bugün

Ay durun bende fotoşoklu bi foto atıcam. Bi saniye aşkoçokomeller.
Hala sözlüğün çoğu benden yaşlı.
Ablalar..
görsel
Döğüşmen guzum filtresi bol olan kazansın. Bakın sözlük erkoları tempo tutuyor onları sevindirmeyohaha.
Bence hızlı resimdeki daha iyi tebrik ediyorum.
Ohh ohh kavga ve rekabet kaliteyi getirir.

görsel
Beybi leydiye her türlü yürürüm.
Bu başlık şu şarkının girişi gibi gergin şu an aq asgshshs.
https://youtu.be/H2jCbXiEQI4
(bkz: sözlükteki sarışın kız eksikliği)
bkz salladım. bakalım var mı böyle bir başlık.
Seviye iyice yükseldi mahalle kavgası çıkmaz burdan. hepsi new york'ta doğmuş sanki aq. Makam diyo genelgeçer falan diyo. Hiç mi gs fener kavgası yaparken görmediniz la bizi. Nevriye budak gibi Puuuuuğ.
Ahah. Hepiniz güzelsiniz savaşa hyr.
görsel
Kara eriğe katılıyorum, doğal olan foto öteki fotoğrafı ker ker çoğaltır.
başka fotoğrafına güvenen hanım olmaması çok yazık. sözlüğü terkeden hanımlar eğer burada olsalardı, şimdi kadar burası fotoğraflarla dolup taşmıştı.
karton toplayan meriç gene karı kız avına çıkmış. o değilde bu yoluk modelde ne buluyorlar onu anlamadım.

görsel
görsel

No makeup.
Uhud tepesini terk eden okçu makyajı.
bik bik abimiz dedik bağrımıza bastık havvanur çıktı..
görsel
(img:#2295747)
rüya diyarlarında kendileri.
Minniemay 10 yıllık sözlük hayatımda görmüş olduğum en güzel hanımdır. Objektif bir insanım. Hakkaniyetli bir insanım. Vicdanlı bir insanım..
Ve güzellik yarışmalarında derece yapacak olan kişileri her zaman önceden bilirim... Şaşmaz!
Kim ki bu kıza Kusur bulursa, standartların altındadır derse komplekslidir, kıskançtır. Hatta!
Neyse daha da ileri gitmeyeyim.
Pure pure denen filtreden yüzü görünmeyen arkadaş sen hangi hakla eleştiriyorsun bu kızı.
Dön de aynaya bak. Kendini nerede görüyor bu teyze?

Ben her zaman düz dokunuşurum. Beni bilen bilir.
Sözlük kızlarından hariç her şeyin olduğu başlık.
Entry girmemi beklemiş, ase.
en son dün tehdit ediliyordun bak hala yazabiliyorsun. demek ki sözlük gayet demokratik bir yer. yanlız hediye gelen künyem çok güzel ya.
karton toplayan cocuk.
Çok komik yazar.
ağzı olanın, hatta ağzını da geçip dipçeleriyle konuşan ve sözlüğü her an her saniye pisletenlerin yalama ettiği başlık haline dönüşmüş, ancak esasen birtakım dişilerin fotoğraflarının paylaşılmasının istendiği konu başlığı.
Olabilir ama herkes özeldeydi gibi bir ara akmıyordu başlık ve sözlük erkeklerinin fotoğrafları çok yakışıklılar vardı benden de iyi.ama iğrençsiniz gibi diyorlardı.