bugün

Kendimden kaçıp kurtulma telaşındayım.
seviyorum ama gidip sarılamıyorum. gözlerinin içine bakabiliyorum ama sadece bir anlık, sonrası yüz kızarması. ve bana 'kanka' dememesi için içten içe dua ediyorum.
Darlik. Son aldigim kilolardan oturu pantolonumun icinde can çekişiyorum.
Korku. Perdenin bir kısmını açık unutmuşum ve feci şekilde izlenme hissi yaşıyorum. Uyuma taklidi de yapamıyorum çünkü televizyonu kapatmadım. Valla öleceğim sanırım.
görsel
Sabah belki altı belki sekizde telefonla uyandırılarak 200 km dolu kamyonla yol gidicem fakat uyuyamıyorum.
Kaygı bozukluğuna yakalandım ne olacak bilmiyorum. .
(bkz: bok gibi)
üzgün,kırgın,halsiz,nefret dolu.
En çokta kaybetmiş.
(bkz: Araf).
açlık. öğle yemeğine çıkmak istiyom artıık.
medcezir.
Hayatın çok yönlülüğünü kapsayamıyorum.
derin bir kaygı, anksiyete bozukluğu var.
torbacı paket olmuş acilen yeni birini bulmam lazım yahu.
sözlükten bir kızla mesajlaşıyor çok heyecanlı. hem de avukat.
Kulbu kopmuş bardak, dikenleri koparılmış kirpi, dışarıdan ici dolu gibi görünen ama içinde sigara kalmamış sigara paketi, tezgahın üstünde bir aydır yıkanmayan bulaşık yığını, rayından çıkmış tren, pervanesi kopmuş helikopter, ucu bükülmüş çatal, yazmayan kalem, asla yazanı dışında baska kimse tarafından okunmayacak bir şiir gibiyim. Soğuk sandalyeye oturmuş gibiyim. Bugun de ortadogu gibiyim. Bugün de bölük pörçük paramparçayım sözlük.
yarını atlayamıyor muyuz? şu an her şeyi biliyorum ama 0 çekeceğime eminim vizeden :(
Anlamsızca huzurlu ve dingin.
Sanırım sağ göz kapağım düşecek, Sağol migren bey.
görsel
Mantıklı duygusallik sanırım bu.
hüzün, biraz özlem, hayal kırıklığı, uykusuzluk, acı, öfkeli, birazda umut serpiştirdikmi ahanda ben.
tabi bide açım o da var.
görsel
görsel
aldatılmış, kandırılmış hissediyorum. bi durup düşünmem lazım. azdan az çoktan çok gidecek.
Gözüm yasariyor
Burnum akıyor
Olmasaydı sonumuz böyle.