bugün

üzerimde cuma günü sevinci var. dünde güzel bir gün geçirmiştim. şu mesaiyi de iyi kavrasam güzel olacak da işte. pas tutmadım tabii ama iş hayatı atik antrenmanım için daha zamanım var.
görsel
yazar olsam methiyeler dokuyacağım ama sözlük beni yazar yapmadı ki. yapsın söz yazacağım. demişti dersiniz. yada yazmıştı dersiniz. siz bilirsiniz.
görsel
görsel
görsel
Bilinmezlik içinde. Kayboluşumuzun bir tarifi varsa sanırım o.
görsel
Ruh halim de benim gibi bencil, beni yerden yere vuruyor.
Genel olarak hiçbir şey yapasım yok modundayım.
görsel
bir 14 şubat ve ben yine yalnızım. sizce nasıl olabilir ruh halim.
Bugün de çok mutluyum şükürler olsun.
Maşallah tabii.
görsel
sanırım pek iyi olmayan hallerdir. bir haftadan fazladır işe hep geç kalıyorum. 8-9 saat falan uyuyorum. depresyonda mıyım acaba?
bazen ileriyi ve her şeyi düşünmek zordur ve insanı yorar. böyle durumlarda günü kurtarırım.

Çöpçü beppo her sabah herkesten önce uyanır ve caddeyi temizlerdi ve ardından momonun yanına giderdi
"Bak momo," derdi, " ne oluyor, biliyor musun? Bazen önüme upuzun bir cadde çıkıyor. Öyle uzun ki insan bunun sonu gelmez sanıyor. O zaman acele etmeye başlıyorsun. Gittikçe daha çok acele ediyor insan. Her önüne baktığında yolun hiç de kısalmamış olduğunu fark ediyorsun. Daha hızlı ve gayretli çalışıyorsun sonunda nefesin kesilip güçsüz kalıyorsun ve cadde hala upuzun bir şekilde seni bekliyor. insan caddenin tamamına bakıp hemen bir karara varmamalı. Her zaman adım adım ilerlemeli. Sürekli bir adım sonrasını düşünmeli, bir adım, bir nefes, sonra bir süpürge, işte o zaman hayat zevkli olur. Önemli olan işini iyi yapmaktır. Öylede olmalı.

momo- michael ende.
Bok gibi. Daha dün doğan bebeğin ölüm haberini aldım.
+10
görsel

gergin bekleyiş..
patlamaya hazır el bombası.
görsel
Yorgun, hasta, mutsuz...
mutlu.
kıyamet bugün kopsun lan!
görsel
görsel
görsel

Biz ölmüşüz, aldığımız nefesi s.keyim!