bugün

(bkz: intihar entrysi)
(bkz: günün yemeği)
sevgili sözlük, sana bu son entarim.

sen bu satırları okuyorken ben çok uzaklarda olacağım.

bu satırla keseceğim bileklerimi, hakiki çifte su verilmiş bursa işi satırla son vereceğim satırlarıma. çok uzaklara gideceğim.

artık entari yok, ayar yok, ukte yok, lebron james yok.

artık ne diyem ben sana, mahmut mu diyem ? böyle bir tasam da yok.

sabri yok artık benim için anlıyor musun sözlük, top yan ağlarda olsa bile ben ağlamayacağım artık.

ağlıyorum sözlük, ama ağlamamak üzere gidiyorum.

beni sol frame'in yağmurları ile yıka sözlük, mezarıma karanfiller ek sözlük,

intihar ettik halkım, unutma bizi.

elveda !
sevgili sözlük, sana bu son entarim.

bak sözlük adam akıllı olmuyorsun intahara teşebbüs ettiriyorsun göt gibi ortada bırakıyorsun sonra bunca gencecik adamlar intihar mektubu yazıyor reva mı bu, keşkül mü bu, bu ne lahana turşusu. şimdi turşu olsa hiçte fena olmazdı bak son isteğim lahana turşusu olsun bu entryim okuyanlara kosun. nediyorum ben ya aklıma gelmişken gömeyim dedim.

sevigili dedim de aklıma geldi bir aylin vardı ona ne oldu. çok uzaklarda şimdi kiminle nerede nasıl düzüşüyordur şimdi... sözlük sen böylesin işte bir gün benimle iki gün elalemle düzüşürken hiç düşünmüyorsun içimdeki şeyi nasıl paramparça ettiğimi. demiyeyim demiyeyim diyorum ama söylemeden edemicem ben aylini çok seviyorum. yok bunu demicektim aslında. aylinnn...

ya intihara teşvik eden sözlük mü yoksa insanın içini dökerken yaşadığı psikoloji mi bilemedim.. neyse çok uzatmıyorum. ben hepinizi çok seviyorum ve hepinizle yatmak istiyorum. gruba da varım nasıl olsa bu son mektubum siz bunu okurken bedenim kim bilir kimlerle düzüşecek. öldüm dediysem kötü yola düşmüşüm demektir. illaki klalbimin atmaması demek değil. bedenimi satarım ruhumu öldürürüm. kalın sağlıcakla...
sevgili sözlük, bu sana son entry'im;

her şey ben dedigimde baslamıstı kim bilir. ben dedigim de ölmüştüm belki de bilmiyorum. kafam cok karısık benliğimin içinde kaybolmus ve ben demeye alısmıs olarak yasıyorum. artık hayattan bir zevk alamıyorum. bu bana acı veriyor ben oluyorum ama ben ölüyorum..

artık yasamak istemiyorum. ben olarak kalmak istemiyorum ama biz olmayı bilmiyorum ki ben.

sen gittiginde basladı her şey. sen gittin senin bir parcan bizden gitti ve ben olarak kaldım hayatta. bir daha biz olmaktan korktum ve sonun baslangıcı oldu bu. artık yasamak icin bir neden kalmadı. ben artık ben oldum. ben artık ben olarak öldüm. elveda hayat elveda duygular, elveda biz, elveda sen, elveda benden baska her şey. elveda...

hayat bitti burada, karanlıklara gomüldü bedenim. caresiz kaldı hayallerim ben oldun ben öldüm....
sevgili sözlük,
sana bu son entryim.

sen bu satırları okurken ben çok uzakta olmayacağım. aha burda ölmüş olacağım. ama nasıl öleceğime hala karar veremedim. asmak mı daha iyi yoksa yanmak mı acaba? aslında yanmak daha mantıklı geliyor bana. çünkü bir cehennem provası olabilir diye düşünüyorum.

