bugün

Çok hızlı değişim.

https://www.instagram.com.../?igsh=MTM4enVzZHI3ZmcxOQ==
Kütür kütür birbirlerinin eşlerini götürüp. Birbirlerine çok aşkla bağlı olabilen tiplerdir.
Aşkla bağlı ama önüne gelenle paylaşabiliyor ilginç.
Çoğu çift eşini kırmak ya da kaybetmek istemediğinden kabul ediyormuş. Baştan aşşağı ruhsal bozukluk. Nasıl bir mide? Nasıl bir fantazi arkadaş?
Evlenince eşimde isterse kesinlikle yaşamak istiyorum. şimdi gavatcılar pezevenciler toplanir buraya.
Konya milli etkinliği.
izmirde sıklıkla görülen eylem.
eskiden baya popüler olan bir sikiş makinesı.

dikiş makinesı da olabilir. singer de olabilir. amaaan...
sapıklık ve gavatlık falan değildir sonuçta iki kişinin de karşılıklı rızası varsa ortada sorun teşkil edecek bir durum yok. zevk almaya bakın.
videolardan gördüğüm kadarıyla güzel bir şeye benziyor. ileride evlendiğim zaman bende eşime bunu teklif edecem. ne güzel işte beleşe güzel kadınlarla birlikte olma şansımız var. hayatın sınırlarını zorlayın biraz bu kadar ezik gibi yaşamayın.
konya milli kalkınma hareketi.
amiyane tabirle gavatlık, godoşluk.

swinger diyince o kadar kötü durmuyor tabi, durumun vehameti tam anlaşılmıyor.
görsel
modernlik vs geçiniz. düpedüz gavatlıktır.
Eşimi ikna ettim bu çiftlerden biri de biziz. Her hafta farklı kişilerle görüşüp hayatın tadını çıkarıyoruz. Hep aynı kişiyle ölene kadar cinsellik yaşanmaz. Bunu kafanıza sokun artık.
Olum ekşideki aynı başlıktaki entryleri okumuş bulundum. Ekşide ne kadar gavat varmış lan resmen övüyorlar bu durumu.
görsel
güzel bir fantezi türüdür bende evlenirsem yapmayı düşünüyorum.
Eş değiştirmenin uluslar arası piyasalardaki adı.
Lakin, Bir "cuckold" degildir. Aynı lezzeti de kesinlikle veremez.
Eğer iyi beceremiyorsanız Ortamı müsait olan kadın zaten aldatır. En azından olan biten gözünüzün önünde olur.
Türkiye’de Antalya ve Adana’da yoğun olarak gerçekleştirilen olay.
Ağır gavatlar var yani Antalya ve Adana’da.
Bir gece barda tanıştığım bir karı evine davet etti. Sonra ‘senin için sorun olmazsa kocam da evde’ dedi. Ardından da 300 lira para talep ediyoruz dedi.

Yani bu olay sizin bildiğiniz gibi ‘hadi sikişiyoruz, karımı gözümün önünde sik’ tarzı bir şey değil.
Olay tamamen para.
komşunun tavuğu komşuya kaz görünür durumu.
temelde giriş, gelişme ve sonuç hep aynı.
ama merak işte.
godoşluktur.
insan, eşini paylaşır mı ulan!
eşlerini değiş tokuş eden çiftlere denir.
Bu aralar çok duyuyorum bu kelimeyi. Deniz malzemesi falan mı nedir bu ?
görsel
Mezhebim geniş ama bu kadar değil.
güncel Önemli Başlıklar