entry'ler (197)

yay burcu erkeği

bunların akılları fikirleri sekstedir. yol yordam da bilmezler bu uğurda. siz seksle alakasız bir konu konuşursunuz, bu adamlar ne yapar eder konuyu oraya getirir. garip garip imalar vs. hal böyle olunca peşinizde sizi yatağa atmak isteyen vereceksen ver vermeyeceksen oyalama mantığında takılan bir yay burcu erkeği olarak dolaşıp dururlar. iğrençler lan. bana mı hep bunlar denk geliyor anlamadım. çekicilikleri var orası ayrı ama abazalıkları fena. itinayla one night stand olarak kullanıp atınız, bir daha da yüzüne bakmayınız.

intihar etmek

bu zamana kadar saçma bulduğum eylemdi. ama ben bugün anladım ne demek olduğunu. evet bana da güçsüzlerin işi gelirdi. ergen işi gibi duruyor sanki doğru. ama demek ki neymiş büyük konuşmamak lazımmış. olay ergenlik döneminde yaşanan kimse beni sevmiyor, çok yalnızım, aşığım duyguları değilmiş meğer. zaten artık ne aşık olabiliyorsun ne acı çekebiliyorsun. sadece canını sıkan olaylar ve insanlar silsilesinde boğulup gidiyorsun.

düşün belli bir yaşa kadar çevrendeki kimsenin görmediği sıkıntıları yaşadın. hep de güçlü durdun. öyle ki kimsenin yanında ağlamadın bile. ama öyle bir an geliyor ki işte. nasılsın? sorusuna cevap veremiyorsun. sırf bu soru sorulmasın diye kaçıyorsun insanlardan. o lanet 'iyiyim' yalanı bile çıkmıyor artık ağzından.

hiçbir şeye sahip değilsindir. sahip oldukların bir adet umut ışığı, iki kuru lokma ve uykudur belki. ama ya o umut ışığına inatla üfleyen onu söndüren birileri olursa? kaç kere yakacaksın o ışığı? yakmaya halin bile kalmıyor ki bir süre sonra. ya o iki lokmayı da haram ederlerse sana? uykularını alırlarsa senden? tek istediğin uyumaktır bazen. ama ne yediğin yemek yemektir, ne de uyuduğun uyku uyku...

neyin var lafından da hayatında tiksinmediğin kadar tiksinirsin. o kadar dolmuştur ki için. neyin var anlat bakalım... tek bir cevabı yoktur ki bunun. tek bir cevap 'aşığım', 'param yok', 'annemle kavga ettim' değildir bu! içini kemiren bir birikimdir. kıvrandıran bir sancıdır. kelimelere dökmek bu kadar zor olmamalıydı oysa. sadece diyebilirim ki ben bugün intihar etmek ne demekmiş anladım...

yengeç burcu erkeği

Gördüğüm tüm yengeç erkeklerinin tembel olmasına ne demeli? Genel olarak işsiz olurlar ve çalışmak dahi istemezler. Bi de ne demişler çok iyi baba olur bundan. Babalık sadece şefkatle olmuyor sevgili dostlar! Çalışmazsan eve ekmek getirmezsen nasıl iyi baba olacaksın?
Hemen aşık olma potansiyelleri var ki kabus gibidir. iki gün mesajlaşın garanti aşık olur. Alt tarafı geyik yaparsınız arkadaşça ama o hayal alemine dalmış, sizi karısı ve çocuklarının anası yapmıştır bile.
O değil geçenlerde bi tane yengeç erkeğine manita yapıcam dedim şakasına. Meğer ciddi sanıp üç gün trip atmış ondan kaybolmuş ortadan. Haberim yok. Uzulup bunalıma girmiş. Dağ dağa küsmüş dağın haberi yok. Çok komikler nitekim. Şaka yapmaya da gelmiyor bunlar. Trip de trip. Osbir olsa çekilmezler yemin ediom. itinayla uzak durunuz.

kadınlar için evliliğin delilikten farklı olmaması

özgür özgür yaşamak varken, bir erkeğe hizmetçi olmak nedendir diye düşününce anlaşılan önerme. yok adamın kıyafetlerini yıka, ütüle, yemeğini yap, kokmuş çoraplarını ve kıçını toparla, adam da gelsin akşamları kıçını yayıp otursun. sen de işten gel yorgun argın ona hizmet et. yetmesin bi de gece yatakta hizmet et. olacak şey değil efendim! bir de çocuk olursa durum daha vahim. kadının hizmetçi gibi muamele gördüğü bu ülkede evlenmeyeceksin arkadaş!

