bugün

Aklına gelebilecek her konuda şanssızım sözlük. Bir yerden kaybedip bir yerden kazanma olayı vardır ya hani, bir yanın çok iyidir diğer kötü bir yanını etkisiz hale getirir cık yok işte. Ağlayarak entry giriyorum lan bildiğin kime sövsem neye sövsem niye sövsem bilemedim sabah sabah uykusuz vaziyette. Konu aslında bambaşkada anlatamıyorumda. Of her bok hayal. Ben bunları düşünecek insan mıydım be.
(bkz: sözlük bana iyi bir yön bul lan allahsız)
yeni aylık doldurduğun akbilini kaybetmek evlat acısı gibiymiş.
insan değer verdiği şeye sahip olunca artık neden eski değeri yokmuş gibi davranır anlamıyorum doğrusu.

Böyle bakınca en iyisini ben yapıyorum, hep az değer veriyorum ki o zamanla kendi belirlesin değerini.
Bu yaşıma geldim ayakkabı bağlamayı bilmiyorum hâla.
anlayamadığım şeylerden, düşündüklerimin cevabını bulamamaktan, gözümün gördüğünü kabullenmeyişimden nefret ediyorum. ben artık korkuyla yaşamak istemiyorum. nokta.
zamanın birinde upuzun saçlarımı kuaföre bağışladım.

şimdi böyle söyleyince komik oldu farkındayım. böbreği bağışlamak gibi saç bağışlamak. gülünesi gerçekten de.ama bunun bir piyasası varmış yani kuaför öyle söylüyordu. ben bilmezdim de zaten amacım saçlarım üzerinden para kazanmak değildi.bu yüzden "bağışlamak" eylemi daha uygun benim durumum için.

evet yaptım bunu. saçlarımdan şikayetçi olduğumdan değil, saçlarım bana acı verdiği için yaptım.

kuaförün de gözü vardı zaten, her gittiğimde saçlarıma avcı gibi bakardı.

"-keselim şunları, on fakire saç çıkar bunlardan.
+yok abi istemem, kalsın böyle."

sonra bir gün sadece bir inat uğruna gittim her zaman gittiğim o avcı kuaföre.

-kes abi, kısacık kes para pul da istemem.
+kesmem,kızarsın sonra.
-sen demiyor muydun on fakire saç çıkar diye, kes işte bütün saçlarımı kısacık bırak sevaba gireriz belki.

ben ağlaya ağlaya kesti saçlarımı. beş dakika da bir de emin olup olmadığımı sordu. saçlarımla birlikte çocukluğum, ilk gençliğim ve aşkım benden kopup gitti. yerlere saçıldı hatıralarım...sadece bir inat uğruna yaptım bunu, sevgilisinden ayrılmış kadın depresyonunda değildim. ama bitsin istedim, saçlarım gözümün önünde durduğu müddetce yeni bir hayata başlayamıyordum. saçlarımın akıbetini merak etmedim, ne olursa olsundu. benden çıkmıştı artık, benim değillerdi.
Yazarlığım kabul edilmemişken buralara yazmaya çekiniyordum. Sadece moderatör görüyordu zaten. Artık "yazarların" diye başlayan başlıklara rahat rahat entry yazabiliyorum.
sevgilinin eski sevgili yavşaklığından nefret ediyorum ya sen niye hala konuşuyorsun çıldıracağım ya gerizekalı insan o kızı yeminimle ağız yüzün dalacağım ya.
fatboy slim fifa 99 soundtrackinin sonlarına doğru bi 'vıııııııııııııııııı' sesi gelmekte ya. işte ben çocukken oyunu oynarken o sesi cd romdan geliyo sanıyodum. * ama çok benziyo lan!!!

