bugün

bizim izmirin taksicileri bir alem. 2 saat kadar önce alsancaktan taksiye bindim.

+hayırlı işler usta. balçovaya gidelim hemen.
-gitmez miyiz bee, ebesini belleriz. *
+usta ikiçeşmelikten çıkalım, bi spotçuya uğrayacam 30 saniye sürer sadece.
-çıkmakla kalmayız, ebesini bile belleriz.
+tabiki belleriz. *
anladım ki hafif kırık bir taksiciye denk gelmiştim, 60 yaşlarındaydı ve çenesi düşüktü. başladı anlatmaya.

-çok para yedim ben, ebesini belledim dünyanın. 300 dönüm arsa gitti, 5 ev gitti.
+iyi etmişsin bellemekle usta.
-şimdi bi evim var, yengende bende emekliyiz, beraberce dünyanın ebesini belliyoruz.
+belleyin usta belleyin.
-aramızda kalsın yengen bende çift. *
+valla mı?
-tabi ya, biri resmi biri imam nikahlı.

2 kadına nasıl baktığını anlattı uzun uzun. hiçbirşey sormuyordum ama ebesini belleye belleye anlatıyordu.

kah ebesini belleyerek kah anasını sikerek yolu bitirmiştik, nihayet varmıştık balçovaya. ben tam inerken ilerden birisi eliyle taksiye işaret etti.

+bak usta müşteri var ilerde.
-alırız alırız, ebesini belleriz.
+bellersin usta bilmez miyim, hadi hayırlı işler.

ve bizim taksici bir başkasının beynini bellemek üzere ilerledi gitti. bana da bu ebesini bellemek tabirini miras bıraktı, şu an her muhabbette halletmez miyiz hiç ebesini belleriz diyorum sürekli. *
amk la millet sözlüğe fotoları benim yüklediğimi değil de, birilerinin beni ifşa ettiğini sanıyomuş hahaha. lan fotoları kimin yüklediği ne zaman yüklediği belli la. ifşalar tamamen bana ait. *
sözlük bu ne böyle? ne kadar abazan, ne kadar karıyla kızla kafayı bozmuş adam varsa buraya toplanmış. ekşi sözlükte de yazdım, anti ekşi sözlükte de yazdım ama bu kadar abazanı, bu kadar bacak arasıyla kafayı bozmuş bir güruh daha görmedim. hoş birkaç kişi yüzünden herkesi suçlamamak lazım ama valla bunaldım sözlük bu ne böyle? zar kafalılar sizi...

