bugün

genel olarak güzel yorumları olan az ama öz yazan bir yazar. Arada güzel bilgilerde paylaşmıyor değil.
tatlı cennet manasına gelen söz öbeği. ve bir uludağ yazarı .
takip edilesi sevdiğim yazar...
görsel

2007 yılında iki kişiyle Heaven Cookies markasıyla başlayan ve sonradan adını sweet heaven olarak değiştiren benim de 1 yıla yakın çalıştığım şirketin marka adı.

https://www.sweetheaven.com.tr

Dondurulmuş yaklaşık 40 çeşit pasta, kolombiya'dan dağ çilekli türk kahvesine kahvenin her çeşidi, soğuk içecekler hazırlamak için şurup ve püre, bitkisel çaylar vs. yaklaşık 300 çeşit ürün ile bir cafede ihtiyaç duyulabilecek her türlü gıda ürününü satıyorlar. Gerçekten kalitali ürünleri var. Pastalarını zaten cafelerde yiyorsunuzdur muhtemelen.

Şu an orada çalışmıyorum. ismi hoşuma gittiği için nick olarak seçtim. Yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim.
pastaları gerçekten güzel. geçen bir pastaneden pasta aldım, resmen bim de satılan pasta dolgusu keki yedim. üstüne az bir şey karamel sürmüşler 120 tl den itelediler. halbuki bimden alsam 15 tl pasta dolgusu, 5 tl de karamel. 20 tl ye yerdim aynı pastayı. insan kendini enayi gibi hissediyor.

Sweet heaven markalı pastalar öyle değil. Özellikle fıstık rüyası pastası var, efsane. frambuazlı Cheesecake i çok hafif ve favorim.
Fetöcü vatan hainlerinden biridir.

Tez zamanda kuyruğuna teneke bağlar, göndeririz.
Akp ile 12 yıl boyunca sevişmişlerden biri .
KENDiSiNE ARMAĞANIM OLSUN. ÇOK SEVDiĞi BiR FOTODUR KENDiSiNiN. *
görsel
benim fetöcü olduğumu iddia ediyorsun. ama değilim. bu kanıya nereden vardın onu da anlamış değilim. ben hiç bir fetöcüyü savunmadım. devlet hepimizin. devlete düşmanlık yapan kim varsa allah belasını versin.

Ebû Hureyre -radıyallahu anh-'dan merfû olarak rivayet edildiğine göre Rasûlullah -sallallahu aleyhi ve sellem- şöyle buyurmuştur: «Zandan sakının. Çünkü zan, sözlerin en yalan olanıdır.»