bugün

başka bir konuda benim acil ders çalışmam lazım ama halen burdayım. şimdi bunu neden yapıyorum nedeni sıkılmış olmam. ama sıkılmamalıyım yani getafe bu yıl çok kötü arkadaşlar.
bir başka konu ise açıortay. bir türlü kafama yatmadı kerata evet evet bu sefer kararlıyım gidiyorum çalışmaya. ama halen kıza mesaj atmadım hem atsam ne diyeceğim.
yalnız olmamın tek sebebi açık sözlü olmamdır. bakmayın öyle ben açık sözlü adamları severim diyen tipleri. herkes kendi işine geldiği kadar açık sözlü insanları sever.

göbek deliğine parmağımı sokup sonra koklamayı severim.

köpeklerden ölümüne korkarım. ilkokuldayken sırf yolda karşıma köpek çıktı okula geç kalmışlığım vardır.

lisedeyken silik bir tiptim. ilk sene kimseyle iletişim kurmamıştım. son sene 4 kez atılma tehlikesi geçirdim.

1 kez intihara teşebbüs ettim. hapçı bir arkadaşım vardı. istedim. verdi. saatler geçmesine rağmen hiç bir şey olmamıştı. aradım güldü lan keşim ama sana harbiden hap vericek kadar salak değilim ağrı kesiciydi o demişti. hiç o kadar sinirlenmedim hayatım boyunca. hayatım boyunca yediğim tek yumruk ve attığım tek yumruktu.

üniversitede okurken ev kirasını ödeyebilmek için banka kredisi çekmiştim. (adana'da kiralar aylık değil yıllık veriliyordu). ailemede ben iş buldum ödüyorum her ay ev kirasını demiştim.

ilk 2 yıl resmen dibe vurmuştum üniversitede. ailem ise alttan hiç dersim olmadığını zannediyordu.

20 yil egoist olarak yaşadım. son 4 yildir resmen iyilik meleği gibi geziyorum. pışman mıyım? hayır.

aha müdür çağırıyor neyse bu seferlik bu kadar olsun.
erdoğan mdkl ise gönderdiği akıl almaz reklam sms leri ile yalnızlığımı hep yüzüme vuruyor.
kaynanam olsun istiyorum sözlük. boy boy kayınçılarım olsun, onların minik minik götleri olsun. başımı yaslayacağım memeler olsun. çok şey istemiyorum lan, gırtlağı çıkmış ihtiyar bi kayınpederim olsun. vereyim tavlada eline amk. oğlumun çükünü göstereyim onlara. mutlu olayım sözlük. mutlu olayım lan.
babamın allah belasını versin. ondan nefret ediyorum... çocuğu.
birinin attığım seri artı oylara çökmesi melek kalbimi kırdı.
her sabah uyanıp okula giderken; "zengin koca bulup evlenicem, çoluk çocuğa karışıcam." diyorum. ve şuan ojelerim çıkmış, puantiyeli picamalarımla antep usulü patlıcan dolması yapıyorum. demek ki neymiş kırk kere söylersem olurmuş. koca olayı tamam da zengin olmasını beklemem gerekecek.
yüksek bir yerden düşercesine boşluk tanımım...
tutunmaya çalıştığım tüm halatlar dağılıvermiş elimin terinde..
sınanmışım çok defa..
ilerlediğimi sanmışım yanımdan geçip giden insanlara aldanıp..
halbuki ben hep yerimde saymışım..
bastığım toprak o kadar aşınmış ki beni içine alabilecek kadar derin..
bir üzerime toprak atanım eksik..

gözlerinin içine bakmaya çalışırken ben,hep sırtımı dönmüşüm aslında..
gördüklerimin birer yanılsama olduklarını farkettiğimi itiraf dahi edemiyorum kendime...
durup dinlenmeye takatim yok,
kendi duvarlarım dışında yaslanacak başka bir duvarım...

ellerimden hiç gitmeyecek çocukluğumun lekesi..
bir dönem cinayeti olarak kazınmış kayıtlara..
manşetim bile olamadı kaosumun içinde kaybolmuş..
daha büyüyemeden ben, bastonum yontulmuş kurtlu ceviz ağacından..
gençliğimi bir kibrit kutusuna hapsetmişim..

burnuma gelen yanık kokusu..
ruhumda açılan yırtıkları ucu yanık hayallerimle yamamışım..

kendime karşı açtığım cephelerde canlı kalma ihtimalim var mı??
çocukluk neden güzeldir?
benim oğlana halası orjinal fb forması almış üç gündür yatarken dahi sırtından çıkarmıyor.
işte böyle basit şeylerle çok mutlu olunabildiği için galiba ne acı büyük olmak.
Sonbahardı. Yağmur yağıyordu.
Böyle başlıyordu hüsran barındıran tüm hikayeler. Ne zaman anımsansalar sonbahar. Ne zaman anımsansalar yağmur yağar...
biri girdiğim nerdeyse bütün itiraflarimi beğenmiş. tek tek basmış artıya. kim bu ? ve neden ?
kaç yıllık tek çocuğum kimsenin amcası veya dayısı olamayacağımı az önce sözlükte tek çocuk olmak başlığını okurken fark ettim sözlük. mallığıma mı yanayım amca/dayı olamayacağıma mı?
Kpss matematikte yardıma ihtiyacım var sozluk bana yardımcı bul...
sözlük harbiden çoluk çocuk doldu iyiden iyiye. buralardan gitme vakti geldi.
Hic hissetmemem gereken birine yanlis seyler hissetmekten cok korkuyorum. Ama cok tas ulan. Bir kere o hataya dustum. Bir daha dusmemeliyim. Ama cok tas ulan.
Bugün sevdigim insana bi çocuğun beni sevdigini bugun de yanima gelip beni optugunü soyledim. Kacinci sinifa gittigini sordu birinci sinif dedim fakat üniversite 1 olarak algilayan sevgilim hala trip atiyor. 7 yasindaydi ya cocuk ama gel de inandir iste..
internete bir girdim facebook, twitter, uludağ sözlük (yeni tasarımı) yenilenmiş.

filmlerde olur ya adam dondurulur, 56 yıl sonra çözülür, adapte olmaya çalışır yeni dünyaya. şu an öyle hissediyorum.
beyoğlunda bir binanın en üst katında oturuyor olsaydım herşey çok daha farklı olabilirdi.
içip içip sozluge dadanan ibnelerden nefret ediyorum, kafa buluyolar benimle..
söyleyemedim ama aslında babamın yaptığı pilav güzel olmuş. fena değil hani.
biran önce sosyalleşmem lazım.
zamanında sevdiğim kadın için Kayseri'ye gittim. evet bunu yaptım sonra ne mi oldu neler olmadı ki, kadın hayatıma etti kalktı gitti, ama artık bunu yapacak gücüm yok. bu yüzden seni sevemiyorum güzel kadın.
buraları terketmek istiyorum, gitmek istiyorum, yapamıyorum.
şimdi mert diye bi hıyar var. Bu benden hoşlanıyor, ben de bunu biliyorum ve süründürüyorum kamil'i. aslında hislerimiz de karşılıklı, bende seviyorum köfteoru ama ne bileyim bunun kankası var bi tane zeynep. Ölüyom bitiyorum karıya, hea desin yarın nikah masasındayız. Öyle işte.
düdüt: (#23139177) bunu artılıyonuz da benimkini niye eksiliyonuz. suçum erkek olmak mı?