bugün

entry'ler (116)

kadınları itici yapan detaylar

tırnak yemedir o.

hz muhammed diyor ki

BiR KENDiNiZi BULUNDA SONRA KAYBEDERSiNiZ.

japonca küfür

majeZiK.

çocukken yapılan salaklıklar

para hesabını gram bilmemekit. bakkaldan dönerken yol boyunca ulan kazıklandım mı? hesabı yapmaktı.

drkpassenger

https://twitter.com/#!/brahallaseen

yandaş ve faşist medya

ayıp ulan bu, bugün yürüyüşteydim bir tane özel kanal yoktu. üç beş tane yerel kanal vardı. napıyoruz, nereye gidiyoruz belli değil.

transparan gelinlik isterim diye tutturan sevgili

marjinal gelindir. bu tür gelinler siyah gelinlikte isteyebilir.

yapacağın işi tam yap

yapmayacaksan hiç yapma arkadaş, yarım yamalak olur mu hiç?
Mesela bizim orda ben küçükken kemal diye bir çoçuk vardı. arabanın bütününü çizmeden kaçmazdı millet anahtarla çizerken o bıçakla çizerdi. milletin çizmesi 3 saniye sürerken onun ki 3 saat sürerdi peki neden? çünkü çocuk o zaman bile işinin hakkını veriyordu. yani abi kötü bile olsa tamamını yap. ''Nede olsa ikisinde de azarı yiyeceksin bari tam yap'' derdi.

sözlük yazarlarının itirafları

Agliyorum ama hak ettigimden sevgili olaylar falan degil cok icten. Ki ben sikseler aglamam.

vazgeçilmesi en zor alışkanlık

tırnak yemek abi. hayvan kadar oldum hala yiyorum bir de kız olucak. vay amakko

ağıza en güzel oturan küfürler

anasını atasını siktiğmin çocuğu.

pazar günü sözlükte takılmak

güzeldir hele birde yeğenine 23 nisan için ezber yaptırıyosan daha da güzeldir.fuck.

ıssız bir adaya düşersen yanına alacağın üç şey

kayık-kürek-bol bol yiyecek. tesekkürlerr

neden sizi seçelim sorusuna verilen cevaplar

neden sizi seçelim?
-beni seçin bir adım öne geçin.

büyüdün dedi bu yağmurlar bu yüzden

her ne kadar emre aydın dinlemesem de, bu şarkının sözleri özelliklede bu sözü çok özenli ve güzeldir.
ki bir de şu vardır. birden gelir kış fark etmezsin kalbinde siren sesleri Ağlarsın belli olmaz bu yağmurlar yüzünden...

seni aldattım diyen sevgiliye söylenecek ilk söz

seni aldattım.
-tıpkı annen'nin babanı aldattığı gibi mi?

yabancı müzik de ses açma pop da kısma

amy dinlerken son ses açıp, serdar ortaç'dan poşeti dinlerken kendi duyablecekleri seviyeye getirirler bu eylemi yapan arkadaşlar çok komikler. komik dediğim aptal komik değil, şakalı komik, çok tatlı geliyorlar bana bir masumane...tosuncuklarım benim.

aşk

aşk=hoşlanmak. aslolan şey sevgi dir.

bim de hindi satılması

adamlar işe objektif bakıyor daha ne olsun.