2,5 yaşındaki kızıma doktorun dişi için kanal tedavisi yapılması gerekiyor demesi.
iş yerinde olmak.
Grip oldum lanet gelsin ya. Burnum olmuş çeşme. Gurbet ellerde anamdan ayrı ve gribim. *
hava sıcaklıklarının düşmesi ve üzerine grip olmanın verdiği muhteşem halsizlik.
Ofisteki çiçeğin ölmüş olması. Her gün suyunu verdim. Sohbet ettim, sevgi gösterdim. Daha ne istiyor anlamadım ki. isim bile koymuştum.
(bkz: saat) çok erken ya la.
(bkz: sınavlar)
ygs'ye çalışmak ne kadar kötü bir şey ya..
özel sektör bana göre değil.. aslında bir yere bağlı olmak hiç bana göre değil doğama aykırı..
yarına yetişmesi gereken sunum.
Sistem. sistem. sistem. fuck the system. sisteme kafa kaldır. buzdolabı sok.
yarın iki tane sınavımın olması, hala ısrarla uykumun gelmemesi, slash konserine gidemeyecek olmam...
Özgürlük diye bağıran insanların eğitim hakkınızı elinizden alması sonucu eğitime verilen 10 günlük ara yüzünden ertelenen sınavların aynı haftaya yığılması.
Odanın soğuk olması ve öküz gibi çalışmam gerekmesi. Bi de kafamı dağıtmak için vodka arayışlarım. Fuck fuck fuck!
pazar sabahi yediden beri elektriklerin kesik olmasi.
epey bir acıkmış olmak.
dizimdeki ağrı ama geçiyor yavaş yavaş.
sırf şu an için değil, her zaman mutsuz eden yegane şey, olmayacağını bildiğin halde, hayal/hayaller kurmak.
Hastalıgım.
ertesi gun sabah 6.30 da kalkıp ise gitmek düşüncesi.
ders çalışmak zorunda olmak.
sözlük yazarlarını şu an mutsuz eden şeyler başlığını görüp mutsuz olduğu zamanları hatırlamak.
yalnızlık
yataktan yorgun ve halsiz kalkmak , gram enerji yok bıkkın bakıyorum etrafa , ölü gibi. Günün geri kalanından da dünyayı kurtarmamı beklemeyin.
sevgilisinin aldattığını hissetmek.
ilişkinin bitiyor olduğunu görmek. iliskinin dibi tuttu ocağı burda mı kapatsam yoksa biraz daha yansa mı bilemedim.