bugün

Akşam hamburger yiyeceğim.
son 2 yıldır herkes üstüme geliyor herkes sabrım da bir yere kadar sonunda cinnet geçireceğim.
Şu başlığın altında koca koca insanların ergen sızlanmasını görmek, siyasi başlıklarda yine aynı koca koca insanların "fransa gelirsen götünü keseriz" gibi lise geyiklerini okumak beni irrite ediyor.

Az kaldı, şu raydan çıkan hayatımı oturtayım daha tozumu bulamazsınız. Hadi eyv.
Hepinizin amına koyum.
Durup dururken başımıza iş çıktı. Doğru düzgün görüşmediğiniz insanları düğününüze çağırmayın arkadaşlar. Ben gelip ne yapacağım orada şimdi çok saçma yakın değiliz bir de.
aşure miydik bilmem ama bizi de çok dağıttılar.
Ben benden geçtim, aklımı kaybederken insanların acımasızlığını izlerken...

Güvenemiyorum hiçbir şeye tam anlamıyla,
Her an incinecek gibi hissediyorum ...

Yaşama dönemiyorum.
Allah aşkına 2 muhabbet yapacak insan varsa yeşillendirsin dolduk taştık.
Benle yaşıt sanıp sohbet ettiğim kız benden 5 yaş büyük çıktı.

Konunun bir yerinde fark ettim.
Çaktırmadan teyit ettirmeye çalışıyorum kendisinden, o fark etmiyor bile. Her şey o derece yolunda.

25 yaş altı bir erkek olmakta çok zor.
Güzel kızların hepsi çoğu 26-32 yaş grubunda. Evet.
okulun su borusunu patlattım.
Geçmişim koca bir çöp. Bütün her şeyi kağıt gibi buruşturup üzerinde tepinip sonra kolanya döküp ateşe vermek istiyorum sonra diyorum ki çok iş yorma kendini. Bir insan hep mi yanlış kararlar alır sonunda hiç mi bir şey kalmaz elinde hayret doğrusu. Buraya şey yazmışım kendine aşık insanları anlayamıyorum falan şimdi çok iyi anlıyorum. Gidin aynada kendinizi öpün oh mis gibi.
sen beni, benim sana inanmisligimla sinadin. bak buradan donulmuyor iste. ben ne yaptiysam bizi olduramadim ama benim vicdanim rahat, birseyler icin cabalamak gelmiyor artik icimden. kime gidilir ne yapilir bilmiyorum ama sana gelmeyecegimden eminim artik. cok yordugumun farkindayim, sonsuza dek bensiz kal, dinlen. ve hayati sorgulamaya devam et. Icim rahat, biliyorum cunku yalniz olecegim...
Son 4 yılda aldığım radikal kararlarla belki de kalan ömrünün kaderini tayin ettim. Rahatımdan vazgeçtim kendimi bir mücadelenin içinde buldum. insanlar benim aptal olduğumu düşünüyor. Rahattan vazgeçmek aptallık mıdır? Yoksa Rahata alışmak ve zora gelememek acizlik midir?.
Fışırdayan vız vızla her kapıyı açamazsın.
Bu sondu. Son.
görsel

Kocaman yanılgılar...
Ne kadar yükseğe çıkarsan çık, hep bakacağın bir gökyüzü olacak.
Sözlük te yazar olanların
Hitap şekline, Türkçeyi doğru kullanıp yazmalarına ve boş saçma yazmadan insanlara güzel paylaşımlar yaparak örnek olmaları gerçekten ne de güzel olurdu.
Bir şehrin dostun da olsa belki en güzel kızı seni çağırsın.

Ama eski sevgilin "gel barışalım, gel görüşelim, gel bekliyorum" demesin.
görsel

Yazıklar olsun.
Neyse.
Belki derdine senin diyeceksiniz ama bu sıralar entrylerim sürekli eksileniyor ve nedenini bilmemek üzücü.
içimdeki bu nefret duygusu nasıl geçecek bilmiyorum...
Yakın bir arkadaşımın çok güzel bir lafı vardır, şimdi o geçti içimden: yis. It means, yapacağınız işi si... ya da duruma göre yapacağım işi si... de olabilir. Öyle güzel bir laf.
gelecek kaygisi denen illeti dibine kadar hissediyorum. verecegim kararlar gelecegimi sekillendirecek. nasil stresliyim anlatamam. okumayi dusundugum bolumle ilgili bir tane duzgun bir sey yazan yok. gittikce daha cok strese giriyorum.
Hepimize cümleten geçmiş olsun. Ben bir roman kahramanına daha aşık olmuş bulunmaktayım.

Neyse ki ayıp ya da günah değil. Ayrıca bir insana aşık olmaktan çok daha iyi.
aynı şeylerden sıkılıyorum şu sıralar. yeni yerler, yeni insanlar keşfetmek istiyorum ama ona da üşeniyorum. Birisi tanımak gelmiyor içimden, eskisi gibi kaybolarak bir şehri keşfetmek de ilgimi çekmiyor.