bugün

entry'ler (23)

sözlük yazarlarının aldığı özel mesaj sayısı

An itibariyle 128.

hayat keşkelere bırakılmayacak kadar kısa

Bunu yazarken bile hayatımizdan saniyeler gidiyor.

kadınlar kanatsız birer melektir

Kadınlar özelliklede anneler bir melektir..

giresunspor

2013 2014 sezonunda 2. Lig beyaz grupta mücadele edecek olan takimdir.

giresun simiti

Sicakkentadindamn yenmeyen simittir. Cay simit peynir üçlüsü için olmazsa olmazdır giresun simidi.

yesilgiresun belediye spor

TB2L'DE 2012 2013 sezonunda üstün başarı gösterip play off oynamış olan takimdir.

giresun atatürk stadı

2009 yılında ışıklandırmasi yapıldı.

şerbetli tatlı sevmeyen insan

Yok kardeşim benim başım ağrıyor aşırı tatlı olunca.

sözlükte yalnız olmak

Yalnızlık Allah'a mahsustur.. Kimse yalnız değildir. Illaki bir takip edenin vardır.

yeni kurulan üniversitelerin kolpa isimli olması

Yakinda haci Siyam Üniversitesi, hacı miktad üniversitesi, Teyyareduzu üniversitesi gibi üniversiteler açarlarsa Giresun'a saşmam.

telefon alırken dikkat edilecek hususlar

Samsung'un s3 ile iPhoneyi dize getirdi. Hiç tereddütsuz samsung giresung alırım. Araştırmaya bile gerek yok. S3 s4.

boğaziçi nde okuyor diye havalara giren tip

Kendini çok beğenmiş geri zekalı küstah ukala salagin önde gidenidir. Onlar eskidendi yavrum şimdi Giresun Üniversitesi'de bir Boğaziçi Üniversitesi'de bil diye söylüyorum.

20 cm

Millet neyin kafasını yaşıyorsunuz. Şimdi 20 bir sayıdır. Cm ise bir uzunluk birimidir. Bunların ikisinin bir araya gelmesi ile 20 cm oluşur.

fakirlik belirten cümleler

Komşu komşunun külüne muhtaçtir. Komşun aç yatarken tok yatilmaz. Ben sana böyle mi ogrettim. Hı?

Bir restoranda kafede menuye bakıp bakıp cok pahalı olduğunu görüp ayıp olmasın diye hooop garson bir su alayım demektir.

49.99 TL iyide 50.00 TL Çok pahalılan demektir. Başka daha neler neler..

kendi soyadını da kullanan evli karı

En temel hakkidir. Ne diyelim. Allah muradına erdirsin. Olmayanlara da versin.

sigortalı olmayanlara ayda 213 tl ödeme dayatması

işsiz adamdan para koparmak için oluşturulan sistemdir. Devletin bedeva yapacağı asli göreve para veriyoruz. Ulan işsiz adamda para ne arar.

yengeç burcu erkeğini kurtarma derneği

Biri beni kurtarsin bu bu dertten ne yapacağız formülünuz nedir merakla bekliyorum. Yardım please!

7 temmuz 1993

Gökhan Dur'un doğum tarihidir. Herkes tarafından bilinmesi gerekir.