bugün

nasıl ki insanın bağışıklık sistemi çöktüğünde tüm hastalıklar onu etkiler, en küçük hastalık bile ölümüne neden olur. şu anda öyleyim, yaptığım tüm hatalar, yanlışlar aklıma bir bir gelip beni öldürmeye çalışıyorlar. insanların çektikleri ve çekecekleri şeyler o kadar ağır ki. küçük bir kızım olsun isterdim VIR zamanlar, ama bu kadar adaletsiz ve pis bir dünyaya değil kız çocuğu erkek çocugum bile olsun istemiyorum. bir insanı fiziksel olarak öldürmek çok kolay ama bu pis dünyada yaşamak en büyük işgence. yasayabilmenin tek çözüm pislik bir insan olmak (ona da yaşamak denirse) ya da ...

tanım: yazarların an itibariyle içinde bulundukları duygusal halin getirdiği hislerdir.
akşam olsada uyusam.
3 sene önce ev arkadaşımın kız arkadaşı, bir gün gelmişti arkadaş memleketindeyken, bende bunu geri dönderdim ve sabah sabah aklım onda, hep bir pişmanlık kaldı.
Ben şu an şişko bir şeytanın ,çelimsiz bir meleği göğsümün kafesinde patakladığını hissediyorum.
gözlerde hafif ağrı.
şuan çok hafif bi gülümseme var, olası bir nevrotik entry okumaktan kaçınıyorum ki düşmesin o surat.
her şey yolunda sakin ol modu.
üzüntü.
boşluk.
üzüntü.

valla, üzüntü ama öyle böyle değil. dağlar kadar...
Gercekleri soyleyince kendini begenmis, soylemeyince ezik oluyoruz. Bil diye diyorum, bil diye. Bunu hissediyorum. Eski sevgilime asiktim. Hem de cok. Ona gosterdigim anlayisin 1 gramini sana gostermedim. Butun bunlara ragmen beni sevdigin icin seni seviyorum. Ama niye cevap yazmiyon lan.. atarli..
ölümcül bir baş ağrısı.
(bkz: migren).
yarak gibiyim afedersiniz. işin yorgunluğu bir yandan, iş dışında birşeyler yapma isteği bir yandan...
evet, bildiniğiniz yarakım ben.
Yorgun.
garabet. az önce gördüğüm bi resme katılarak güldüm. insanların salak olduğunu düşünerek. sonra resme takrar baktım ne göreyim? aslında salak olan benmişim.
içimde feci bi' mutluluk var. hepinize iyi dilekler içeren mesaj atasım geldi ama çok üşendim.
içimde feci bi 'sinir' var. hepinize iyi dilekler içeren bir kafa atasım geldi ama boynum tutulmuş. atamıcam.
mutlu, yüksek lisans bitti, geçici mezuniyet belgemi de aldım.
kin ve öfke.
Gecen seneki gibi yurda giderken hissedilendir.

Not: keske gecen seneki gibi masum ve ozgurce olsaydi.
Sabah kurs sonrasında fitness ardından işyeri ve evdeyim diyemeyeceğim onda çıkıcam cok uykum var.
Kavanozun dibinde kalmış Zeytin ezmesi gibiyim.
(bkz: delilik)

sabaha kadar bu tema altında bir deneme yazmam gerektiğini şartladıım kendime. lakin sıkıntılı bir durummuş gerçekten. hele bir de içinizde deliliğe ait bir kıvılcım varsa.
aneemm göte bağğ.
hafif kırgın.
oldukça güçlü.
birazcık özlem dolu.
ama unutmaya kararlı.
yalnızlık. ama böyle kendim bile terk etmiş beni. ne gidebiliyorum, ne kalabiliyorum. geriye dönüş zaten yok. utanç, kıskançlık, pişmanlık ne ararsan. başımı ellerimin arasına alıp yüzümü dizlerime kapasam, ağlasam. ondan da sıkılırım.
orospu çocuğu orospular!

(bkz: #23745011)