bugün

carrefourda 2 şişe şampuanı 9,90'a alınabilen marka. çok mu dandik yoksa kimse bilmediğinden mi böylesine ucuz anlayabilmiş değilim.
elidor ile birlikte en çok beğendiğim saç bakım ürünlerine sahip olan kozmetik firması. kuru-yıpranmış saçlar için olan şampuan ile saç kreminden memnunum.
Sanırım Schwarzkopf bu seriyi Türk insanlarının kafasında saç kalmasın diye çıkartmış. Aman diyim kullanmayın ve kullandirtmayın. 1 ay kullanım sonunda kellik garanti bence. Sağlık bakanlığına şikayet edilmeli.
dun aldigim sampuandir. sacim yikadiktan 10 dk sonra tüm hacmini kaybettigi icin sampuanimi degistirmeye karar verdim. aldim bunu güya hacim verecekti, guclendirecekti, belki sacim biraz uzun oldugu icindir ama, ayni sonuc, clearla nasil oluyorsa bununla da ayni, sac sadece biraz daha sert oldu diyebilirim fakat bu bir boka yaramadi, yine ayni sönük, on taraflarin alnima dustugu sinir bozucu model, yardima acigim.

edit: saclari biraz guclendirdi hisediliyor, kabartma olayi hikaye.
Sac kremini aldim 1 kere kullanip biraktim.

iğrenc bişi almayin.
Japon güzellik sırlarından esinlendiği söylenen saç bakım ürünleri markası. Saç dökülmesine karşı saç kremini bugün kullanmaya başladım, faydasını görürsem editlerim.