bugün

sigara yakarım acımam, olmadı bir tane daha odamı olmadı, bir ta...
uyumak. kesinlikle uyumak.
kestaneyi kaynar suyun içine atıp, biraz bekletip çiğ çiğ yemek. onu soyması herşeyi unutturur bana,anlamsız gelebilir. kışın geçerli tabii.
duvara kombine yumruklar yağdırmak. (bkz: üstüne tanımam)
ney üflemek son demlerimde. her kötü olayin bir güzel yansıması oluyor imiş.
kırıp dökmenin iyi geleceğini düşünüyorum ama bir türlü deneyemiyorum. malum hayat şartları içimde kalan bi uhte.
sahile inip kulaklıklarımı takıyorum, alıyorum elime kitabımı, bir güzel ruhumu dinlendiriyorum. sonrasında da kendime bir cafe de türk kahvesi ısmarlıyorum ve sakinim.
gece kimsecikler kalmadığında düşüncelerle kendimi boğmak öfkelenmek yerine saatlerce friends izlerim. izle rahatla sakinleş uyu.
cam ya da ayna kırıp kaza süsü vermek.
yumruğunu sıkmak.
duvar yumruklamak.
sokağa çıkıp bulduğum ilk hayvanı mutlu etmek.
her gün bir tane 100 mg lustral alıp bir paket sigara içmek ancak kesiyor beni.
temizliktir. temiz olsa dahi. titizlikle karıştırılmasındır.
sonuçta insanız bu nedenle güzel bir duş hiç fena olmazdı.
sıcak bir duş,ardından güzel bir kahve.
heavy metal dinleyip dışarıda yürümek.
şarkı söylemek... mesaj yerine ulaşırsa, çok sakinleşirim:

http://www.dailymotion.co...5oe_vega-serzeniyte_music
sağ baş pamakla sağ burun deliği kapatılır. diğer 4 parmak tavanı gösterir vaziyette bitişik olarak durur. bu pozisyondayken burundan 4 kere kuvvetli nefes alınıp verilir.yetmezse sayı artabilir. insanı sakinleştirir, dinginleştirir. yazarlarımıza çok faydası olacağını düşünüyorum. haydi kolay gele.
kulağımda en sevdiğim şarkı ile saatlerce yürümek.
sözlükten çıkmak... bazen sinirin nedeni sözlük olabiliyor.

edit: eksilenmiş, gel de sinirlenme, gel de sözlükten çıkma şimdi.
dışarda biraz dolaşıp sigara içmek rahatlamak için birebir.
10 a kadar sayıp derin nefes alıyorum. yarıyor işe ama 10 dakikalık falan..
abdest almak....

hadistir... *
normal şartlar altında; yürümek, derin nefes almak, mantıklı düşünmek ve sinirlenmek yerine açık yakalama zeki davranma düşüncesi
über, normal üstü şartlar altında; kırılabilen şeyleri yumruklayarak kırmak. özellikle kırması yada ulaşması zor olanlar. bazen de vurmanıza tepki vermeyecek ama yumuşak yüzeyli olanlar...