peşin peşin edit: şimdi eksileyip kötüleyecek yazarlar olacak. istersen osuruk gücünle butona basıp eksile, abazan olduğun gerçeği değişmez sevgili yazar, bilgine.
Sevgilimden ayrıldığımdan beri ağdacıya gitmiyorum. Hayatıma yeni biri girene kadar da bir süre gitmeyeceğim, kararlıyım. Kimi ya da neyi cezalandırıyorum bilemedim, sadece üşengeç de olabilirim.
bir kız arkadaşım vardı ilkokuldayken, harçlığıyla gidip vakko'dan torba satın alırdı. defterlerini içine koyardı. ne gereksiz bir hatundu o oyle. o hatunu halen tanıyorum. gitti 26 yaşında birini bulup evlendi ve nasıl yaptıysa 29 yaşında o büyük şirketin genel müdürü oldu. her hafta başka ülkede elinde içki kadehleri, çevresinde süper mutlu insanlar vb. fotograflar yayınlayıp duruyor. halen düşünüyorum ne gereksiz bir hatun diye. belki de birşeyi başarmak için senelerce okuyup afedersin ama biyerlerin çıkıncaya kadar çalıştıktan sonra şuanda halen gunde 20 saat ortalama ile çalışıyor ve halen faturalarını ancak ödeyebiliyorsan dedim kendi kendime o hatun diil, sensin salak. parasında ya da eşinde ya da işinde ya da cahilliğinde ya da saçma sapan çirkin bedeninde değil gözüm, sadece 'halen' eskiden olduğu gibi şaşırarak izlemekteyim kendisini. bir insan nasıl bu kadar gereksiz olup, nasıl bu kadar ..
itiraf ediyorum sözlükte fazla takılmıyorum çünkü okul sınav derken vakit kalmıyor.
resmen umutsarıkaya mutsuzluğu yaşıyorum. şu günlerde hiç keyif alamıyorum. yaşama zevkim kalmadı. elveda sözlük. ben bi öteki tarafa gidip gelecem.
gece saatlerce evinin ışığı yanan insanları görünce içimi anlamsız bir huzur kaplıyor.. yalnız değilmişim gibi hissediyorum.sanki benle konuşuyor lan adamlar.. garip bir his, evet..
herhangi biri teknolojik bi aleti acemi acemi kullanınca deli oluyorum sözlük yavaş yavaş sanki ne yapıyor oyun oynarken kol ile beraber kendileride sağa doğru hareket edince daha iyi dönücek zannedenlerin ağzını kırmak istiyorum.
bu kadar "sığ" yarrağın arasında sıkıldım artık. sil beni eğer görüyorsan orospu çocuğu moderatör sikiği. sen beni çaylak yapıyosan diğerlerini de götüne mi sokuyosun bilmiyorum, hepsi yazarım diye gezen birbirinin klonlanmış versiyonu sik beyinliler.
sil lan beni, at amınakoduğum. burdan atılmak şeref bana.
suan kacip gitmek istiyorum ama yarin dershanem var tabi gidebilecek miyim? Onuda bilmiyorum, cok salagim, keske bir 5 saat geriye gidebilseydim diyorum suan. Harbi boku yedim sozluk, bir itiraf daha taniyacaginiz en mal insan benim dahasi yok, simdi olsem kendime uzulmem bile, hic yaptigi hatadan ders alamayan bir malim ayni hatayi elli defa yaparim sonra pisman olur yine yaparim, gotun tekiyim ne kendime ne bir baskasina saygim var boyle bir insanim iste, kafam hep karisik ama ici bos, bir beynim var ya ben calistirmiyorum ya da ise yaramayacak kadar kucuk, bir cok seyden pismanim ama yine yapicam ayni hatalari biliyorum neden? Geri zekaliyim.
yaklaşık dün öğlen 11 civarlarında yazar olmuşum hiç bi itirafım yok ilerde bakarız. nedir bu yazarlık?
ilk defa şuan sözlükten sıkılıyorum.
tüm sözlükler bazında açılan itiraf başlıklarının, entrylerinden hiç bir tanesini okumadım.*
Milletin annesi gurbetteki çocuğuna yöresel yemekler, baharatlar, anne eli değmiş tatlar gönderir, benim kokoş annem de bana pudra, masaj yağları ve bakım maskesi göndermiş kargoyla... Eksik olmasın!
sadece birkac aydir memleketten uzakta olmama ragmen ozlem, gurbet triplerine girdim ustune ustluk muzede turkce konusan insanlari duyunca hemen "aa merhaba" diye atladim. iki saat de lafa tuttum insanlari, zaten beni ekip gittiler "isimiz var" diyerek. durun nereye gidiyorsunuz daha size cig kofteyi ne kadar ozledigimi anlatacaktim...
Cebime "Hazırlan geliyorum, her yerini yalayacağım" diyen bilmediğim bir numaradan gelen mesajının şokunu atlatamamışken tekrar bir mesaj geliyor, "Özür dilerim yanlış gönderdim. Metresime atmıştım da." diye. Tamam canım özrün kabul edildi. Tövbe tövbe...
geçmiş nereye gidersem gideyim peşimde
ama bunu başkaları yapmıyor
kendi ailem yapıyor.
ilk bilgisayarımı aldığımda, görev yöneticisine fazla girersem, bilgisayar açıkken fişi çekersem, bilgisayarı açtığım zaman yenile yapmazsam bilgisayarımın bozulacağını düşünüyordum.
ki ben eminimki yalnız değilim.*
seni sevmekten korkuyorum,korkuyorum seni üzmekten çünkü,ben sevmeyi bilmeyen bir insanım sen beni anlayabilir misin ki ?
alaska'Ya çok az kaldı.
bütün uyuşturucu türlerini birer kez kullanıp alkolün dibine vurup * ertesi gün hayatıma eskisi kadar normal devam etmek istiyorum. *
yarınki sınava çalışmamak için elimden gelen her şeyi yapıyorum. vicdan azabı yaşamasam bari ilerleyen saatlerde.
öyle mazoşist bir beynim var ki son zamanlarda, bundan 4-5 yıl önce ki yaptığım hataları bile defalarca aklıma getirerek sürekli bir huzursuzluk bir mutsuzluk yaratıyor bünyemde. önümüzdeki 5 ay hayatımı yönlendirecek 3. kez lys ye giricem (keyfi değil mecburiyetten kaldım). ve ben sürekli eski ilişkilerimde yaptığım hataları i özellikle de ergen dönemlerimde ki şimdi benim bakmadığım kızlar tarafından salak salak reddedildiğim 2-3 kız aklıma geliyo 5 yıl önceki şeyin beni mutsuz etmesine anlam veremiyorum. beynin kendi kendini sikiyor bu hayatımın . beynimi sikeyim artık derslere odaklan aptal şey .
bazen geceleri ağlıyorum . ama öyle böyle değil hıçkıra hıçkıra. ne olucak bu devletin hali diye hayıflanıyorum ne gülüyorsunuz olamaz mı ?

dokunmayın bana alın size orhan gencebaydan bi şarkı dokunmayın bana yaram büyük .
her gece ağlayıp devletin haline acıyan insanlara gelsin .

http://www.youtube.com/watch?v=hwMj-8PheP4