bugün

sözlük yazarlarının itirafları

yalnız olmamın tek sebebi açık sözlü olmamdır. bakmayın öyle ben açık sözlü adamları severim diyen tipleri. herkes kendi işine geldiği kadar açık sözlü insanları sever.

göbek deliğine parmağımı sokup sonra koklamayı severim.

köpeklerden ölümüne korkarım. ilkokuldayken sırf yolda karşıma köpek çıktı okula geç kalmışlığım vardır.

lisedeyken silik bir tiptim. ilk sene kimseyle iletişim kurmamıştım. son sene 4 kez atılma tehlikesi geçirdim.

1 kez intihara teşebbüs ettim. hapçı bir arkadaşım vardı. istedim. verdi. saatler geçmesine rağmen hiç bir şey olmamıştı. aradım güldü lan keşim ama sana harbiden hap vericek kadar salak değilim ağrı kesiciydi o demişti. hiç o kadar sinirlenmedim hayatım boyunca. hayatım boyunca yediğim tek yumruk ve attığım tek yumruktu.

üniversitede okurken ev kirasını ödeyebilmek için banka kredisi çekmiştim. (adana'da kiralar aylık değil yıllık veriliyordu). ailemede ben iş buldum ödüyorum her ay ev kirasını demiştim.

ilk 2 yıl resmen dibe vurmuştum üniversitede. ailem ise alttan hiç dersim olmadığını zannediyordu.

20 yil egoist olarak yaşadım. son 4 yildir resmen iyilik meleği gibi geziyorum. pışman mıyım? hayır.

aha müdür çağırıyor neyse bu seferlik bu kadar olsun.