neyse ona da siz bu entariyi okurken karar veririm. gelelim ben neden intihar ediyorum acaba? onu da bilmiyorum aslında. birden intihar edesim geldi. illa ki bahanen olacak derseniz öğrencilik zor meslek be. yok derslerdi, yok geçim sıkıntısıydı böyle uzar gider. dolar da çok yükseldi, ekipman alamıyorum bu yüzden. delirecem artık. sevgili, aşk meşk muhabbetlerine hiç girmeyeceğim bile. çoğu kişi bundan müzdarip. benim sebebim de farklı olsun değil mi ama?

ben mektup bile yazmayacaktım ama arkadaşlar çok ısrar etti "lan manyak mektupsuz intihar olur mu" diye. ben de peki dedim, aha da bunları yazdım. neyse fazla uzatmaya gerek yok. daha nasıl intihar edeceğime karar vereceğim.

unutmadan nickimin telifini isteyen alabilir. mp3 ve film arşivimi isteyen söylesin arkadaşım ilgilenecek. emektar gitarımı da benimle birlikte gömün. geri kalan herşeyi sözlüğe bağışlamak istiyorum. neyse herkes kendine çok iyi baksın. seviyorum hepinizi.

sevgili sözlük, elveda!
öncelikle
(bkz: anket lan bu)
sonra:
bir çikita muz kadar özgürüm şimdi, sonsuzluğa mavi jojoba tanesi gibi yuvarlanacağım. artık orada beni zebaniler mi yoksa şirin baba mı karşılar bilemem. dünyada nihilist sin dediler kaçıyorum oraya, artık sözlükte bsg diyenler vicdan azabı çeksin.
elveda eski sevgililer. *
sevgili sözlük, bu sana son entarim.
sen bu entariyi okurken ben yerin yedi kat altında olacağım. bıktım artık sana entari yazmaktan, bıktım artık bu mal hayattan. yeter ulan ben gidip cehennemde zebanilerle pişti oynayacağım.
seninle çok güzel günler geçirdik sözlük...
bazen karnım açtı ama entarilerimden vazgçmedim.
bazen susuz kaldım, bazen parmaklarıma kramplar girdi...
sen hep benimleydin sözlük, hep gönlümde bir yerlerdeydin...
yemek yerken de seninleydim aslında, su içerken de afedersin s.çarken de...
bazen uykudan uyanır entari girer tekrar uyurdum, bazen uyumaz sabaha kadar entari girer dururdum.
bazen net kopar kudururdum, bazen artılanır mutlu olur, bazen seoviyle boğuşurdum...
seovinle sevdim ben seni sözlük, eksilerinle artılarınla herşeyinle.
karmam arttıkça sana olan bağım da arttı.
kafa izninde bile seninleydim ben aslında, zaten sensiz kafa izni neye yarardı ki?
sen benim kafamdın, iznimdin, herşeyimdin...
gözlerimin altı morarana kadar bilgisayarın başında sana bakardım.
bilirsin msnde hep onlinedım ama meşguldüm hep, çünkü sen vardın.
peki se ne yaptın sözlük?
söyle bana sen benim için ne yaptn? *
yeter artık sözlük daha fazla dayanamıyorum senin bu umursamaz tavırlarına ve gidiyorum buralardan...
sensiz yapamayacağımı biliyorum ve sana veda ediyorum sonsuza kadar...
elveda entarilerim, başlıklarım elveda...
elveda ey güzel userlar!
elveda sözlük...
hoşçakal...
en son recep tayyibe atatürk soy adının verilmesini isteyen arkadası (bkz: antonio yanteras) okudum ve bu karara vardım. hersey bos abi tarihim akışını değiştirsende, bir milletin onurunu kurtarsanda değerin yıllar sonra hırlı hırsızla bir tutuluyor. elveda dünya, bir yazar geçti bu sözlükten...
(bkz: recep tayyip e atatürk soyadının verilmesi) bu başlık kapansın başka hayatlar sönmesin...
(bkz: eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürmek)
sevgili sözlük,

bu bir intihar mektubu ama, ben intihar etmiyorum. kesin bir cinayete kurban gitmişimdir. kanlılarım peşimde. zamanında benim büyük dedem, onlardan birini, bizim koyunları çalarken yakalamış ve götünden vurmuş. arkadaş, niye adam gibi vurmuyon da götünden vuruyon? 6 nesildir devam ediyor bu iş. sıra bende.

