bugün

Aşkoşum bitanem yazarım.
#19372290 oturup ağlamak üzereyim evlat. gerçekten on numara olmuş.

aklıma nihat doğan geldi hemen,

"bi lafa bakarım laf mı diye, bir nicke bakarım lafı doğru mu söylüyor" diye. *
beni nickim ile değil, yazılarım ile yargılayın ey ulu yazarlar * .
süper egom olduğunu iddia eden yazar,yesinler.*
--spoiler--

bugün onun doğum günü.

24 yaşına girdi. 6 aylık evli ve 4 aylık hamile. lanet olsun ki, hala unutamıyorum. onunla geçirdiğim her saniye aklımda. her ayrıntı iliklerime kadar işlemiş.

gece 00:01 de doğum günü mesajı yolladım fake kız ismi ile. saçma sapan şeyler yazdım, kocası anlamasın diye. az önce numaramı gizleyip aradım ve 6 saniyeliğine sesini duydum. tutamadım kendimi, tutamadım göz yaşlarımı. tutamıyorum hala. 25 yaşına gelmiş eşşek kadar adam, bir ses' e bukadarmı duyarlı olur?

niye ayrıldık ki biz? doğacak oğluna benim adımı niye koyacaksın ki, o ismin gerçek sahibi burada öldükten sonra. ama biliyorumki benimde kızım olursa adını ne koyacağım şimdiden belli.

itiraf ediyorum; hala seni seviyorum Mürvet...

--spoiler--

evlenmiş artık başkasının namusu olmuş evli kadına utanmadan yaş günü mesajları çekebilicek karakterde bi yazar.

sorsan cuma yı kaçırmaz...
her konuştuğumda vatan hasretinin bana ne kadar zor olduğunu hatırlatıyor. dilinde hep memleket... tez kavuşman dileğiyle arkadaşım.

Memleketim, memleketim, memleketim,
ne kasketim kaldı senin ora işi
ne yollarını taşımış ayakkabım,
son mintanım da sırtımda paralandı çoktan,
şile bezindendi.
Sen şimdi yalnız saçımın akında,
enfarktinda yüreğimin,
alnımın çizgilerindesin memleketim,
memleketim,
memleketim.

nazım hikmet ran.
sol frame de nickimi görünce hayırdır, kim ne yazmış dedim kendi kendime. girdim baktım. şimdi bir arkadaş geçmişi bilmeden, yazmış benim hakkımda birşeyler. eyvallah, lafım yok, sonuçta hep iyi şeyler yazılsın diye uğraşan bir tip değilim. içimden geldiği gibi yazarım. zaten bunun için yazarım ben burada.

bakıyorum yazılanlara, eyvallah haklı olabilir diyorum. bakıyorum yazana, bakıyorum nickaltına. ee pabucumun yazarı, sanamı kaldı bunu yazmak demek geçiyor içimden.

(bkz: #19201023)
(bkz: #19290858)
(bkz: #19553592) ve daha niceleri. arkadaşın misyonu yazarların nickaltına saçma sapan entry girip orgazm olmak. peçeteyi unutmamasını tavsiye ediyorum.
yanlış anlaşılmak istemeyen ve erdoğan güruhuyla bi ilgisi olmayan yazardır. bu uğurda profilindeki resmi de kaldırmıştır.

nicki biraz sakıncalı gibi dursada görünene aldanmamak lazım tabi. *
(#20005141)
konuşmalarına dikkat etmesi gereken yazar!
nicke bak! burası chat sitesi mi?
gerçi chat sitesinde bile atarlar böyle abazan nicklileri yasak. buraya nasıl girdi anlamadım ama senin suçun yok seni buraya alanlara söylemeli..
hakkında kötü yazanlara hop dediğim yazar. yahu bu adamın öyle güzel bir kalbi var ki, kelimeler yetse keşke güzelliğini anlatmaya.

19 haziran da benim için öyle bir güzellik yaptı ki, yapmaz ulan kimse. başta kardeşim olmak üzere tüm ailemi ağlattı, kabul. ama mutluluktan. boşuna dememişim ben " aileme benden daha yakın olan yazar" diye.

ankara da bir evin ve bir ablişkon var unutma şirin surat. ve tabi ki ailem. seni seviyoruz galiba biz.
bugün 25 yaşına girerek yaşlılığa doğru koşturan yazar.
iyi ki doğmuş yazarı. seni seviyorum ufaklık. umarım herşey gönlünce olur. mutlu olmayı hakeden güzel insanlardansın.hep güzel kalman dileğiyle.
ozanın dediği "bir dost, bir post yeter bana" da ki, dostum olmandan gurur duyuyorum.sevgiyle kal.
doğum gününü geç kutladığım yazar.
o zaman nickalti eşitleme yapıp, hep böyle güzel yazılarını görmek istedigim yazar.
geç olsun güç olmasın...
(#19325281)uyku tutmadı, saatler ilerlerken okuyayım dedim. okudum .

benim böyle hikayelerim yok ...