ya kardeşim ben dünyanın en kırılgan yaratığı mıyım nedir çok zor böyle bir kalple yaşamak. Allah kimseye kırılgan bir kalp vermesin arkadaşlar amin. Aslında ben eskiden takmazdım böyle şeyleri demek ki beynim o zamanlar doluymuş ya da hiç açılmaması gereken kapılar açıldı.
Burada çok salakça yazılar var..
Geceyi çarmıha geriyorum kimseler tapmıyor.

Tapmamakla kalmayıp bir de eksiliyorlae.
mutsuzum
(bkz: mutsuzluk)
görsel
yitiyor zaman ve biz azalıyoruz.
Gökyüzünden düşen yıldızları anlamıyorum,
Kapkaranlık gecede kaçar gibi gökyüzünden düşmenin alemi neydi ki...

Yada uzun süre susunca unutulan hayatı,
Anlamıyorum ben yaşamayı...
Abi sokarlar ama BÖyle hayata artık yeter yahu yeter.
Allah belanızı versin demek istiyorum genel olarak .insanların yüzüne yüzüne bağırarak yani .
çok düşünmeyin.

başımıza ne geliyorsa çok düşünmekten geliyor.
Zall bu sözlüğe yarrak fotosu atanlardan para mı alıyor yoksa para mı veriyor. Ben oraya takıldım. Bi de boyuna göre veriyorsa epey parasını alırım.
samimiyetsizliğiniz mide bulandırıcı ve bu haliniz beni bütün dünyaya küstürüyor, insana dair hiçbir şeye sevgi besleyemiyor, güven duyamıyor, atomu parçalasa dahi bir insanı kendime denk bile göremiyorum.

ülkeden midir bilinmez, eliti bile cahil, akademik kariyeri olanın bile dünyaya baktığı pencere dar ve akıl mertebesinde kifayetsiz. ve ben bu insanları hayata baktıkları penceren atmak istiyorum.

içiniz o kadar boş ki, boş bir organizma olduğunuz halde vaktiniz bol olsa dahi vaktiniz yokmuşcasına her yere aceleci, her şeyi duyumsayamadan yaşıyor ve hiçbir şeye vakit ayıramıyorsunuz.

insanların bu haline şahit oldukça midem bulanıyor, başım dönüyor.

durdurun dünyayı! kusmak üzereyim.
yeter. yeter.
görsel
Sadece çıkarı olunca görenlerin gözüne görünmemeyi tercih ederim.
80 milyona merhaba, küsürat olan siyasilere yok.
görsel
Sonunu boşver, başı çok güzeldi..
Yaşam tarzını beğenmesemde, dürüstlükten bahseden birçok adama göre daha dürüst olan bir erkek arkadaşım;
" oyunu kuralına göre oynayacaksın." Demişti. bu sözünü kabullenememiştim o an fakat artık kabullendim.
Çok haklıydı.
Bu dünya artık böyle değil, her zaman böyleydi sadece ben bunu kabullenmek istemiyordum.
-Kilo aldım. Acayip kilo aldım. Bok gibiyim. Spor salonuna da gidemem.
-Patronumla aram bozuk.
-Babam çok para harcıyorum diye küstü.
-Annem "pırasa mı var bu akşam öf" dedim diye kırıldı.
-Eski sevgilim kızkardeşimi aramış, baya bi görümce gelin kavgası gibi olmuş. Ama görümce görümce değil, gelinse gelin hiç değil artık. Özlemiş beni, kızkardeşim barıştırsınmış, siktir dedim. Ama ben de onu özledim.
-arabamın gene götü başı ayrı oynuyor, yeni bir masraf çıkarcam sana diye uğraşıyor.
-yarın akşam sekize kadar çalışıyorum.

Günüm sikilmiş.
ay ben gülerim.
Dun annemin kanser olduğunu, bugunse ablamin corona olduğunu öğrendim. 2020 bit hocam bit.
dokunsalar ağlayacağım ama pandemi var.
Hafta içi bir kız arkadaş buluşmak istedi.
Diğer kız arkadaşlara göre benden hoşlanan bir arkadaş.

istemedim.
Ama o an aklıma bir şey gelmeyince "Hava soğuk çıkamam" dedim.

Tüm kız grubu içinde alay konusu olmuşum. *
1-şu virüste evden çıkmak zorunda mıyım?
2-hiçbir sebep olmasa dahi buluşmak zorunda mıyım?

Soğukta çıkamazmış eylulsabahi diyorlar. *
Evet çıkamam kızlar, üzgünüm. *
-paula hawkins in dediği gibi,
"Mutlu olmak istiyorsan, herkes gibi yaşarken kimse gibi olma."