bugün

yeni bir yazar.

(bkz: hoş geldiniz)
(bkz: nihat doğan)
milli marşlara takmış olan yazardır. 'yuhh artık dinlen 5 dakika da başka başlık da görelim' denilesi insan.
(bkz: copy paste) *
hız kesmiyor,nefes dahi almıyor
yazıyor yazıyor yazıyor...
edit: yanteras ettin beni yahu yeter
kopi peyst üstadı. yalnız yavaşlaması gerekli, sol framenin sağlığı açısından.
sözlüğe bomba gibi giriş yapmış bir yazar.*
(bkz: rüzgar gibi geçti)
acaba tüm marşlar bittiğinde ilk mesajı ne olacak merak ediyorum.yeni yazar, hoşgelmiş.
milli marşların türkçelerini bulup koyarsa, taktir edeceğim yazardır. Yoksa ben ne anlarım vanuatucadan.
kendisini sözlüğün marşçı başı ilan ediyoruz..
marş uzmani kendisi anladigimiz. ne cok marş biliyormus meger. bu kadar milli ve hisli duygular beni gerdi fena halde. bitince su yapistirma isi, biri bana haber versin lutfen de cikayim saklandigim masa altindan.
buraya espri olsun diye "uganda milli marşını da yaz." diyecektim. onu da yazmış. *

(bkz: uganda milli marşı)
ilginç.
sol frame ile cinsel münasebet konusundaki doktorasına atasözleri ile devam eden.
marşlardan sora tercihini atasözlerinden yana kullanmış olan yeni yazar.
sol frame'de atasözünden başka bir şey göremeyişime sebep olan yazar.
keşke atasözlerini ülkelerin başlıklarına yazsaymış deyişimin de sebebidir kendileri...
sıradaki çalışmasını diller üzerine yapacağını tahmin ettiğim arkadaş.
o bir linguisttir.
uzmanlık alani hindistan'da konusulan dillerdir.
an itibariyle çaylak olmuştur.
bilmem nerde hangi dilin veya dillerin konusuldugunu rahatlikla ogrenebileceginiz caylaktir.
dassak geçeyim derken ciddiye alınma bahtsızlığını yaşamış biri olarak haline üzüldüğüm kişidir. kimbilir nice kişi boş boş ayar verecek kendisine, yaşadım ordan biliyorum. milletin acilen bir kinayedir tarizdir mübalağadır öğrenmesi lazım.
ne yapmaya çalıştığını anlayamadığım yazar. aslında anlıyorumda neyse. kendileri rte nin yaşayan en büyük lider olduğunu iddia etmiş. herhalde evine bir çuval kömür geldi kendisinin ya da buzdolabı ya da çamaşır makinası yoksa işe falan mı yerleştirildi. neyse çok rica ediyorum -onun başbakanının yaptığı gibi ulan lı konuşmak yakışmaz atatürk çocuklarına, sırf karşı görüşten olduğu için henüz 13 yaşında bir çocuğun ensesini tırnak izleri içinde bırakıp darp eden başbakanının yaptığı gibi konuşmayız biz- rte siyle mustafa kemal'in adını aynı cümlede kullanmasın.
recep tayyip erdoğan'ı çok büyük ihtimalle yermek istemiş ama millet tarafından bu hakket böyle düşünüyor diye sanılmıştır. çünkü filistin savaşında parmağı olduğu halde oy almak için karşıymış gibi davranan başka bir lider olamaz demiş ki burda bariz bir taşlama var. diğer yazdığı konu melih gökçek konusunda da, sarı su verdi haftada 2 gün su verdi diyerek yine taşlama yapmıştır. en azından ben öyle anladım.
sözlüğe ak partili birileri tarafından sızdırılmış olacak ki rte 'nin en ateşli savunucusu, en sapkın fikirli fanatiği olarak karşımıza çıktı.
(bkz: recep tayyip e ataturk soyadinin verilmesi)
(bkz: mustafa kemal e unakitan soyisminin verilmesi)

gelmeyeyim diyorum böylelerinin gazına, dayanamıyorum. akşam akşam asabımı bozdu ya.