyor. konuşun. niye konuşmuyonuz?

yani başımıza ne geliyorsa konuşmamaktan geliyor. bunu bilelim, bildirelim. iki kelam alışverişi bu kadar zor olmamalı bazen. sessiz insandan korkacaksın. götü yere yakından da kork. götü yere yakın olandan neden korkuluyor, bilmiyorum. bilmiyorum çünkü konuşulmuyor. konuşun.

seviyorsun, gidip konuşmuyorsun. ulan konuşsan bi yerine mi yapışacak. yazması kolay tabi, konuşması zor. niye zor la? uzaylılar türk mü acaba? konuşmak lazım bi bunu.

sırf konuşmadığı için ölen adam var. neden? çünkü konuşma içtekilerin dışa dökümüdür. dışarı dökmeyen adam, patlar. sıçmayan adam gibi. bunları konuşalım.

konuşmak yazmak kadar kolay olsa keşke. tüm hormonlarımız konuşmamızı engellemek için var galiba. heyecan, korku, şaşırma vesaire... bunlar tarikat mı acaba? konuşmuyoruz ki bilelim.

şimdi sizle gelin bi şey konuşalım. soruyorum sizlere, beni buraya kim çıkarttı la?

ikiseksüel

biseksüel olmakla yetinemeyen insanın seçeceği cinsel tercih. ikiseksüellik iyidir. en az iki kişiyle ilişkiye girme olayına denir.

(bkz: cillop gibi kaş iyidir)

rahşan ecevit

güzeller güzeli.

iğrenç espriler

-ahududulu mu bu?
+yok, ahutuğbalı.

bir otobüste yaşanacak en büyük rezillik

virajda arkadaki bağyanın üstüne devrilmek olabilir.

başıma geldi, oradan biliyorum.

11 mayıs 2011 beşiktaş ibb spor maçı

beşiktaş gene nal topluyor sahada. boktan bir maç. zevk alamıyorum, zevk. maç dediğin orgazmdan tatlı olmalı.

türban takan hatunların çok namuslu olması

converse giyenlere de namussuz tiki deniyor. ironi budur ki en çok türbanlılar giyiyor ulan converse'i. nedir ulan bu yavşeklar.

türk dizilerinin estetik yoksunu olması

(bkz: diego dur allahını seversen zaten ortalık karışık)

sting

bilbo baggins'in örümcek avlarken kullandığı kılıç. ha bir de dandik bi şarkıcı.

uludağ sözlük

iyiden iyiye foruma dönmüş lan burası.

forum tarzı sözlük formatına çevrilmiş sadece. örnek veriyorum.

ince uçlu şarj aleti(1)

-fellik fellik aradığım alet. olanlardan talep etmekteyim.

28 tl ile yapılabilecekler (1)

cepte bulunan para miktarı. bunla neler yapılabileceği merak konusu olmaktadır. nelerdlr?

kahvenin içine tuz dökmek(1)

az önce yanlışlıkla yaptığım eylem. çözüm yollarınızı bekliyorum sözlükçüler.

lan necati senin amına koyım(1)

az önce arkadaşım necati'ye sarfettiğim can alıcı cümle.

3 yıldır şu konseptin içinde sinsi yılan, siber fareler gibi dolaşıyorum, böyle saçmalandığını görmemiştim yahu. sadece uludağ değil.

dünyanın en muhteşem üçlüleri

threesome.

liv tyler

geçen gün yine sevişiyorum, bu karının suratı aklıma geldi. ereksiyonumu kaybettim, hayata küstüm, yaşama sevincim kaçtı. öyk yani.

slim sigara

ince bir sigara türüdür. orospu sigarası olarak geçer.

ayrıca: (bkz: gençler sözlüğün amına koymuşunuz)

rahşan ecevit

miss turkey 2011.

osmanlı devleti

altı üstü araplaşmış bir devlet. tırt.

yaran diyaloglar

-olm sen azıcık vücut geliştirsene ya.
+vücut geliştirmek mastürbasyondur.
-iyi işte orgazm olursun.

püskevit diyen bir adama oy vermek

(bkz: bizim orda göte püskevit denir)