ama bu aralar kan davaları da çok sofistike olmaya başladı. intihar süsü vermek istiyorlar cinayetlerine. intihar mektubunu da bana yazdırıyorlar. şu an kafama dayanmış bir ondörtlü var ve birazdan tetiği elime verilecek.

lan büyük dede, görüşücez senle öbür tarafta!
merhaba memur bey. mektubu gömlek cebime koydum ki fazla uğraştirmiyim. şimdi geleceniz bu inşaattan nasıl düştü, intihar mı, cinayet mi falan.. yok yok ben kendim atladım. benim intiharımdan kimse sorumlu değil.

ölmeden hemen önce vücudun yüksek dozda salgıladığı endorfin nedeniyle hiç can acısı çekilmediğini duydum. uzun zamandır düşünüyordum zaten intiharı, ama canım acır diye vazgeçiyordum. bu endorfin meselesini uludağ sözlük'te okuyunca intihara karar verdim.

ha ne bilim bu nedenle ulusözlük'te soruşturma falan açılırsa selamımı iletin zall'a, moderasyona ve bütün yazar arkadaşlarıma..

eyvallah!
sevgili evren ,

20 küsür yılda herşeyimi aldın götürdün artık daha fazla yaşayamam buralarda, biliyorum ne ilk kişiyim ne de son ama şunu bil bu yaptıkların yanına kalmayacak. kolay yolu seçiyorum evet kaçıyorum buralardan. şimdi ben de herkes gibiyim belki ama geri döndüğümde her şey çok farklı olacak.
yerin üstündekiler bu kadar acımasız ve soğukken yerin altındakiler kim bilir nasıldır ?
mal varlığımı sözlük yazarlarına bölüştürün.
kredi kartı borçlarımı sözlük yazarlarına bölüştürün.
otopsi olmak istemiyorum.

morga da koymayın.

kokarsam da kendime kokarım, size ne lan?

kimse üzülmesin. sevdiceğim de üzülmesin. zaten üzülse üzülse ne için üzülür biliyo musunuz? söyleyemem. çok utanç verici. anladınız değil mi?

öyle işte. * *.

mal varlığım yok, varsa da kardeşime verin. o herşeyin en iyisini hak ediyor.

anne ve baba, siz de ayrılın.

babanne, arkamdan sen de gel. çok yaşadın.

haydi selametle...

he bu da yazarlara; nick altıma kısa ve öz yazın. hasta ziyareti gibi. cenaze işi öyle olur. eheh. (bkz: son şakasını yaptı) (bkz: bu sefer güldürmedi) *
intihar mektubu yazarken kalemin ucu veya mürekkebi biten yazar oturup ağlar mı? Sorusunu akıllara getiren durumdur.
öpt kib bye.
cesaret edilemeyip çöpe atılan mektuplardır.
takriben 15-20 dakika sonra kendimi öldüreceksem ve sevgili sözlük diye mektuba başlarsam kendimi öldürmeden önce birkaç organımı bedenimden ayırırım,upuzun bişeyler olmaz yazacaklarım uzun yazarsam kesin vazgeçerim intihardan. birine mesaj verenleride anlamıyorum olum ölüyon len ibne geride onu okuyacak kişiye zulmün niye hayır bide isin kötü tarafı bende bir huy var düserken bile bir avuç toprakla kalkarım yerden, sevmediğim bi kaç ibneyi öldürür sonra intihar ederim kesin bide kararsız bir tarafım var öldürcem milleti sonra intihara gelcek sıra vazgeçcem uğraştırmayın lan beni yarak kürek işlerle intihar falan etmem ben.
sevemedim su dünyayi ve icindekileri.
leeeeet the sunshine!
Anne nolur kizma valla başka bi durum var.
kimsenin ciddi bi niyeti olmadığını göstermektedir.
(bkz: kurt cobain in intihar mektubu)
güncel Önemli Başlıklar