tahammülüm bir yere kadar diyen sözlük yazarlarının kırmızı çizgileri var demektir, bu çizgiler önemli çizgilerdir.
kişiden kişiye değişen kiminin ben oynayacağım filmde öpüşmem kiminin entry girerken odada sessizliğin hakim olması lazım dedikleri türden çizgilerdir. zamanla pembeleşebilirler.
prensiplerine bağlı yazarlar için, aşılması halinde karşı tarafa asla müsemaha gösterilmeyecek çizgilerdir.
aynı zamanda yanında sarı çizgiler de bulunan çizgilerdir. *
üstüne mayın döçenmiş çizgilerdir. aman diyeyim basmayın çok fena ayar yersiniz.
sadece yazarlara değil, herkese ait olan kırmızı cizgidir.
herkesin kendisine göre kanunları vardır. ne durumda olursa olunsun bu kararlardan vazgeçilmez.
misak-ı milli sınırlarının daha da ötesindedir.
allah,hz.muhammed(sav)kuran,islam,aile,
sonra da galatasaray.
Benim kırmızı çizgimi geçerken lütfen galoş kullanınız.
arabama zarar vermeye çalışanı silkelerim. açık ve net. telefonumu duvara çarpabilirsiniz, 100 tl borç alıp ödemeyebilirsiniz, evimin kapısını söküp götürebilirsiniz ama arabama dokunursan adamı madam yaparım.
iç çamaşırları üzerindeki çizgilerdir belki bebeem!
(bkz: Natalie Portman) kırmızı çizgimdir, bitmeyek bir aşkla bağlıyım kendisine, hala tv’de falan görünce heyecanlanırım, işte öyle bi şey.
Hayvan hakları ve doğa.
(bkz: rakı)
Eşitlik, hak, hukuk, hürriyet, adalet. insan olabilmek.
Sevdiğim. ¤
cine5 döneminden kalmış çizgilerdir.
şiddet, merhametsizlik.
ilaç saatleri için alarm kurmak.
yüzüklerin efendisi kırmızı çizgimdir.
çok var.
Benim temet nosce insan olmaya çeyrek kala ve manyak olmaya karar verdim bi de osideus.
ups boobs.
arkandayım. evet
Maalesef benim öyle bir çizgim yok.
Kim kimi yerse yesin umrumda değil.