bugün

"Senin güttüğün koyun kadar benim s.ktiğim çoban var be abicim. Ben meriç falan değilim denyo insana tahammül edemiyorum."
Dememe neden olan kezbanlardır.

Hepimiz mericiz bi sen alfasın; hadi şimdi sağdan devam et, bekleme yapma.
O kezbanlardan biri vereceğim dese, dili 2 metre uzamış pitbull köpeği gibi ağzınızdan 3 kilo salya akar amk.
Diyaloğa girmiş de test edip onaylamış da. Ya hu benim seninle gireceğim tek diyalog, kızılcık sopasıyla seni bir güzel dövmektir.
Ulan bu saydıklarının çoğuna yürüdün be! Şimdi de Kezban mı diyorsun?

Önce yürü! Yüz vermeyince de karala. Oh! Ne âlâ. Bazı erkeklerin bu kadar riyakâr olması beni üzüyor. *
Rica etsem lord marcus’u tekrar ekler misin? Lütfen, istirham ediyorum.
görsel
Kuşkusuz rica etsem beni çıkarır mısın, yerime de queen Ravenna'yı yaz.

Edit: teşekkürler.
ay hoşt ulan.
Olm yarılıyorum ya bu listeye. Neyse ben gidip onca kızın arasında olmanın verdiği haklı gururumu yaşayayım.
(bkz: say lan isimlerini) *
ilk sıradakine ben de kefilim.
bozuk saat bile gunde iki defa dogruyu gosterir.

ibrahim bu sefer dogru soyluyor.

(bkz: meriç)
Böyle bir denyo tarafından kezban ilan edildiklerine göre gayet seviyeli ve karakterli hanımlardır. Takip edilir.
sıralı demişsin ama neye göre sıralı onu yazmamışsın.
bulunmaktan gurur duyduğum falan filan listedir. *
kadınların 5 katı erkek kezbanımız mevcuttur. nick nick yazdırmayın şimdi bana o zevatlar kendilerini iyi bilir.
(img:#2257925)
ay ama olmuyor böyle. her listeden mahrum kalıyorum.
Sözlük Kezban 'ı olmadığımı öğrendiğim liste.
ay ilk defa bi listeye girdim. hem de kezbanlar listesi. yani napalım, liste listedir, reklamın iyisi kötüsü olmaz sonuçta.
milli piyango sıralı tam listesi gibi mi bu liste. En üstteki büyük ikramiye, sondaki amorti mi?
Sözlükte hiçbir listeye giremeyip bu listeye girmek beni üzdü.
sıralı denmiş ama sıralama hatalı.
Lan iki gün içtik yine adımız geçmiş. Neyse liste güzel kız dolu.
Susuyosam asaletimdendir... ben adama bakarım adam mı diye...