bugün

entry'ler (115)

aldatmayan kıskanmayan ilgilenen erkek

ne yazık ki terkedilecektir.

bilen bilir deveyi diken insanı siken yaranır.

acı ama gerçek yapacak bir şey yok..

üsküdar

en sevdiğim yanı karacaahmet.

canım sıkıldıkça vakit ne olursa olsun gidip dolaştığım yerdir. tamam normal değil ama valla ölülerden bir zarar görmedim yaşayanlardan gördüğüm kadar.

en yetenekli sağ bek

kesinlikle sarbi reyiz yazılacak ama ben şimdiden yazayım.

(bkz: sabri sarıoğlu)

sözlük yazarlarının sakinleşmek için yaptığı işler

ney üflemek son demlerimde. her kötü olayin bir güzel yansıması oluyor imiş.

terk eden sevgilinin son istegi

hoşçakaldır son lafı..
hoşça
kal

2 yıl sonra mesaj atan kızın asıl amacı

bir de üstüne seni rüyamda gördüm tandanslı mesaj attıysa yeme de yanında yat. ulan biz mi malız siz mi çok akıllısınız arkadaş anlamıyorum ki.

hiç terk edilmemiş erkek

hep terketsinler, gururları kırılmasın diye bu hakkı karşı tarafa verdim. lan böyle yapınca daha bir bağlandılar iyi mi ? ne yapsam ne kadar davransam değişmiyor daha bir aşk ve şevkle yaklaşıyorlar.
tabii sen misin elin kızına/oğluna böyle davranan ee dünya hali göreceğin ve hissettirdiklerini hissedeceğin var sonuçta. alırsın terkedilmeyi hakkıyla, çektirdiklerini aşk acısını yüreğine sokarsın.
lan o değil de hiç terkedileceğimi düşünmemiştim, aniden olunca insan sudan çıkmış balığa dönüyor.

-terkedildim, olmuş mu ?
+peki çocuk olmuş mu ?

26 ekim 2011 galatasaray gaziantepspor maçı

nasıl izleniyor ki dediğim maçtır. biri el veriverse iklim akdeniz olsa ne de güzel olur hani..
bekliyorum merkez.

türkiyeye komünizmin hakim olmasını isteyen insan

(bkz: aşırtma at da üstümüze gelmesin)

ezan okunurken ezan okunuyor diyen tip

olur öyle

tek maçtan yatan iddaa kuponları

genelde hep son maçtan yatar.

- abi son maçtan yattım gine ya.
+ siktirin gidin lan hepiniz de son maçtan mı yatıyorsunuz.
- abi bak inanmazsan kupon burda.
+ koçum lafım sana değil, kızım sana diyorum gelinim sen anla.

sözlük yazarlarının içtiği sigaraların markaları

(bkz: eski camel)

sözlük bana eski camel bul sigaraya yeniden başlıyayım allahsız.

1994 lüyüz biz bu işte güçlüyüz

(bkz: olur öyle)

kızların istanbul gibi olması

-ulan istanbul!
-sen mi büyüksün ben mi ?
-ananı sikecem senin
*
gibi durumlarda akla gelmesi gözleri yaşartabilir. ee istanbul gibi kız olmak başka birşey.

pure morning

a friend in need iss a friend indeed deyimiyle başlayan sonrasında malı mülkü daha iyi değerlendirme içinde tutan, insana çatı tepelerinde dolaşma hissi veren klibi olan şahaserdir.

ahanda klbi desturu:

http://www.youtube.com/watch?v=JgbkDyuG-MM

brain adamımsın olum. *

spor gazetelerine para veren tuhaf insan

mirim böyle insanların eline bir cumhuriyet bir radikal veyahut ne bileyim bir zaman versen karakola bomba diye teslim etme olanakları vardır. ama bazılarında milliyet hürriyet vakit tandaslı gazeteler görülmüyor değildir, bunun nedeni sanırsam az çok karı kız fotolarının ön sayfalarda yer alması diye rivayet ediliyor.

bilumum haber ve siyaset programlarına dayanma eşikleri çok aşağıdadırlar.

yorum farkı : 45 saniye sonrasında; olum değiştir şunu yaa skecem ama heaa spor haberleri başlıyacak şimdi.

yılmaz özdil

şaka mı fıkra mı ne olduğuna kanaat getiremediğim hayal dünyasındaki kişidir kendisi. son yazısında plaka kodlarına takmış meğer diyarbakır amed olursa ankaran'ın 06 plaka kodu oraya kayarmış ve de bu yüzden türkiye allak bullak olur muş muş muş muş.

ulan zonguldaktan sonra il ilan edilenlerden dolayı demek ki ülke kayıplardaymış hiç aklımıza gelmedi bak sen şu allah'ın işine.

(bkz: şakaysa hiç komik değil ciddiyse çok komik)

kemal kılıçdaroğlu

48 saatte ne kadar kıvrak bileklere hakim olduğunu gösteren eski istanbul belediye başkan adayı.
önce alkışla sonra istifaya davet et sonrasında bunlar şu güruhların oyunları de. gerçekten de son anlarda kıvrak bilek hareketleri ile kökenlerine ihaneti partisine biat'ını göstermiştir.

bizde biat kültürü yoktur.

http://www.milliyet.com.t...09&b=Kilicdaroglundan

gibi geliyor bana yoksa şüphen mi var.

erkeklerle alışverişe çıkmak

erkek erekeğe ise sorun yoktur. züperdir zaman dilimi ise alışveriş için ne kadar vakit ayıracam diye düşünmemekten kellidir.

bayan ile olduğunda hendeğe deve atlatmayı tercih ederim. *

mangonun önünde birbirini tanımıyan ama hallerinden anlayıp yüzlerinde pis bir sırıtma olan insan evlatlarıyız. *

iman uhud dağı kusurlar çakıl taşları gibidir

insanın kusuru ne olursa olsun, imanı varsa başka kusurlarına ele alarak kişiyi tenkit etmek manasızdır minvalinde bediüzzaman'a ait kelamdır.