1. 354.
    aklıma delikanlılığı ile övünen bir şehri getiren olay. işte bu da aristonun laneti. o kadar erkeğiz vs diye hava atarsanız böyle mimlenir şehriniz.
    1 ... gelenek karsiti sekuler hero 2
  2. 353.
    Anlamam mümkün olmayan cinsel fantezi ama evli çiftler eqlesin.
    -1 ... shizi
  3. 352.
    Zamanında sözlükte bir karı koca tarafından böyle bir teklif almıştım o ana kadar yorum yapmıyordum ama cidden çivisi cikmis dünyanın.
    1 ... baycingilbort
  4. 351.
    (bkz: gavatlık)
    ... ride the lightning
  5. 350.
    tiksindirici buluyorum.
    5 ... oyle kolaysa
  6. 349.
    Şu mübarek ayda konuştuğunuz şeye bak. Utanın be.
    3 ... fyabse
  7. 348.
    işin sadece zevkine bakılıp belki de fuckbuddy tarzı bi ilişkiden ötesi olmayan muhabbetlerde, aşk sevgi saygı Vs etmenlerin zerresinin bulunmadığı ilişkilerde görülebilir.

şahsi görüşüm rezalet iğrenç ve ahlaksız bir şey olduğudur. insan nasıl eşini partnerini kendi elleriyle başkasına yem eder ve bundan zevk alır? çok acayip. dediğim gibi sevmiyorsan yapılır zaten seven insan da bi zahmet yapmasın.
    1 -2 ... lady kk
  8. 347.
    Burdan ekmek çıkarmaya çalışan tropikal zontaları da görmüş olduğumuz başlık. Tamam coolsun, farklısın, aslansın kaplansın sen.
    ... beyinkundakcisi
  9. 346.
    bunu yapan ahlaksızdır. sen başka insanlarla birlikte olmak istiyorsun tamam, evliliği niye bu işe alet ediyorsun bre pezevenk? bunu yapanın midesizliğini aklım almaz cidden, one night stand ya da fuck buddy tarzı bir kadını al grup yapın, bu ahlaksızlığa kabul. ama gidip de karını millete siktirtmek... bunu aklım almıyor, ve gördüğüm kadarıyla cidden var bu insanlar.
    ... bettercallsaul
  10. 345.
    Karşılıklı olarak eş değiştirme uygulaması. Tweette çok var .
    1 ... sirazagiden