bugün

Ben pıçaklayacağım yazarların olduğu zirveye gitmem. Ama birkaç kişi hariç çoğunluğunu seviyorum.
Fikirleri yerine geneli sözlükte cinsiyetini kullanıp duyar kasmaya çalışır. Evet.
Zirve olsa pıçakla gelmeyiz sadece.
Herkes akıllı olsun. *
Herkes erkekler kavgacı der ama.

Hasbelkader zirve olsa en az 15 tanesi birbirini bıçaklar.
Sözlük erkekleri de kadınları da pek kıymetlidir efendim. Zeka, karakter, donanım sahibi birçok yazar var burada.

Nazenin ve nadide bir sosyal platform olan uludağ sözlükte yazabilmek, bu kıymetli yazarlar ile aynı havayı soluyabilmek, şahsım adına bir gurur vesikasıdır efendim.
görsel
Dedikodu için mesajlarda yatıp kalkanları, delikanlı gibi takılıp gizli gizli Meriç besleyenleri, kudurmuş gibi ona buna saldıranları çoğunlukta. Pozitif ayrımcılık yapacağım yaşları geçtim artık. Çoğunluğunu sevmiyorum.
Hayret, 2 güzel kelam edilmiş, şaşkınım.
inci sözlükten tanıştığım birisi vardı, 2014 yılında tanışmıştık, o zaman ben Polonyada idim, 8 yıl sonra dün ilk defa görüştük, uzun zamandır bu kadar eğlenmemiştim valla...
gerçekten kadın olanlar en sevdiğimiz başımızın tacı.
(bkz: buyur canım).
Kezban sözünü her başlıkta görmekten bıkmış, erkek baskısını sözlükte bile hisseden grup.
iyi ki varlar. mevcudiyetleriyle sözlüğümüze değer katan tüm kadın yazarlara selam olsun.

Edit: açık oylarıyla beğeni bildiren kadın yazarlarA şükranlarımı sunarım.
bazıları bana yürümesinler diye erkek gibi takılıyor. işte bunlar hep kezbanlık belirtisi. Mahlas vermicem ama dediğim doğrudur (bkz: swh)
inanmıyorum artık.
sözlük harun ablaları olmalı bu başlık. inanmayın yalan.
Sözlüğe yön veren kaliteli yazarlardır.. kadın olmaları sözlük için ekstra bir gurur kaynağıdır..

Bu arada Resepsiyonist, hayırdır ne istemesi ne alaka..
çoğu travesti ve gay. sahte profil resimli hesaplara kanmayın uyarayım.
görsel
görsel
akademisyen bozuntularının fink attığı sözlük kadınları. ya bunlar akademide ne yapıyorlar. işe yarar bir hizmetleri var mı? halkın vergileriyle ödenen maaşlarını hak ettiklerini düşünüyorlar mı acaba? başka sorum yok hakim beg.
Efendi efendi yazmaktadırlar.
allah onları bildiği gibi yapsın şişko kezolar. entelektüel de değiller, kızlı nick alıp dikkat çekmeye çalışıyolar iyy.
bugüne kadar rastlamadığım tür. buradakilerin neredeyse tamamına yakını erkekleşmiş vaziyetteler, dişi yok.
Burdaki kadınlar erkeklerden daha iyiler. Genel olarak konuşuyorum tabi. Troll erkek yazarlardan gına geldi anasını satim. Kadınları karalama kampanyası yapıyorlar. Kusacam artık. Hep aynı boklamalar. Kadınlara yönelik aşağılamalar. Ezik herifler.
Bir cogu kendini zeki saniyor.
Isin garibi haklilarda.