kadınların aradığı erkek biçimi

üçgen biçimli lütfen.

kısmetin taşıyor yalanı

kahveyi taşımayı düzgün beceremeyip tabağa döken kişinin başvurduğu yalan.

evli erkeklerin daha çapkın olduğu gerçeği

bizzat gözlemleyip, deneyimlediğim gerçekliktir. bekar türk erkekleri bekar her kadının kendisiyle evlenmek istediğini zannedip artis artis dolanırken, evli erkekler bekar ve güzel kadınların peşinden koşuyor efendim. hepsi de sözüm ona karısıyla boşanmak istiyor. gelmeyin kızlar bu oyunlara! pis herifler!

kurabiye deyince akla kibariye nin gelmesi

serbest çağrışımlara neden olur.
(bkz: evhamlı kibariye)
kibariyenin evhamlisi da hiç çekilmez doğrusu.

google

bugün itibariyle douglas adams'ın doğum gününü anarak gülümsetmiştir.

trip atan erkek

yengeç burcu erkeğidir. patlatın ağzına iki tane. bak bakalım bir daha yapıyor mu.

sözlük yazarlarının ölmeden yapmak istediği şeyler

orgazm olmak. yok arkadaş türk erkeğinde iş yok. kadınların yüzde sekseni olarak mağduruz.

en kötü burç

tabii ki ikizler. adamlar bile bıkmış ikizler olmaktan. alayını imha etmeli.

akrep burcu erkeği

izlenimlerime göre kendilerini zeki zanneden erkek topluluğu. bundan dolayı çevrelerindekini küçük görürler. zekalarına fazla güvenmelerinden dolayı aptal saptal hatalar yaptıklarını gözlemlersiniz. yani zekalarını kullanmayı beceremezler. kendilerine göre sadıktırlar ama sadakat anlayışları sevgilisini terk etmemekten ibarettir. aldatıyorum ama terk etmiyorum gibi bir sadakat anlayışını savunurlar. arkadaş olarak güvenilir ama sevgili olarak hiç güvenilmez. bir de bencil olurlar. yatakta iyi oldukları söylenir ama duygulu bir sevişme beklemeyin.

itfaiyecilerin kızlar üzerindeki etkisi

hayat kurtarmaktan dolayı oluşan inanılmaz etki. bir de ateş söndürme faktörü var tabi.

tıp okuyanların kızlar üzerindeki etkisi

beyaz gömlekten ileri gelen etkidir. bazı yakışıklı erkeklere bu gömlekler seksi bir hava katıyor. napalım giymesinler gömleği. ya da bütün erkekler beyaz gömlek giysin anasını satayım dfgklj. bir de kadınlar hayatlarını kurtaran erkeklere bayılırmış. bir filmde kullanılan sözün yalancısıyım ben de. bu erkekler içine itfaiyeciler de dahilmiş. (bkz: itfaiyecilerin kızlar üzerindeki etkisi)

kıskançlık

mideye kramplar sokan elde olmadan hissedilen iğrenç bir duygu. sahiplenici kıskanç bir kişiyseniz eğer, kıskanılan kişi ille sevgili de olması gerekmiyor. arkadaşlarınızı bile paylaşamayıp kıskanabiliyorsunuz. çok kötü çok.

yemek yapmayı bilen erkek

eve almayı planladığım erkektir. ilgilenenlerin özgeçmişini ve mayolu fotoğrafını göndermesi rica olunur.

eski sevgilinin iyiliği için dua etmek

eski sevgilinin beyninde tümör olduğunu, kanser olma ihtimali olduğunu öğrenince acaba beddualarım mı tuttu lan diyip vicdan azabıyla yapılandır.

21 cm penisi olmayanın sözlükte yazarlık yapması

çoğu sözlük yazarı için doğru bir önermedir. sözlük yazarlarının yarısından fazlasıyla yatmış birisi olarak diyebilirim ki 13 cmden fazlası yok efendim. alayı bamya amk. yeni sözlüklere yelken açalım kızlar. hep beraber, el ele...

sözlük yazarlarının itirafları

yarınki sınava çalışmamak için elimden gelen her şeyi yapıyorum. vicdan azabı yaşamasam bari ilerleyen saatlerde.