Sakin ol ve şimdi yavaşça klavyeyi bırak.
Geriye yaslanıp derin bir nefes al. Ayağa kalk, odanın ortasına gel derin derin nefes alıp verdikten sonra domal (yapabiliyorsan amuda kalksan daha iyi) böylelikle beynine daha fazla kan gider...

Sabah sabah kahvaltı masasında kendinizi saçmalarken bulan başlıkları kim açıyor böyle ya?
Sözlüğe bir yaş sınırı getirin kardeşim!
böbreklerinin başına bir şey gelmeden önce sakince parmaklarını sanal klavyenin tuşlarından çek, telefonunun kapatma düğmesine doğru parmağını götürüp uzun basmadan önce sadece kendin duyacağın bir ses ile kendine iyi bak harun abi seni çok sevmiştim diyerek düğmeye bas. telefonu göt cebine koyup balkona çıkarak uzaklardaki dairelere bakıp belkide onlardan birinin küvetinde bitecek olan bu maceranın anılarını bilinç altının derinliklerine göm.
" düğün ne zaman ? " dedirtir.
Normal insan gibi konuş.insansa insan gibi muhabbete katılır zaten.
kayısı işine girmelisin. toprağını severse iyi para bırakır diyorlar.
seks yapalım mı diye sor. bazı kızlar netlikten hoşlanıyor.
Muhabbeti nasıl kısaltırım diye düşünmen daha makbuldür.
'bir şey yapmadık belki soda şişesine oturmuştur' diye iftiraya uğrayabilirsin dikkat et..
Önce sana bir sır vereyim.

Hazır mısın?

Tamam.

Onlar da insan.

Şimdi sorunun cevabına geliyorum.

"Bu kızın bana yazmasını sağlayacak ne yalan söyledim?" diye düşün.
Bunlar geleceğin mIRC konuları.
Tavsiye ver nasıl başardın. Dinlemek isteriz.
Sakin ol ve duygularinin somurulmesini izle.
Pamuğa sar, kıymet bil.
Bulunmaz bir fırsat yakalamışsın bize denk gelmez böyle şeyler kıymetini bil.
hemen bana yönlendir..
Sürekli siz diye bahsetme, eski ilişkilerini anlatma ve sevgili olmak için muhabbet etme. Cinsellik muhabbeti açma, zira Harun abi çıkabilir.
Ek olarak gayet normal bir durum.
sadece onunla mesajlaşmadığını bilerek konuşmaya devam edebilir.
görsel
Suya batır.
sen kendin ol, gerisini kıza bırak.
ona iyi davran evlat. saygı göster. gerisi zaten gelir.

ayrıca bu tavsiye dahil hiçbir tavsiyeyi fazla takma içinden geldiği gibi yaşa. kısacası yaşa bu hayatı amk.
önce derin bir nefes al, elini yüzünü yıka, başını ellerinin arasına al ve uzun uzun düşün ben ne yapıyorum diye. çünkü senin için küçük ama dünya için çok büyük bir adım atmak üzeresin. yazım hatalarına dikkat et. hayatının en önemli dönüm noktasındasın. kendine güven... sakın ama sakın dinginliği elden bırakma, kendin ol. hatta aç bir düş sokağı sakinleri şarkısı sonra akışına bırak bu ilişkiyi.
https://www.youtube.com/watch?v=ZDI_gR3u7B8
doğal ol tanımaya çalış.
Kıza "kardeşim" diye hitap et. Kız bozuntuya vermiyorsa çok da şaapma yani. Ha tepki gösterse, biz kardeşmiyiz falan derse de onu denediğini söylersin. Onu denediğin için de zaten sana kırılıp Bi daha mesaj atmaz herhalde. Ama ona "Birtanem" dersen şansın daha yüksek olur en azından yüzde 50. "Kardeşim" dersen hiç şansın yok.
minik sürprizlere hazırlıklı ol.