çok eminim yalnız olmadığıma. *

http://fizy.com/#s/12esi3
bilirsin; ''salak'' lafını dahi kullanan bir insan değilim. peki sana onca küfürleri neden ettim ? bu kadar güzel bir ilişkiyi bitirip hercai arılara meyhane olup, hatanı anlayarak döneceğin için.

işte, dönme diye ettim. hatanı anlayıp, değerimi anladığında beni arama diye. ararken aklına o küfürlerim gelsin de, gurur yap diye. ettiğim hakaretleri hatırlayıp sadece arama diye. biliyorum çünkü; bir gün vicdan rahatlatmak için ya da değerimi anladığın için gelecektin. oysa ben benim gibi birisini bulamadığı için değil; beni sevdiği için bana geleni isterim. bütün küfürlerim bu yüzdendir, ve küfürlerim kırmızıdır.
biz lig tv yi iptel ettirdik. hatta topyekün digitürk ü attık. nedeni de benim.* dövün lan beni.
uludağ sözlükte gezinirken eğer masada değilde koltuk, kanepe vb.vb. bir yerde oturuyorsam eğer uzun entryleri okumuyorum.
*
bir çapkına yangınım sözlük.
Ağlamak isteyip aglayamiyorum. Çok kötü bir durum.
yok efendim, birine ilgin kayar da ilgi bekler hale geldiysen vay haline.
uyku arifesi takıldığın sürekli mekanik seslere benziyor, ne zaman deyu daimen teyakkuz hali yoruyor insanı...
Agliyorum ama hak ettigimden sevgili olaylar falan degil cok icten. Ki ben sikseler aglamam.
şu derbi muhabbetleri bitmiyo ya hani başlık üstüne başlık açılıyo ya işte ben bu durumdan nefret ediyorum sözlük.maç bitti açın izleyin işte behzat ç'yi daha ne uzatıyosun.
sözlük maç 1-1 olduktan sonra öküz gibi ağlamaya başladım. çünkü umut veren bir fenerbahçe yoktu. maçı seyreder durumdayken girdim odama dakikalarca dua ettim ağladım.. içerden ses geldi. seviniyorlardı gol olmuştu..yine devam ettim ağlamaya bu sefer sevinçten..sonuç gözlerim balon gibi oldu burnum büyüdü sesim değişti bir ilginç oldu.. fenerbahçeliyim sözlük.
her sabah kalktığımda günaydın tavan diyorum tavana ve 10 dakika bakışıyoruz aldatıyorum kız arkadaşımı.
böyle bir günde şunu itiraf etmeliyim bir fenerbahçe'li olarak; asla galatasaraysız olmaz! kesinlikle ne tadı ne zevki olur.
22 nisan 2012 galatasaray fenerbahçe maçı'na hiç entry girmedim, mutluyum böyle. yatsalar da gece tayfası ortaya çıksa sol frame güzelleşse.
yine ve yeniden içimi dökmek istiyorum. türk senaristleri ve yapımcıları sizlere sesleniyorum ulan kodumun embesil gerizekalı herifleri siz hiç mi lise okumadınız ? bir erkek öğrencide o biçimde uzun ve şekilli bir saç ne arasın ve kızlardaki o etek boyu falan. hadi onları geçtim öyle bir ortam yapmışsınız ki liseler mükemmel herkes boş kalmıyor mutlu sevgilisi var kızlar her çocuğa sulanır çocuklar kızlara falan herşey güllük gülistanlıkmış gibi gösteriyorsunuz yok öyle bişey yok! liseye dahi başlamamış genç bireyleri kandırmaya ve benim asabımı bozmaya hakkınız yok. o ders senin o ders benim yok öss yok ygs yok lys yok fizik kimya biyoloji diyerek veriyorlar odunu adamlar ot gibi oluyor öyle hale geliyor ki ölüden fazla farkı kalmıyor sosyal hayat nerde ? yok öyle bişey bildiğin sikip atıyorlar gençliği ve onun en güzel yıllarını siz gerizekalılar da hala aynı tas aynı hamam devam sizin o senaryoyu yazdığınız kalem veya klavye ne zıkkımsa onu varya...
kim milyoner olmak ister de bazı yarışmacıların artık reyting için geldiğini düşünüyorum. ulan adam ataşı bilemez mi? (!)
tam anlamıyla kendimi ifade edebilecek ruhaniyete ulaştım. bazen saçmaladığım oluyo ama yüzde doksan oldum ben.
ee biraz geç oldum tabi, ama olur o kadar.
Canım sıkkın ve dertleşebileceğim bir dostum yok.