bugün

interaktif sözlüklerde sıkça rastlanan ve bir erkek olarak son derece sakil durduğunu düşündüğüm özgüven.

kibariye'nin annesi "miss world" diye nick alıp gelse ona kur yapacak ibneler, gelip burada "türk kızları kezban", "türk kızları domalmayı bilmiyor", "türk kızları kıllı", "türk kızları bla bla bla" diye salak salak tespit yapıyor, sonra da "lan belki bir umut" diye fuckbuddy aranıyor başlığına entryi girip havuç taklidi yaparak tavşan avlamaya çalışıyor. şu başlıktaki (bkz: evde sütyensiz gezmek) entrylerin yarısında "erkek olduğum için takmıyorum" diye salakça espri yapan, herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmayan, anlamlı bir cümle kuramayan, sözlüğü sadece libidinal dürtülerinin yönlendirilmesiyle kullanan gerizekalılar, bir başkasını beğenmiyor, ne güzel... nereden geliyor bu özgüven; kaynağı, membaı nedir şaşıyorum doğrusu...
bir erkek tarafından aldatılmıs veya ezilmiş olan kişilerin düşünebileceği gerçekler..

yazık lan sana..
çirkin özgüvenidir.
doğrudur. sanırsın hepsi bir persona. sanırsın galaktik star olmuşlar.
burda aslan gibi kükreyen ben sivilde kedi gibi miyavlıyorum.

not: ciddiyim. sözlüğün havasından mıdır suyundan mıdır nedir bilmiyorum.
kendine güvenmek güzel olsada sürekli türk kızlarına çamur atılmasına anlam veremiyorum. sonuçta sevdiğiniz, eğlendiğiniz, uğruna içtiğiniz kızlar bunlar. ha kezbanı yok mu? var, ama azınlık.
Bir erkek olarak hemen söyleyeyim sanal ortamdan kaynaklanan ozgüvendir. Reel ortamda olsa anında yarı yarıya düşer. Ama kimse sizin kim olduğunuzu tipinizi vs. Bilmeyince insan rahat davranır bu kadar basit. internet insanlar için ego tatmin merkezidir.
Bir nickin, bir ekranın arkasına saklanan sözde erkeklerin sahip olduğu sanal özgüvendir.
uzanamadıkları birçok şey yalnızca dillerine parmaklarına yansıyor.
Türk kızlarını eleştiren re re rö diyenlerin çoğu, kız gelip selam verse sıkıysa 'sen kezbansın' desin kıza da biz de elimizde çekirdek izleyelim. Abi klavyene sağlık diyelim.
O ana kadar yazdıklarınıza sadece yaw he he diyoruz.
beni yerlere yatirip gulduren. surekli sozlukte o kiz kezban su kiz yollu ben kralim ben brad pitt'im diye geziyorlar masallah. hepsi bir kivanc tatlitug, hepsi bir henry cavill, hepsi bir channing tatum mubarek. masturbasyon icin kullandiginiz sag elinizle killi gobeginizi kasiyarak, bira ve sigara pisligi olmus masanizdaki bilgisayardan entri giriyorsunuz neyin kafasi ve havasi bu ? bi defolun gidin ya.
Çirkin kezbanın isyan etmesine neden olur.
O iğrenç yüzünle kendini jenifer lopez ilan etmesini biliyorsun kezban önce kendine gel aynaya bak ne olduğunu gör.
Çirkin pis kezbanların toplanma basligi. Cirkinsiniz ne yaparsniz yapin cirkinsiniz. Makyaj bile kurtarmiyor.
(bkz: komik mi bence komik)

(bkz: bok komik)
Her bir sözlük erkeği ezik olsa daha anlamlı olacak hissin tersidir.
sözlük erkeklerinin çok bencil olduğunu gösteren başlık.

insan şu kezbana bir mesaj atar da gönlü kırılmasın.

şimdi ne oldu kezbanımız isyan etti.

sözlük erkekleri lütfen kezbanları takalım lütfen!
görmediğiniz tanımadığınız için rahatca esiyoruz.*
kısaca biz böyleyiz kızlar.

https://pbs.twimg.com/media/CGua1qMUIAA7rne.jpg
yanlış tespittir. bazı sözlük yazarlarının anlamsız özgüveni şeklinde olsa daha güzel olurdu ve (#28129724) bu arkadaşta üzerine alınabilirdi. özgüven değil mallık diyorsanız eğer şüphesiz ki arkadaş mal.
Sadece tanıştığım etliye sütlüye karışmayan kendi Çapında yazan 3 erkek yazar da rastlamadığım şey hem yakışıklı hem mütevazilerdi.O üçü dışında Diğerlerinin hepsi böyle. Bence bu Anlamsız Özgüven tam tersi tipsiz olmalarından kaynaklanıyo.
La elâlemin kızını kandırıp kazıklayıp Sözlüğe yollıyorsunuz olan bize oluyor. Tasmalarını sağlam tutun şunların, kuduz bulaştırmasınlar millete.
neyin kafasi ile yasandigi bilinmeyen ozguvendir. ne kullaniyorsunuz soyleyin biz de kullanalim ? damardan mi aliyorsunuz yoksa burun yoluyla mi ?