bugün

Lan niye hayatınızda hiç karı görmemiş gibi saldırıyorsunuz sağa sola. Karının birisi bir fotoğraf paylaşmaya görsün anında beğeni butonuna hücum. Avukatı gibi her yerde savunmaya geçmeler. Sözlük kızlarının köpeği oldunuz iyice. Yiğit sözlük erkeklerini hariç tutuyorum zaten onlar da fotoğraf falan paylaşınca bu diğer amtapar kamiller tarafından anında seri eksileniyor. Korkmayın lan elinizden almak gibi bir niyetimiz yok. Kudurmuşçasına eksilemeleriniz de beni mutlu ediyor. Oyna devam.
o kız hakkında öyle konuşmana izin vermem kardeşim haddini bil.
ebu ..... in elleri kurudu !..
Yaratılıştan ötürü erkek , karı ister.
Yani kadın.
hayatım bir pamuk ipliğine bağlı.
Sosyal medya yüzündendir, ortalamanın altı güzelliği ve genel kültürü olan vasat diyebileceğimiz bir kıza bile 2000 beğeni gelirse bu kız artık yoldan çıkar, daldan dala konar, her ne kadar teknoloji bazı konularda gerçekten işlerimizi kolaylaştırsada en az o kadar 'da erkek kadın ilişkilerini bence dejenere etmekte.
Ne kadar da doğru bir tespit..
Vermeyince mamut ne yapsın , diyor. *
karşı cinse dönüşüp birbirlerine veremiyorlar.
Hepsinin hakkını yemeyelim ama büyük çoğunluğu niye abazan abazan dolanıyor burda? anlamış değilim.
Eskidende vardı ama bu kadar çok değillerdi sayıca.

Yokluk gergin yapmış. Bi sevişin herkes kurtulsun ya.
Am kuru dolardan hızlı yükseliyo kıymetleniyo.
Başlık gibi başlık. Lan nickim müptezel, adam kadın haklarını savunuyorum diye bana yürüyor. Ne diyeyim !
eskiden ;
(bkz: buralar hep kızlıktı)
Sözlük erkeklerinde birşey yok, hepsinin eli yüzü düzgün, gayet ortalamanın üstünde kültürlü çocuklar, sıkıntı kızlarımızda maalesef, sosyal medyada çirkin bir kıza bile en az 600 beğeni gelirse bu kız şımarır, erkek beğenemez olur, hatta kendi bile bir ikilem içinde kalır, kendine erkek arkadaşı bulamaz devamlı yıllarını iyisinin iyisini aramakla meşgul eder, onun için sözlük erkekleri bu durumdan rahatsız olmasınlar, belkide artık yalnızlık o kadar kötü birşey değildir, kırık bir kalp ile gezmektense.
(bkz: am çekiminin yer çekiminden kuvvetli olması)
Birini alıp çıkacam diye oysaki.
bazılarının yazdıklarından sebebi anlaşılıyor...
Çoğu sözlük erkeğinin içinde bulunduğu, ivedikle irdelenmesi gereken içler acısı durum. Siz ne yaşadınız da bu haldesiniz, ah be kuzum, ah be yavrum kıyamam size yaa..
tabi lan ben bazen kendime yürüyorum.